Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek > Hódító Kézikönyv
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-29-2007, 09:05
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Mert ez egy épület topic, és nem egy "hogyan állítsuk be az intézőt regisztráció után 3 másodperccel" topic.
Valóban, ha leviszed a piacokat legalulra, akkor működik minden. Attól függetlenül az 5 piac felesleges. És valójában elég nevetséges 5000 aranyról beszélünk, amit szinte mindegy, hogy az 1. vagy a 2. KV előtt költessz el. Mert sokkal előrébb nem vagy vele, de én akkor is szeretem az épületlistával kezdeni a beállítást. Megaztán a pontlistán is lejjebb lehet vele esni, így lehet megsszebb kerülsz a már nem védett országoktól, így kevesebben gömbölnek meg amig 10 varid van. Mert ugye meg szokás gömbölni a lilákat, hogy tudja az ember mire számíthat. Tehát hiába van utána mondjuk rengeteg varázslód, később is fogják tudni a fajod meg a személyiséged.
Én ezért nem is szoktam azonnal fajt és személyiséget választani. egészen addig nem teszem ezt meg, amíg nincs legalább 1000 varim. És cask utána választok.

De mint írtam is, ez a topic arra jó, hogy színesítsük a dolgot, és sokan leírják a tapasztalataikat. Valaki épületekkel kezd. Valaki piacbontással. Valaki megtartja a paicot. Valaki első körben inkább képez. Stb. Mindegyik lehet sikeres stratégia. És ez itt a lényeg.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 08-29-2007, 09:29
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Hiába az épületekről szól ez a topic, van egy sorrend: először beállítom az intézőt, aztán kezdek el az épületekkel foglalkozni. Tehát ha írsz ide valamit, akkor fel kell hívni a figyelmet, hogy az intéző legyen beállítva rendesen, és utána lehet foglalkozni az éületekkel.

Miért mondjuk azt egy kezdőnek, hogy fiam bontsd le a piacot, ha semmi értelme?
75ponttal leszel lejjebb, az semmi.
elköltesz 5000aranyat+kiesik 25K az adóból, ami igenis számít az elején, ha 500körül vagy alatta van a kavics ára. Ráadásul te is felhívod a figyelmet az adóra:

Quote:
És mire (az ekkor már 8 körön lévő) bányáim beérnek, addigra az adóból, és a drágakövekből pénzem is van.
Egy gombnyomással a helyére tudja rakni, és ameddig van üres terület az nem zavar ott.

Te meg egyenesen azt írod, hogyha meghagyja a piacokat, akkor nem fognak működni a bányák, ezzel még félre is vezeted őket

Más:
Értelmes ember nem gömböz lilákat 5-ös szinten: mert lopni és fosztogatni van nem lila a környéken, aki jobb célpont. (Szinte mindig van) Ha meg van 4-5ember, aki tudja a fajom, de semmi mást nem tud. Nem tudja, hogy éheztetek-e, menynire van élezve az orim, stb. Persze ennek ellenére jó lehet, csak később fajt választani, de az egy másik témakör
__________________
A szenvedélyem

Last edited by Valezius; 08-29-2007 at 09:32..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Épületek bontása .Magyar Egyesült Államok. Elvetett javaslatok 1 07-21-2006 17:20


All times are GMT +1. The time now is 20:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu