Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #14171  
Old 07-21-2016, 19:45
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Megértem az indulatokat ekkora földvesztést látva. Ettől függetlenül a szabályok betartását ilyenkor is kérem. Köszönöm.
Ebben az üzenetben perpill melyikre utalsz? Csak hogy véletlenül sem szegjem meg
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #14172  
Old 07-21-2016, 19:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ebben az üzenetben perpill melyikre utalsz? Csak hogy véletlenül sem szegjem meg
Enci írására utaltam.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #14173  
Old 07-21-2016, 23:50
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Anno volt egy klánvezér, aki sztem a legnagyobb elme volt ebben a játékban. Reaktor Zoli. Ha emlékezetem nem csal, mikor ők elkezdtek a Pannonfölde ellen harcolni, akkor mnt után 2 hét felkészülési időben állapodtak meg.
Kicsit röhej ez a lejár a szürke és máris támadok helyzet. A bevert klánban ki tudja nyáron éppen ki merre jár-kel...
Ez persze nem von le semmit a támadások sikeréből, csak amíg ti ki tudja mióta arra készültetek, hogy beütitek őket, addig ha figyelik is az mnt bontást, lett volna rá 24 órájuk...
Ezzel végül is nem akarok semmit sem mondani se pro se kontra, mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja...
Csak úgy kikívánkozott belőlem...

ez igy nem teljesen igaz
nem mnt bontás után egyeztunk meg benne és nem is 2 hét volt
egészpontosan irtak hogy egy hét mulva számithatunk rájuk
és nem is hivatalos hanem szobeli mnt volt
az egy hetet amugy megkaptuk ahogy megbeszélték sergék az mnt megkötésekor

amugy istenited itt reaktor zolit
a játéktudását maximálisan elismerem
de ő aztán pont az a tipus aki ha valamirol nincs külön egyesség de nem szabálytalan csak etikailag esetleg kifogásolhato egy másik ember szemszögéböl akkor simán meglépi
én volt hogy hetekig vártam a válaszára egy serg által elinditott levelezésben
teljesen normális hangnemben irtam neki hogy várjuk a válaszát
több levelet is irtam de semmi válasz nem jott
a végén már kínomba remynek irtam hogy egy igen vagy nem válasz tökéletesen megfelelne
amire a válasz valami olyasmi volt hogy már neki is ég a pofija amiatt hogy a zoli nem válaszol és a válasz valoszinuleg nem lesz
néhány napra rá megérkezett tőle is a válasz több hét várakozás után
szoval lehet nem mindenki ugy emlékszik rá hogy ő a gavallér és egy uriember meg egy nagyon jo stratéga egyvelege
én csak ugy emlékszem rá hogy egy nagyon jo stratéga és egy borzasztoan nehéz ellenfél (amikor aktív)

emlékszem amugy olyanra mikor a lámás klánbol (amit ma immortal-nak hivnak) a king kong nevu ori megszegte a szobeli mnt-t a pannonal
a válasz egy hazakisérés és egy másik orijuk megtámadása volt
akkor ezt mindenki természetesnek vette nem is volt belole gond

de mikor a gun(tisztító tűz) megszegte az mnt-t akkor már nagy genyoság volt beutni őket szerinted

mikor anno jocoval leveleztél és valami olyasmit irtál hogy a pannonban sergen kivul mindenki egy "nyomi tróger"(már nem emlékszem a pontos kifejezésre amit használtál )és én erre bontottam az mnt-t veletek
akkor ti már 24 ora mulva felkészulten vártátok hogy mennek a srácok rátok
akkor ezt természetesnek vetted és nem akartál mnt bontás utáni felkészulési időt
mostanra már ez is nagy genyoság lett

meg a másik szlogen amitol kiborulok az az inaktiv klánt utottetek
szerinted anno amikor a big gun-os ori leverték a pannonos orik egy részét
akkor a pannonban hány aktiv tag volt?
3-4 esetleg
szoval hagyjuk már ezt az inaktiv klánt utottetek dolgot
ha egy klán inaktiv akkor azt hivhatják sosemalvukusznak pannonföldének tisztító tüznek vagy immortalnak is
akkor sem valo oda ahová esetleg hiperaktiv korában eljutott
szerintem nagyjábol ennyi a lényeg

belőlem is csak ugy kikívánkozott
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #14174  
Old 07-22-2016, 22:49
Rheia Rheia is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 312
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Úgy látszik Jack te sosem fogsz megtanulni írni. Pedig azt hittem, a hódító nem támogatja az alternatív írásmódot.

Attól, hogy most mindenkit próbálsz rossz színben feltüntetni, nem lesztek szebbek.
Amikor én kezdtem a hódot, a játékon belül sokan felnéztek a Big Gunra. Valóságos legendaként beszéltek róla. Ez az, amit a Dragon sosem fog elérni, az ilyen húzások miatt. Szvsz nem volt szép a végére ilyen alattomos módon jutni egy kis plusz hekihez, de ha nektek nem rossz ettől kicsit a szájízetek, lelketek rajta. Egy ismerősöm gyakran mondogatta, hogy a játékstíluson meglátszik az emberek személyisége is. Ki milyen a játékban, olyan az életben.
Ez nem csak egy játék - a Hódító egy közösség. Nem csak az számít mit, hanem az is, hogyan.
A-ról pedig már megtanulhattuk, hogy legtöbbször még a személyes barátságok se számítanak. A törtetés lehet, hogy meghozza az eredményt, de a cél nem szentesíti az eszközöket.

És bocs Jack, de ha írsz még egy litániát, valszeg nem olvasom végig, mert ez a random írásmód túlhevíti a processzorom és ezzel nem vagyok egyedül.
__________________
Rheia (#556175)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Rheia For This Useful Post:
  #14175  
Old 07-23-2016, 12:43
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Úgy látszik Jack te sosem fogsz megtanulni írni. Pedig azt hittem, a hódító nem támogatja az alternatív írásmódot.

Attól, hogy most mindenkit próbálsz rossz színben feltüntetni, nem lesztek szebbek.
Amikor én kezdtem a hódot, a játékon belül sokan felnéztek a Big Gunra. Valóságos legendaként beszéltek róla. Ez az, amit a Dragon sosem fog elérni, az ilyen húzások miatt. Szvsz nem volt szép a végére ilyen alattomos módon jutni egy kis plusz hekihez, de ha nektek nem rossz ettől kicsit a szájízetek, lelketek rajta. Egy ismerősöm gyakran mondogatta, hogy a játékstíluson meglátszik az emberek személyisége is. Ki milyen a játékban, olyan az életben.
Ez nem csak egy játék - a Hódító egy közösség. Nem csak az számít mit, hanem az is, hogyan.
A-ról pedig már megtanulhattuk, hogy legtöbbször még a személyes barátságok se számítanak. A törtetés lehet, hogy meghozza az eredményt, de a cél nem szentesíti az eszközöket.

És bocs Jack, de ha írsz még egy litániát, valszeg nem olvasom végig, mert ez a random írásmód túlhevíti a processzorom és ezzel nem vagyok egyedül.
Azért, amikor a big átvette az első helyet a pannontól ott is voltak elégedetlenkedések.. és elég jogos is volt.. sokban nem különbözött az a helyzet a mostanitól..
A hódító egy játék, attól hogy van egy barátom egy klánban, még nem fogom ráerőltetni a klántársaimra az mnt-t az adott klánnal, és én sem fogok dühöngeni, ha az adott klán esetleg megtámadná az enyémet.. szerintem úgy van értelme a játéknak, ha játszhat is az ember..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to none For This Useful Post:
  #14176  
Old 07-23-2016, 19:47
Rheia Rheia is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 312
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Azért, amikor a big átvette az első helyet a pannontól ott is voltak elégedetlenkedések.. és elég jogos is volt.. sokban nem különbözött az a helyzet a mostanitól..
A hódító egy játék, attól hogy van egy barátom egy klánban, még nem fogom ráerőltetni a klántársaimra az mnt-t az adott klánnal, és én sem fogok dühöngeni, ha az adott klán esetleg megtámadná az enyémet.. szerintem úgy van értelme a játéknak, ha játszhat is az ember..
Azt a sztorit nem ismerem pontosan, de a lényegen nem változtat.
__________________
Rheia (#556175)
Reply With Quote
  #14177  
Old 07-23-2016, 20:39
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Azt a sztorit nem ismerem pontosan, de a lényegen nem változtat.
Ó, már hogyne változtatna. Egy külső szemlélő azt mondta, hogy nem sokban különbözött. Szóval a hőseid, a lovagok, az igazság bajnokai, a legendák sem voltak jobbak. Csak régebben tették.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #14178  
Old 07-23-2016, 20:43
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Azért, amikor
szerintem úgy van értelme a játéknak, ha játszhat is az ember..
Igaz megigertem magamnak, hogy csak akkor szolok bele ha rolunk van szo de most ugy erzem megteszem, mivel ritkan de most nonenal egyet ertek.

Eloszor is, itt is Gratulalok a Dragonnak! Ratok mindig lehet szamitani, hogy felrazzatok a csoportot.

Miert mindig azok ellen megy a sorozatos ragalom stb akik az elso helyen vannak? Az mnt megkotheto es felbonthato, meg kotelesseged sincs szolni, kinyomod es annyi. Ha szolnak az plusz, de nem kotelezo!

Az evek soran voltak eros szovetsegek elso helyen, es mi tortent? Ellazultak, elment az erdek, barmi is volt az oka inaktivak lettek. En pl most orulok, hogy egy olyan szovetseg van az elen, akik mar biztosan tervezik hogyan tovabb.

Ezzel nem az Immortalt akarom cseszni, en tapasztalatbol mondhatom, hogy mindket szovetsegbe igen kemeny jatekosok vannak akik ellen jobb ha felkoti az ember a gatyat maskulomben veged van!

Mivel kevesen vagyunk az Aba, nem mindig engedhessuk meg hogy ezt nem utom azt nem utom mert ez meg az van. Dragonnal eljott az ido, hogy valasztani kellett, ulnek es nincs mit tenni, vagy eljott az ido cselekedni. Az Aba minden a fold, es mindent bele kell vetni annak megszerzesebe es megvedesebe es ahogy eszre vettem akik igy jatszanak az elsok kozott vannak mindig.

Mint mindig, nalunk is egyszer fennt egyszer lennt a kerek. De aki jatszani akar abba benne van hogy nyerunk es vesztunk is. Egy megegyzett klan lerazza magarol a veszteseget es megy tovabb. Ugyhogy gondolom meg latni fogjuk az Immortalt harcolni.

Egy olyan jatekot jatszunk ahol az elso hely az erdem, de azt sem szabad elfelejteni, hogy az elso helyert evekig kell kuzdeni a legjobbak ellen! Az A felso retegeben a jatekosok mar megkuzdottek es meghoztak az aldozatot, minden jatekos a maga modjan; van aki egyet ert vele van aki nem, de maskulomben nem lenne szines a jatek.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ghosti For This Useful Post:
  #14179  
Old 07-24-2016, 08:10
Rheia Rheia is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 312
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ó, már hogyne változtatna. Egy külső szemlélő azt mondta, hogy nem sokban különbözött. Szóval a hőseid, a lovagok, az igazság bajnokai, a legendák sem voltak jobbak. Csak régebben tették.
Azért nem kell félremagyarázni. A hangsúly nem a Gunon volt. Bár volt szerencsém belelátni a stratégiájukba, tanultam tőlük trükköket, nem akartam minősíteni sem őket, sem titeket. Csak a véleményemet írtam le arról, amit kívülről látok. Azt hittem, én is külső szemlélő vagyok :P semmi kapcsolatom az Immortallal vagy a Black dragonnal. A lényeg amin nem változtat, hogy a cél nem szentesíti az eszközöket.
Én még emlékszem egy debreceni talira, ahol egy hanyatlásos hölgy gondolta naívan, hogy meg lehet beszélni a klánok közötti konfliktust, de csalódnia kellett, mert az ő elmondása szerint meg se hallgattad. Ezért vagyok kicsit csalódott én is veled kapcsolatban. Értelmezd ahogy akarod, amúgy különösebben nincs bajom személy szerint senkivel. Csak ne olyanokat mószerolva próbáljatok jobb színben feltűnni, akik már nem is játszanak és így nem is tudják magukat megvédeni. A többi már talán nem is ebbe a topicba való, csak szájtépés.
__________________
Rheia (#556175)
Reply With Quote
  #14180  
Old 07-24-2016, 11:49
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Bár volt szerencsém belelátni a stratégiájukba, tanultam tőlük trükköket, nem akartam minősíteni sem őket, sem titeket.
Hát pedig megtetted a minősítést. Sőt, kijelentetted, hogy alattomos, sunyi társaság vagyunk a való életben is:

Quote:
Originally Posted by Rheia
Szvsz nem volt szép a végére ilyen alattomos módon jutni egy kis plusz hekihez, de ha nektek nem rossz ettől kicsit a szájízetek, lelketek rajta. Egy ismerősöm gyakran mondogatta, hogy a játékstíluson meglátszik az emberek személyisége is. Ki milyen a játékban, olyan az életben.
Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Én még emlékszem egy debreceni talira, ahol egy hanyatlásos hölgy gondolta naívan, hogy meg lehet beszélni a klánok közötti konfliktust, de csalódnia kellett, mert az ő elmondása szerint meg se hallgattad. Ezért vagyok kicsit csalódott én is veled kapcsolatban.
Hát az én emlékeimben egy tök jó tali van... Tényleg nem beszéltem meg senkivel semmit. Tudod nekem mindenhol ellenfeleim vannak, nem jellemző az, hogy mindenféle mnt-ket kötök. És nem gondolom azt, hogy amilyen az ember a játékban, olyan a való életben... Ezért én az emberekért mentem a találkozóra, nem azért, hogy megbeszéljek dolgokat, és nagy klánösszeborulások legyenek... Hex is ott volt, akivel kifejezetten nem voltam jóban a Csak egy maradhatos megnyilvánulásaim miatt.

Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Csak ne olyanokat mószerolva próbáljatok jobb színben feltűnni, akik már nem is játszanak és így nem is tudják magukat megvédeni.
Nem sok közöm van ahhoz, hogy Jack mit írt le. Nálunk a klánban sosem volt megszabva, hogy az ember mit írhat. És egyébként semmi rosszat nem is írt, csak elmondta azokat a dolgokat, amire ő emlékszik. Valószínűleg egy olyan embernek, aki szemben állt a Big Gun-nal / Tisztítótűzzel, teljesen más a véleménye, mint annak, aki sosem.
Szerinted pl az mennyire volt erkölcsileg aggályos, amikor ki-be lépkedtek a klánba, hogy földleadással a már többször levert törpéink alá jussanak?
Természetesen ennek ellenére szintén mi voltunk a rossz arcok abban a harcban. Annak ellenére, hogy 120-150k-s ráállásokat kaptunk, amire nem igen lehet érdemben csinálni semmit. Fokozható egységgel lettünk megverve, nem lovakkal. Keress vissza, olvasgass: 2012.12.10-én kezdődött.

Én tegnap egy kicsit olvasgattam. Arra jöttem rá, hogy mindenki utál. A nagy különbség inkább ez, nem pedig az hogy mit hogyan csinálunk a játékban. "Az alkoholista az az ember, aki annyit iszik, mint mi, csak nem szimpatikus."
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 07-24-2016 at 11:54.. Reason: helyesírás
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 19 (0 members and 19 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu