Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 12-11-2006, 21:19
jgeri jgeri is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 95%
Exclamation Egy alkalom!!!

Hy!
Egyik haveromnak megmutattam a Hódítót, de sajna nem gondolkodtam előre, és az ő gépén jelentkeztem be, amikor megmutattam neki!
Ezek után naggyon megtettszett neki a játék, és szeretne ő is játszani, de szeretne a szövetségesem lenni.
Én azóta nem léptem be az ő gépéről, tehát csak 1x fordult ez elő!
Ez már kizárja a szövetségünk alakulását?
Vagy ez az 1 db belépés még elnézhető?
Várom mielőbbi válaszotokat!
Sponsored Links
  #22  
Old 12-11-2006, 21:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jgeri View Post
Hy!
Egyik haveromnak megmutattam a Hódítót, de sajna nem gondolkodtam előre, és az ő gépén jelentkeztem be, amikor megmutattam neki!
Ezek után naggyon megtettszett neki a játék, és szeretne ő is játszani, de szeretne a szövetségesem lenni.
Én azóta nem léptem be az ő gépéről, tehát csak 1x fordult ez elő!
Ez már kizárja a szövetségünk alakulását?
Vagy ez az 1 db belépés még elnézhető?
Várom mielőbbi válaszotokat!
Ha csak egyszer fordult ez elő, és az is napokkal ezelőtt volt, akkor emiatt nem kell aggódni.
__________________
Hódító * Queosia
  #23  
Old 12-11-2006, 21:28
jgeri jgeri is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default Köszi

Köszi a gyors választ, nagyon köszi!
  #24  
Old 12-15-2006, 15:55
Fradical Fradical is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 86
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Hi!

Elolvastam a topicot, a faq-is, csak egy kérdésem volna. A barátnőm is szeretne itthonról, a közös gépünkről egy orit indítani. Ha a reg után ugyanabba a csoportba kerülne, mint én, az a legjobb, ha rögtön törli az oriját, és "megpróbál" másik csoportba kerülni, vagy nem lenne baj, ha egy csoportban lennénk? (Én úgy látom tisztának, ha másik csoportban lenne...) Köszi!
  #25  
Old 12-15-2006, 16:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Fradical View Post
Hi!

Elolvastam a topicot, a faq-is, csak egy kérdésem volna. A barátnőm is szeretne itthonról, a közös gépünkről egy orit indítani. Ha a reg után ugyanabba a csoportba kerülne, mint én, az a legjobb, ha rögtön törli az oriját, és "megpróbál" másik csoportba kerülni, vagy nem lenne baj, ha egy csoportban lennénk? (Én úgy látom tisztának, ha másik csoportban lenne...) Köszi!
Mivel Te is most kezdtél, ezért közös csoport esetén óhatatlanul is lehetnek közös célpontjaitok, ami anarchista csoportba helyezést fog jelenteni. Ezt semmiképp nem ajánlanám, hacsak nem mindketten az anarchosta csoportba jelentkeztek eleve, ebben az esetben nyugodtan tudtok egy gépről egy csoportban közösen játszani.

(Ne csak a rossz gonoszat lássa mindenki az anarchista csoportba, ilyen esetekre tökéletesen jó... )
__________________
Hódító * Queosia
  #26  
Old 12-15-2006, 16:02
Fradical Fradical is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 86
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mivel Te is most kezdtél, ezért közös csoport esetén óhatatlanul is lehetnek közös célpontjaitok, ami anarchista csoportba helyezést fog jelenteni. Ezt semmiképp nem ajánlanám, hacsak nem mindketten az anarchosta csoportba jelentkeztek eleve, ebben az esetben nyugodtan tudtok egy gépről egy csoportban közösen játszani.

(Ne csak a rossz gonoszat lássa mindenki az anarchista csoportba, ilyen esetekre tökéletesen jó... )
És ha Ő fríméles címet adna meg, akkor ugye nem oda kerülne, ahova én? (nem fríméles címről) Így okés lenne a dolog?
  #27  
Old 12-15-2006, 16:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Fradical View Post
És ha Ő fríméles címet adna meg, akkor ugye nem oda kerülne, ahova én? (nem fríméles címről) Így okés lenne a dolog?
Így oké, a lényeg az, hogy ne Te regisztrálj, hanem Ő regisztráljon saját maga.
__________________
Hódító * Queosia
  #28  
Old 12-15-2006, 16:09
Fradical Fradical is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 86
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Így oké, a lényeg az, hogy ne Te regisztrálj, hanem Ő regisztráljon saját maga.
Köszi! Családilag rontunk az ellenre, aztán majd feljutás előtt ismét egyeztetünk Veled
  #29  
Old 01-27-2007, 09:17
szicskeee szicskeee is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Erdely>Nagyszalonta
Posts: 22
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default tobb ori iranyitasa

Hello mindenkinek en es a batyam 1 geprol jatszunk a hoditon es a gyors csoportba voltam kb a 200-ik a batyam is kezdett eggyet ugyan ebben a csoportba kulon e-mail cimmel nem volt kozunk egymas orszagahoz nem tamadtunk kozos celpontot nem is tudtunk volna mert neki nem telt meg le a vedelem megis atraktak minket az anarchista csoporba es en jol megszivtam nem tudjatok miert lehet ez?
  #30  
Old 01-27-2007, 09:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by szicskeee View Post
Hello mindenkinek en es a batyam 1 geprol jatszunk a hoditon es a gyors csoportba voltam kb a 200-ik a batyam is kezdett eggyet ugyan ebben a csoportba kulon e-mail cimmel nem volt kozunk egymas orszagahoz nem tamadtunk kozos celpontot nem is tudtunk volna mert neki nem telt meg le a vedelem megis atraktak minket az anarchista csoporba es en jol megszivtam nem tudjatok miert lehet ez?
Te és a bátyád. Ühüm. Ez még viccnek is rossz. Mindketten tudjuk, hogy mindkét ország a tied volt, minek kell ez a színjáték? Ha a szabályok betartása ekkora komoly problémát okoz, akkor a Hódítóban nem vehetsz részt. Ezzel téma lezárva, a fórum nem a teljesen jogos áthelyezésekkel kapcsolatos reklamációk helye, és különösen nem az ilyen színjátékoké, amit csinálsz.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több funkciós épületek müködése ember hiány esetén BigPi Segítség 10 02-02-2008 11:06
több ori Anarchban MNT-vel 1 orira támad. misimókus Stratégia & Tippek 3 04-05-2007 22:27
Több ország egy böngészőben Viz Általános beszélgetés Hódítós témákban 30 02-16-2007 12:48
Több ország irányítása 2 Bakter_ium Segítség 162 01-27-2007 09:31
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15


All times are GMT +1. The time now is 08:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu