Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 05-16-2009, 06:58
Naz Naz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Állandóan a StarWars-zal jössz... Miért lehetett visszaugrani? Mert a negyedik rész megfilmesítésével kezdték. Ez nem egy "elvarratlan szál", hogy "de jó lesz majd később ezt folytatni", hanem egy eleve megírt történet.

Amivel szerintem nem vagy tisztában itt, az az, hogy nem a film volt előbb, hanem a történet.
De Ati senki nem a Star Wars-al jön!Hanem példának említettem,hogy mindent meglehet csavarni!És azzal sem értem mi a probléma,hogy elmondtam a véleményem,hogy jó lenne egy folytatása a gladiátornak!Nekem ez a véleményem,két napja csak lehurrogod ezt a véleményemet!De természetesen megint az lesz,hogy én kötök bele mindenkibe!Egyértelmű,nekem véleményem sem lehet!A saját topicomban!
Szerintem elég sok filmnek volt folytatása,ennek miért ne lehetne!Témát lezártam!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 05-16-2009, 07:03
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mi az, amit hiányoltál még belőle (elvarratlan szál ezek szerint nem volt), és amit más film, teljesen önállóan nem tud(ott) teljesíteni?
Most miért nincs itt Gee,hogy folytatásként felvázolja,ahogy Maximus feltámad,majd élőhalottként seregnyi gyermeket erőszakol halálra fél kézzel,miközben a végbelükben turkál a másik kezében tartott nyelvével?

pfujj
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #53  
Old 05-16-2009, 09:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Naz View Post
De Ati senki nem a Star Wars-al jön!Hanem példának említettem,hogy mindent meglehet csavarni!
Mi a csavar abban, hogy egy ELŐRE MEGÍRT, KÖNYVBEN KIADOTT történetnek az összes részét megfilmesítik? Az a baj, hogy azt nem érted meg, hogy a StarWars egy regénysorozaton alapszik. Írott. Könyvek. Papíron. Olvasni. Betűk.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #54  
Old 05-16-2009, 10:18
Naz Naz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mi a csavar abban, hogy egy ELŐRE MEGÍRT, KÖNYVBEN KIADOTT történetnek az összes részét megfilmesítik? Az a baj, hogy azt nem érted meg, hogy a StarWars egy regénysorozaton alapszik. Írott. Könyvek. Papíron. Olvasni. Betűk.
De ki beszél itt a könyvekről???Szerintem itt filmekről van szó,direkt ezért hoztam létre ezt a topicot,hogy a filmekről beszéljünk!Értem amit mondasz,hogy a könyv alapján került megfilmesítésre!De aki nem olvasta a könyvet annak elég nagy csavar!DE a könyvek akkor sem értem miért jönnek mindig fel,ezek filmek,nem arról beszélünk,hogy hogyan-miként-miből merítették a filmeket!
Reply With Quote
  #55  
Old 05-16-2009, 10:25
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az abszolút kedvenc filmem nincs ember, aki ismerné. Valahányszor említettem eddig rövid életem folyamán valakinek, csak nagy kerek szemekkel bámult rám. A címe Gyilkos Játékok, a főszerepben Wynona Ryder és Christian Slater játszik. Valahogy kis hazánkban nem futott be akkora karriert, mint amire hivatott. Ennek egyik jele, hogy tv-ben utoljára 10 évvel ezelőtt adták le (konkrétan az RTL Klub 1999. március 27-én), de még ennél is durvább, hogy a port.hu sem hallott a filmről.

Ezen felül van még pár film, amit kifejezetten szeretek (álljon itt egy lista a teljesség igénye nélkül):


Említettétek korábban a "Blöff", illetve az "A ravasz, az agy..." c. filmeket. Akik ezeket látták, azoknak kifejezetten megtiltom, hogy megnézzék a "Spíler"-t. Aranyos a nagy dirrel-durral való beharangozás, meg a Guy Ritchie nevével való dobálózás, de az előbbiekhez képest egy nagy rakás molylepke.

Szó volt még a LoTR trilógiáról, amit én is imádok. De valahányszor látom, kedvem támad WoW-ozni, ezért már jó ideje nem néztem meg (na nem mintha nem tudnám fejből még a szövegkkönyvet is).


Sorozatok: South Park, Family Guy, Két pasi meg egy kicsi, Jóbarátok.

Illetve megemlíteném még a "Heti Hetes"-t.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #56  
Old 05-16-2009, 10:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Naz View Post
De ki beszél itt a könyvekről???Szerintem itt filmekről van szó,direkt ezért hoztam létre ezt a topicot,hogy a filmekről beszéljünk!Értem amit mondasz,hogy a könyv alapján került megfilmesítésre!De aki nem olvasta a könyvet annak elég nagy csavar!
Aki a Gladiátornak a középső egyhatodát látja, és fogalma sincs mi miért történik, annak az is egy hatalmas csavar, sőt egy csomó elvarratlan szál is marad, hiszen a film folytatódik tovább, csak ő nem nézi meg...

Mindegy, hagyjuk...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #57  
Old 05-16-2009, 11:17
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati, szőrszálhasogatóbb vagy egy kozmetikusnál

Őszintén, tényleg nem tudom miért gond az hogy egy adott filmnek egy adott rajongója szeretne még folytatást látni a kedvenc filmjéből.

Last edited by laci; 05-16-2009 at 11:23..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to laci For This Useful Post:
  #58  
Old 05-16-2009, 12:59
Naz Naz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Köszi!Végre valaki érti miről beszélek
Reply With Quote
  #59  
Old 05-16-2009, 13:11
Naz Naz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ati, szőrszálhasogatóbb vagy egy kozmetikusnál

Őszintén, tényleg nem tudom miért gond az hogy egy adott filmnek egy adott rajongója szeretne még folytatást látni a kedvenc filmjéből.
Valakinek sajnos ez is probléma!Így legyen véleményed,vagy saját gondolatod egy témáról
Reply With Quote
  #60  
Old 05-18-2009, 05:54
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Látta valaki a Hétköznapi mennyország című svéd filmet?
(As it is in heaven)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kedvenc fotók :) rak_loo Kreatív sarok :) 345 01-17-2013 22:23
Ki a kedvenc szineszed/szinesznod? Szigibabe Filmek, sorozatok, TV 91 09-17-2009 12:11
Mi a kedvenc zenei stílusod és együttesed? BimmBimm Zene 138 03-22-2008 00:53
Kedvenc könyveid robogo Szabadidő, Sport 58 01-20-2008 12:29
Melyik a kedvenc fajod? Vas Általános beszélgetés Hódítós témákban 14 04-26-2007 08:45


All times are GMT +1. The time now is 17:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu