Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Ha rendeznénk 2010-ben is hasonló párbajsorozatot, rész vennél rajta?
Igen. 17 68.00%
Nem. 8 32.00%
Voters: 25. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #551  
Old 05-18-2009, 16:51
Naz Naz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Hát ja,nekem ez a harmadik párbaj ebben a sorozatban és mindegyiket végigültem,végigjátszottam!Valaki jön egy párbajra megnyeri,és ő a Jani?Miért nincs nyomozás,miért nincs kivizsgálás?Tuvalu miért nem nyilatkozik??
Sponsored Links
  #552  
Old 05-18-2009, 16:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Naz View Post
Hát ja,nekem ez a harmadik párbaj ebben a sorozatban és mindegyiket végigültem,végigjátszottam!Valaki jön egy párbajra megnyeri,és ő a Jani?Miért nincs nyomozás,miért nincs kivizsgálás?Tuvalu miért nem nyilatkozik??
Ne haragudj Naz, de arra kérlek, hogy ezt a stílust valahol máshol. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
  #553  
Old 05-18-2009, 17:31
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

én többek között az ilyen emberek miatt nem fórumozok...
fröcsögtök itt, mert valakinek szerencséje volt. És persze nem gyanusít senki senkit áh nem.... de azért 6x leírjátok hogy tulajdonképpen azt hiszitek csalt...
és jön a vicc, az érv hogy miért védi magát mert ha nem csalt minek teszi... há bazz
mindig is felfordult a gyomrom, amikor valamiben pl szerencsém van, de a játékélményem elveszik mert kiabálnak hogy biztos csalt...

és persze most minek írok ha eddig nem tettem... lehet gondolkozni miért
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
The Following 3 Users Say Thank You to Kubbi For This Useful Post:
  #554  
Old 05-18-2009, 18:08
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
teszek rá, ki mit gondol...
tudom, hogy nem csaltam, megkérlek, ne vádolj ilyennel
köszönöm
Pool én tényeket mondtam. Nem értesz egyet a 6 leírt ponttal? Mi történt másképp?
Nekem ez alapján csalás másnak lehet nem.
A te szavad a párbajokban tett mondatok után nekem nem érv sajnos.
Mivel tudtommal a párbaj vége után Ati már nem tud mit tenni mindenkinek csak a saját véleménye lehet meg a dologról.(lehet tévedek)
Én nem titkolom az enyém:O)
Vége van a szép életnek én kimondom amit sokan nem de gyanúsítok én igen nem akartam,mert nem voltam ott de nevetséges,hogy még Pool a mellét veri rá.

Kubbi azért erősen csoda jellegű esemény történt ha figyelembe vesszük,hogy ki volt a másik személy Pool mellett.
A védekezés az első hsz-kre gondolom 12:10körül tegnap a szerencsére mára válasza : Nem játszottunk össze.

Azzal Pool is belátta,hogy ennek csalás szaga van. Attól függetlenül,hogy állítása szerint nem csalt be kell mindenkinek látni ,hogy egy ilyen jelegű esemény bekövetkeztére nagyobb esély van csalva.
Én a nagyobb esély pártját fogom ez van.
Aki évek óta játszik nem is fog másfajta csalást elkövetni. Nem fog olyat amire mindenki azt mondaná 100% egyértelmű.
Így marad a 2 tábor kik szerint bunda volt és kik szerint nem.

Bár én azt nem értem akkor:
Sok panasz volt,hogy a pontversenyt elrontják az üresek , bénázók és ezért ne legyenek felvéve.
Ha Tuvalu szabályos is volt nagyobb bénázást és nagyobb pontváltozást okozott,mint bárki eddig. Akkor ilyenkor mi is van? Ne legyen bevéve?
( ezt most komolyan gondoltam)
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 05-18-2009 at 18:19..
The Following User Says Thank You to Harcosok For This Useful Post:
  #555  
Old 05-18-2009, 19:09
Naz Naz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Pool én tényeket mondtam. Nem értesz egyet a 6 leírt ponttal? Mi történt másképp?
Nekem ez alapján csalás másnak lehet nem.
A te szavad a párbajokban tett mondatok után nekem nem érv sajnos.
Mivel tudtommal a párbaj vége után Ati már nem tud mit tenni mindenkinek csak a saját véleménye lehet meg a dologról.(lehet tévedek)
Én nem titkolom az enyém:O)
Vége van a szép életnek én kimondom amit sokan nem de gyanúsítok én igen nem akartam,mert nem voltam ott de nevetséges,hogy még Pool a mellét veri rá.

Kubbi azért erősen csoda jellegű esemény történt ha figyelembe vesszük,hogy ki volt a másik személy Pool mellett.
A védekezés az első hsz-kre gondolom 12:10körül tegnap a szerencsére mára válasza : Nem játszottunk össze.

Azzal Pool is belátta,hogy ennek csalás szaga van. Attól függetlenül,hogy állítása szerint nem csalt be kell mindenkinek látni ,hogy egy ilyen jelegű esemény bekövetkeztére nagyobb esély van csalva.
Én a nagyobb esély pártját fogom ez van.
Aki évek óta játszik nem is fog másfajta csalást elkövetni. Nem fog olyat amire mindenki azt mondaná 100% egyértelmű.
Így marad a 2 tábor kik szerint bunda volt és kik szerint nem.

Bár én azt nem értem akkor:
Sok panasz volt,hogy a pontversenyt elrontják az üresek , bénázók és ezért ne legyenek felvéve.
Ha Tuvalu szabályos is volt nagyobb bénázást és nagyobb pontváltozást okozott,mint bárki eddig. Akkor ilyenkor mi is van? Ne legyen bevéve?
( ezt most komolyan gondoltam)

Tökéletesen igazad van,szerintem is!
Kubi te nem is tudom ki vagy,egyáltalán párbajoztál az elmúlt időszakban?
Ha nem,hogyan tudod,hogy miről van szó!?Ha igen elnézést!Ja és többiek szerintetek olyan durva volt az előző üzim,hogy ezért meg kelljen dorgálni?
  #556  
Old 05-18-2009, 19:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Naz View Post
Kubi te nem is tudom ki vagy,egyáltalán párbajoztál az elmúlt időszakban?
Ha nem,hogyan tudod,hogy miről van szó!?
És már megint csak a kötekedés.

Naz, most szólok utoljára. A következő ilyen üzenetnél elbúcsúzunk egymástól. Nem áll szándékomban bébiszittelni, annál idősebb vagy már.
__________________
Hódító * Queosia
  #557  
Old 05-18-2009, 19:19
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ati van arra bármi esély,hogy valami történjen (beismerés nélkül) ?Vagy inkább ne is szítsuk a tűzet ezzel kapcsolatban?
Vagy esetleg egyértelmű,hogy szabályos volt?
Neked 1 hsz-ed egyértelműen lezárhatná ezt

Illetve :
A Tuvalu "bénázása" meglátásod szerint nem befolyásolta annyira a pontozást,mint bármelyik üres akiről tettél kijelentést,hogy nem lesz felvéve?
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 05-18-2009 at 19:21..
  #558  
Old 05-18-2009, 20:11
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Még egy írás és részemről nem foglalkozom ezzel...

Ha annyira csaltam volna, akkor majd itt leírom mindenkinek, hogy hű, kiment és meg bevertem?
Akkor szépen befogom a pofám és kész...

Szerintem többet párbajoztam itt, mint bárki, tehát van már egy kis tapasztalatom és tudom, hogy mikor mire kell gondolni a vége felé...
Nekem volt egy jó gondolatom és bejött
És igen, ezért verem a mellem, mert jól gondolkoztam, akkor meg miért ne lehetnék rá büszke?
Naz, a személyes utálatod nem kell most ide keverni a párbajhoz szerintem...
Harcosok, Te is sokat játszottál már, így tudod, vannak ijjas támadások...
Ha ott lettél volna, akkor látod, hogy ez akkor csak a Tuvalu országától volt elképzelhető, mert az első 3 egy értéken volt majdnem, így nem vártam tőlük kockáztatást...
Írod, hogy meg kell nézni melyik két országról van szó
Itt írom le és ebben majd remélem eccer a másik fél is megerősít, hogy még az életben nem volt közöm Tuvaluhoz...

Ezzel ez a téma lezárva, nem kívánok vele foglalkozni...
De ha ennyire bántja az igazság érzeted, hogy egy kis logikával és sok szerencsével nyertem és beértelek, akkor nem indulok több párbajon ami ide számít...
Innentől minden csalózást kérek mellőzni...
Köszönöm!
  #559  
Old 05-18-2009, 20:14
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Na ,akkor ezt is megbeszéltük.

Várjuk a következő párbajt
Még egy kis esélyt látok a végső győzelemre.
  #560  
Old 05-18-2009, 20:21
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Na ,akkor ezt is megbeszéltük.

Várjuk a következő párbajt
Még egy kis esélyt látok a végső győzelemre.
én sose láttam részemről de nem is azért játszom..
ja, és tényleg várjuk
__________________
same old song..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A legjobb viccek Csigusz:P Viccek 154 12-20-2010 14:53
1/A-hoz mi a legjobb hadis faj? Hunor a sirály Stratégia & Tippek 126 07-03-2010 17:10
B.u.é.k. 2009 Redback Chat 34 01-03-2009 14:24
Antivirus 2009 eltávolítása BigPi PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 36 10-04-2008 17:58
Mi a legjobb tolifelállás? precízke Stratégia & Tippek 18 02-10-2007 23:07


All times are GMT +1. The time now is 05:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu