Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #261  
Old 06-28-2013, 16:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
A szabis részhez annyi kérdés, hogy mi van a fagyasztással? Ugye fagyasztásból szabira jövök vissza, hogy felkészülhessenek a többiek.. de mi van, ha nincs annyi szabim? Nem fagyaszthatok, vagy az anélkül is működe?
Ezek részletkérdések, amiket át kell gondolni, ha ez a megoldás lesz a nyerő. Van néhány ilyen eset, például az automata szabival is figyelni kell arra, hogy ha 3 köre van szabizni, de 5 óra a minimum, akkor még ne tegye el stb.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #262  
Old 07-04-2013, 07:48
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Mi kell ahhoz, hogy megfontolás alá essen egy javaslat?
Szavazást kell indítani? Vagy új témát nyitni a konkrét ötletnek?
Reply With Quote
  #263  
Old 07-04-2013, 09:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Mi kell ahhoz, hogy megfontolás alá essen egy javaslat?
Szavazást kell indítani? Vagy új témát nyitni a konkrét ötletnek?
Ezek semmiképp.

Jelenleg időt hagyok mindenkinek, hogy eméssze az eddigieket, még érveket és ellenérveket hozzon fel az egyes javaslatokra. esetleg új javaslattal álljon elő. Várhatóan július második felében döntök arról, hogy ha lesz ezügyben bármi változás, akkor melyik lesz az, figyelembe véve az addig elhangzottakat.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #264  
Old 07-07-2013, 12:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Az eddig 5 irányvonalon kívül van még bárkinek egyéb javaslata? Ezeknek az irányvonalaknak az előnyei és hátrányai megvannak mind?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #265  
Old 07-07-2013, 12:37
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Engem az 5-nél érdekelne, hogy a 12 órás akciómentesség megmaradna-e szabadság előtt.

(Amúgy nekem ez tetszik a legkevésbé, és a külön csoportrendszeresek tetszenek a legjobban)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 07-07-2013 at 12:39..
Reply With Quote
  #266  
Old 07-07-2013, 12:41
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Engem az 5-nél érdekelne, hogy a 12 órás akciómentesség megmaradna-e szabadság előtt.

(Amúgy nekem ez tetszik a legkevésbé, és a külön csoportrendszeresek tetszenek a legjobban)
Volt róla már szó, hogy nem, mert úgy semmi értelme.. lecsökkenne kevesebbre..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #267  
Old 07-08-2013, 08:55
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Külön csoport esetén a jelenlegiekben kevesebben játszanának, míg egységes szabireformmal többen, mint ahogy 1/A-ban is.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sequator For This Useful Post:
  #268  
Old 07-11-2013, 15:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Úgy látom, hogy mindenki elmondott mindent, amit ezzel a témával kapcsolatban el lehetett mondani. A legutolsó összesítő alapján fogom meghozni a döntést, hogy legyen-e változás, és ha igen, akkor melyik verzió legyen. Köszönöm mindenkinek a javaslatokat és észrevételeket a megbeszélés közben.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #269  
Old 07-19-2013, 18:28
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Sziasztok,
Bocsi, hogy keson szolok hozza ehhez a temahoz, de nem voltam es csak most kezdtem vissza olvasni a forumot.
En ezt a bevezetest megint egy ujabb kenyelmi dolognak nezem, ne haragudjatok, de az utobbi idoben szerintem mar tul sok kenyelmi dolog lett a jatekba beteve. Miert is kelunk fel ejjel? Lehet nehany ember nem hiszi el, de en sokkal tobbet kellek a piac miatt mint tamadni vagy vedekezni, sot az utobbi idoben kizarolag telorol ment minden harc, mert pont mindig akkor volt valami amikor csak telorol tudtam lenni.

A kerdesem ehhez kapcsolodik, plusz van mas kerdesem is, de eloszor en az 1 es 2ot tamogatnam, menyjenek kulon akik este 10tol reggel 6ig aludni szeretnenek. Na persze ha lenne annyi orszag hogy kulon tudnanak lenni a tobbitol.

Ha pedig megvalosulna az 5. ahhoz viszon lenne egy ket szavam. Mondjuk valaki este 10tol reggel 6ig nem tamadhato, (peldanak olyan mindegy az idoszak) legyen az varazslat, faj, szabi vagy 'szunya' ez is mindegy hogy kerul be az extra most, de...

1. Minden nap ugyan abban az idoben muszaly ezt megvalositani? Vagy valtoztathato naponta? Mert ha beteszitek akkor szerintem valami gatlas is kellene ellentetbe es lehet nem pont az, hogy 1 orat meg ne tudjon tamadni vagy 12 oraig nem tud vissza menni megint. Mert akkor csak kivarja az idot es kesz, hanem hogy ha eltette valaki magat szunyalni akkor mar ne is tudjon arra a 8 orara semmi kepp vissza jonni.

2. Mi van a piaccal olyankor amig valaki ilyen allapotba helyezi az orijat? Mi van ha nekem kint van a piacon 100 milla gabona, 15 milla ko es 5 milla lovam es pont az alatt az ido alatt jon meg a piacrol amikor en bejelolnem naponta a szunya idot? A piac is megvarja a reggel 6ot? Mert ugye a piacot nem en szabom meg hogy mikor jojjenek vissza es ez naponta eltolodik es mivel alltalaban mindenki ugyan abban az idoben alszik kivetel a tobb muszakosnak...

3. Mivel en csak ugy latnam ertelmet ennek a szabi/alvas konnyitesnek ha ossze lennenk vegyulve, hogy ha en elteszem aludni akkor arra az idore semmikepp nem johet az ori vissza. De akkor ugye, mi van Aba ha a 10 orszagbol 3 'alszik' es jon egy szovitamadas. Azok az orszagok reszt vesznek benne? Vagy azok az orik mint szabin levo orik le lesznek nyomva a bennt levo seregek %ra? Mert igy mar akkor ertelmet latnam.

Mivel ez megint egy kenyelmi plusz, a lenyeg aki aludni akar az aludjon es semmi kepp sem tud a jatekba reszt venni ameddig le nem tellik az ideje. Mert semmifele kepp nem latom, hogy lehetne engedelyezve hogy en elteszem magam 8 orara de 4 ora mulva vissza tudok lepni mert gaz van. Kicsit megkelljen fontolni azt hogy mikor is teszem el az orit aludni. Ne mar barki barmikor csak elteszi barmiert. Szabira is csak akkor megyunk ha nincs mas kiut. En meg a korhazbol is beneztem az orimra es szabadsag alatt is, az Aba tenyleg szinte sosincs az orim szabin. De megtudom szamolni a kezemen hanyszor kelek haboru miatt es, hogy van mikor 3x is kelek egy ejjel a piac miatt...ugyhogy nemigen latom ertelmet ha vegyulve lennenek az ilyenek a tobbivel mint en, akik beleteszik az extra idot a jatekba.

Meg en abban a hiszembe voltam, hogy azok szamara van a lassu csoport akik nem ernek ra, es a gyors akik egesz nap bennt ulnek, most miert nem jo ennyi ev utan ugy ahogy van? Vagy miert nem a lassu csoportot szerkesztitek at ez miatt?
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post:
  #270  
Old 07-19-2013, 23:43
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Sziasztok,
Bocsi, hogy keson szolok hozza ehhez a temahoz, de nem voltam es csak most kezdtem vissza olvasni a forumot.
En ezt a bevezetest megint egy ujabb kenyelmi dolognak nezem, ne haragudjatok, de az utobbi idoben szerintem mar tul sok kenyelmi dolog lett a jatekba beteve. Miert is kelunk fel ejjel? Lehet nehany ember nem hiszi el, de en sokkal tobbet kellek a piac miatt mint tamadni vagy vedekezni, sot az utobbi idoben kizarolag telorol ment minden harc, mert pont mindig akkor volt valami amikor csak telorol tudtam lenni.

A kerdesem ehhez kapcsolodik, plusz van mas kerdesem is, de eloszor en az 1 es 2ot tamogatnam, menyjenek kulon akik este 10tol reggel 6ig aludni szeretnenek. Na persze ha lenne annyi orszag hogy kulon tudnanak lenni a tobbitol.

Ha pedig megvalosulna az 5. ahhoz viszon lenne egy ket szavam. Mondjuk valaki este 10tol reggel 6ig nem tamadhato, (peldanak olyan mindegy az idoszak) legyen az varazslat, faj, szabi vagy 'szunya' ez is mindegy hogy kerul be az extra most, de...

1. Minden nap ugyan abban az idoben muszaly ezt megvalositani? Vagy valtoztathato naponta? Mert ha beteszitek akkor szerintem valami gatlas is kellene ellentetbe es lehet nem pont az, hogy 1 orat meg ne tudjon tamadni vagy 12 oraig nem tud vissza menni megint. Mert akkor csak kivarja az idot es kesz, hanem hogy ha eltette valaki magat szunyalni akkor mar ne is tudjon arra a 8 orara semmi kepp vissza jonni.

2. Mi van a piaccal olyankor amig valaki ilyen allapotba helyezi az orijat? Mi van ha nekem kint van a piacon 100 milla gabona, 15 milla ko es 5 milla lovam es pont az alatt az ido alatt jon meg a piacrol amikor en bejelolnem naponta a szunya idot? A piac is megvarja a reggel 6ot? Mert ugye a piacot nem en szabom meg hogy mikor jojjenek vissza es ez naponta eltolodik es mivel alltalaban mindenki ugyan abban az idoben alszik kivetel a tobb muszakosnak...

3. Mivel en csak ugy latnam ertelmet ennek a szabi/alvas konnyitesnek ha ossze lennenk vegyulve, hogy ha en elteszem aludni akkor arra az idore semmikepp nem johet az ori vissza. De akkor ugye, mi van Aba ha a 10 orszagbol 3 'alszik' es jon egy szovitamadas. Azok az orszagok reszt vesznek benne? Vagy azok az orik mint szabin levo orik le lesznek nyomva a bennt levo seregek %ra? Mert igy mar akkor ertelmet latnam.

Mivel ez megint egy kenyelmi plusz, a lenyeg aki aludni akar az aludjon es semmi kepp sem tud a jatekba reszt venni ameddig le nem tellik az ideje. Mert semmifele kepp nem latom, hogy lehetne engedelyezve hogy en elteszem magam 8 orara de 4 ora mulva vissza tudok lepni mert gaz van. Kicsit megkelljen fontolni azt hogy mikor is teszem el az orit aludni. Ne mar barki barmikor csak elteszi barmiert. Szabira is csak akkor megyunk ha nincs mas kiut. En meg a korhazbol is beneztem az orimra es szabadsag alatt is, az Aba tenyleg szinte sosincs az orim szabin. De megtudom szamolni a kezemen hanyszor kelek haboru miatt es, hogy van mikor 3x is kelek egy ejjel a piac miatt...ugyhogy nemigen latom ertelmet ha vegyulve lennenek az ilyenek a tobbivel mint en, akik beleteszik az extra idot a jatekba.

Meg en abban a hiszembe voltam, hogy azok szamara van a lassu csoport akik nem ernek ra, es a gyors akik egesz nap bennt ulnek, most miert nem jo ennyi ev utan ugy ahogy van? Vagy miert nem a lassu csoportot szerkesztitek at ez miatt?
a lassú csoport mindig tökéletes volt a kevés idővel rendelkezőknek. már írtam, hogy 8 óra távollét alatt is maximum 2 körváltás történik. ezért nem látom értelmét a külön csoportnak.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 17:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 20:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 19:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 13:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 19:35


All times are GMT +1. The time now is 14:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu