Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-20-2006, 20:40
Vik Vik is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Help! Email cim!!!

Gyors kerdesem lenne, irok supportra is, de sajnos nem igazan van sok idom, hogy megoldodjon a problemam...

ures orszaggal allok egy csoportban, a szovimnel az osszes vagyonom, es szeretnek ujraindulni, de azt irja, hogy helytelen a jelszo, vagy az emilcim...

na marmost:

1. a jelszavamat tudom!
2. az emilcim biztos jo, mert ha bekapcsolom mondjuk, h ha jon uj uzenet, es kapok egyet, akkor arra az emilcimre kapom meg!
3. ha a fooldalon lekerem az emilcimemre a usernevet passt satobbit, akkor nemkapok emilt.

tehat ezekszerint valami nem stimmel, talan 2 emilcim van az orszaghoz hozzarendelve, vagymi????

(volt emilcim valtasom, meg regen, de az meg is tortent...)


Gyors segitseg kellene, remelem ati itt lesz a kronyeken, es majd tud valami emgoldast talalni nekem, addig is varom azok infoit, akik esetleg jartak amr hasonlo modon.

Elore is koszi mindenkinek a seitseget!
Sponsored Links
  #2  
Old 09-20-2006, 22:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Vik View Post
2. az emilcim biztos jo, mert ha bekapcsolom mondjuk, h ha jon uj uzenet, es kapok egyet, akkor arra az emilcimre kapom meg!
Ez lehet akár egy átirányítás eredménye is. Ha például az a@a.hu cím át van irányítva a b@b.hu címre, a b@b.hu-t használod, de a játékban az a@a.hu van megadva, akkor ha bekapcsolod az értesítőket, azt kiküldi a rendszer az a@a.hu-ra, a szolgáltatód látja, hogy átirányítás, átküldi hát a b@b.hu-ra. A b@b.hu-n megkapod a levelet. A játékban viszont nem ez van megadva. Úgyhogy ha a beírt címre nem kapsz jelszóemlékeztetőt, akkor nem az a cím van nálunk. (Gratsz annak, aki ezt megérti, mindegy, késő van... )

Quote:
Originally Posted by Vik View Post
3. ha a fooldalon lekerem az emilcimemre a usernevet passt satobbit, akkor nemkapok emilt.
Ez a baj, olyan címet adj meg, amire megkapod. Ha sikerült, akkor azon a címen van az ország, ezt írd az újrakezdéshez is.


Célszerű olyan címen tartani mindig az országot, amit használsz, és amiről tudod, hogy mi.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 09-20-2006, 22:39
Vik Vik is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah, akkor irom meg1*
Nincs atiranyitas, mivel mar reg nemletezik a regi emilcim, amin anno volt az orszag, de lett emilcim valtoztatva egesz sikeresen, mert mindenfele ertesites oda jon.
Tudom a regi cimet, de nem akarom azzal inditani, mert nem tudom, hogy mi fog tortenni, ha mondjuk valami miatt oda kuldi az azonosito kodot, es nem tudom azonositani az orszagot.
Tehat mindent osszegezve en KB 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy nalatok van a hiba, ha ez igy lenne, akkor mar csak azt nem ertem, hogy miert lehetseges az hogy egy orszaghoz tobb emilcim van valami modon rendelve, talan regi vs uj adatbazis...

(az emilcim hasznalatban van, nem freemailes, hanem t-online-os cim, a regi inext-es volt (az inext anno szinten netszolgaltato volt.))
  #4  
Old 09-20-2006, 22:46
Oxford Shire Oxford Shire is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Szeged
Posts: 22
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Lehet hülyeséget mondok, de az én hotmail-em rögtön a "szemét" e-mailek közé teszi be megérkezés után az olvasatlan, regisztrációs, stb leveleket, amire vagy 2 hét után jöttem rá.
Nálad ez nem lehet megoldás?
  #5  
Old 09-20-2006, 22:50
Vik Vik is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem.
t-online-os emilcim, egy exchange szerver szedi le, majd onnan az outlook express, es nincs spam szures.
  #6  
Old 09-20-2006, 23:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Vik View Post
mar csak azt nem ertem, hogy miert lehetseges az hogy egy orszaghoz tobb emilcim van valami modon rendelve
Minden országhoz csak egy darab e-mail cím tartozik.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 09-20-2006, 23:30
Vik Vik is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hmm, egesz ugy tunik, h az axeleros cimek nalatok nem lettek t-online-os cimek, sry, en neztem be akkor a dolgot, es mikor valtoztattam, akkor meg csak axelerora, nem pedig t-online-ra...

szerk: ezekszerint topic zarhato/torolheto, nem tudom mi a szokas
  #8  
Old 09-21-2006, 09:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Vik View Post
Hmm, egesz ugy tunik, h az axeleros cimek nalatok nem lettek t-online-os cimek, sry, en neztem be akkor a dolgot, es mikor valtoztattam, akkor meg csak axelerora, nem pedig t-online-ra...
Nem "lettek"? Már mitől "lettek" volna? Ha megváltozik a címed, akkor írd át. Miért várod egy e-mail címtől, hogy magától megváltozzon?
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 09-22-2006, 13:45
Iceman Iceman is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Sziasztok!

5/X-ből léptem a 4/L-be és szeretnék egy új orit 5/X-ben Melyik e-mail címmel lehet oda regelni? Vagy lehet egy e-mailcímen 2 ori is? Ugyanis meglévő orim freemaillos.
Próbálkoztam citromaillal és a gmaillal is de a 5/w és a 5/V rak. 5/X-be szeretnék mit javasoltok?

Előre is kösz.
  #10  
Old 09-22-2006, 13:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Iceman View Post
Sziasztok!

5/X-ből léptem a 4/L-be és szeretnék egy új orit 5/X-ben Melyik e-mail címmel lehet oda regelni? Vagy lehet egy e-mailcímen 2 ori is? Ugyanis meglévő orim freemaillos.
Próbálkoztam citromaillal és a gmaillal is de a 5/w és a 5/V rak. 5/X-be szeretnék mit javasoltok?

Előre is kösz.

Használd ugyanazt, ami eddig volt, felesleges külön e-mail cím az országoknak. Úgyis össze kell őket kapcsolni, teljesen mindegy, hogy egyforma címen vannak, vagy különbözőn. Ha ugyanazt használod, akkor még az is biztos, hogy ugyanoda fogsz kerülni, és ezzel minden probléma meg is van oldva.

NE FELEJTSD EL ÖSSZEKAPCSOLNI AZ ORSZÁGOKAT, AZONNAL, AMINT AZ ÚJAT LÉTREHOZTAD!
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bejelentkezésről email értesítő -Fegya- Megvalósult javaslatok 43 07-21-2006 16:44


All times are GMT +1. The time now is 03:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu