Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-21-2011, 07:49
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default Azonosítás 2

Nem találtam megfelelő topikot, így sajnos nyitnom kellett egyet egy kérdés miatt.
Nyári inaktivitásom miatt szabira teszek pár országot 1-2 hónapra. Van egy fagyasztott ország a B-ben amit úgy gondoltam, hogy már ősszel beazonosítottam, de mivel pár napja megjelent egy "azonosítatlan" felírat mellette nyilván tévedtem. A B-ben van még egy frissen fellépett országom amit pár napja szabiztattam le. A kérdésem az lenne, hogyan tudom megmenteni a fagyasztott orit anélkül, hogy a szabis országomat visszahoznám, letolnám vele a 2k kört és ellépnék?
kellene valami alternatív megoldás, mert régi ori és nem akarom elbukni
Sponsored Links
  #2  
Old 06-21-2011, 08:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
Nem találtam megfelelő topikot, így sajnos nyitnom kellett egyet egy kérdés miatt.
Nyári inaktivitásom miatt szabira teszek pár országot 1-2 hónapra. Van egy fagyasztott ország a B-ben amit úgy gondoltam, hogy már ősszel beazonosítottam, de mivel pár napja megjelent egy "azonosítatlan" felírat mellette nyilván tévedtem. A B-ben van még egy frissen fellépett országom amit pár napja szabiztattam le. A kérdésem az lenne, hogyan tudom megmenteni a fagyasztott orit anélkül, hogy a szabis országomat visszahoznám, letolnám vele a 2k kört és ellépnék?
kellene valami alternatív megoldás, mert régi ori és nem akarom elbukni
Ha az "azonosítatlan" felirat megjelenése meglepett, akkor az első számú probléma az, hogy nem a Te e-mail címeden van az ország, vagy az e-mail címed nem működik. Néhány hete ugyanis ment már ki emlékeztető e-mail minden országnak, ami még nincs azonosítva, úgyhogy akkor értesülnöd kellett volna már arról, hogy van azonosítatlan országod.

Ebben az emlékeztetőben (és még a sok-sok emlékeztetőben, ami a törlésig kiküldésre kerül) le volt írva, hogy ha a fagyasztott országot nem fogod tudni az őszi törlésig azonosítani, akkor az ügyfélszolgálaton kérheted az azonosítást, mellékelve az érintett ország nevét és az azonosítókódját.

Ez a helyzet elég problémás, mivel ha nem a Te címeden van, akkor nem kapod meg az azonosítókódot, és ha fagyasztva van, akkor belépni se tudsz, hogy a saját címedre átírd az országot.

Ez így, ha valóban nem saját címen van az ország, sajnos recept az őszi törlésre, hacsak a most fellépett országgal tovább nem lépsz a B-ből, és még meglesz az egy hónapod, majd fagyasztásról visszahozva az országot átírd az e-mail címet. Ne feledd azonban, hogy az e-mail cím átírása 1 hónap várólista után történik meg, tehát ezt mindenképp számold be! Legkésőbb augusztus közepén kezdd meg az átírást!

Szerencsés esetben csak átmeneti gond volt az e-mail címeddel, és a többi azonosítási emlékeztetőt megkapod.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 06-21-2011, 09:23
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Köszönöm a felvilágosítást. A freemail-es címem inaktiválta magát mivel nem voltam bent egy ideje. Beléptem, most újra éles. Várom az emlékeztetőket
  #4  
Old 06-21-2011, 09:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
mellékelve az érintett ország nevét és az azonosítókódját.
... nem a nevét, hanem a sorszámát...
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Azonosítás jon1981 Segítség 4 01-12-2011 11:01
Azonositás STEALTH Segítség 15 10-15-2010 17:46
Azonosítás Wolfschanze Segítség 13 12-01-2006 19:16
azonositas.... keri Segítség 1 10-23-2006 17:28
Azonosítás TM Laci Segítség 18 10-10-2006 17:33


All times are GMT +1. The time now is 17:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu