Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-27-2014, 11:37
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Sztem meg ugy általában kéne korlátozni 10% ig a feles akcióit, tehát ez alatt ne tudjon se lopni, se felmérni..azért én mégiscsak túlzásnak érzem hogy minden kv után 1mp vel üljek a gépnél és szedjem a készét (ha tudom) mert különben körönkét 2x lelop!

Hagy kérdezzem már meg mivel leszel előrébb ha csak 10%-ig lophat a feles? nem 33x lop hanem csak 30x, na bumm... kv után ugyanúgy töltődik és semmi nem változik.
Ahelyett, hogy bankkal védenétek meg a pénzetek. a legtöbb feles úgy is csak arra használja.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 02-27-2014, 13:16
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

akik itt a feles ellen beszélnek, azok próbáltak is vele játszani? voltak vele szöviharcban? vagy csak lelopta őket egy jó nagy adag pénzre és ezért van a rossz szájíz!? ha levitte nullára a készültségét kb semmit sem ér utána egy szöviharcban, ahol 4 országot kéne mérni tud csinálni körönként 2 akciót. de azt is csak akkor ha nem viszik le a készültségét.. ha gondotok van egy felessel azt le kell verni 12 óra alatt tönkre lehet tenni az országát..

az meg hülyeség, hogy kezdők kedvét veszi el 200 hekin. a kezdőknél nincs semmi és még bankot is tartanak az elején rendesen. nem érdemes őket lopni
Reply With Quote
  #13  
Old 02-27-2014, 14:05
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akik itt a feles ellen beszélnek, azok próbáltak is vele játszani? voltak vele szöviharcban? vagy csak lelopta őket egy jó nagy adag pénzre és ezért van a rossz szájíz!? ha levitte nullára a készültségét kb semmit sem ér utána egy szöviharcban, ahol 4 országot kéne mérni tud csinálni körönként 2 akciót. de azt is csak akkor ha nem viszik le a készültségét.. ha gondotok van egy felessel azt le kell verni 12 óra alatt tönkre lehet tenni az országát..

az meg hülyeség, hogy kezdők kedvét veszi el 200 hekin. a kezdőknél nincs semmi és még bankot is tartanak az elején rendesen. nem érdemes őket lopni
Persze, lopott feles, az elvitt pénzt nem sajnálom megérdemelte. Már nem tudna. Friss, jelenleg 173 körös 200 hekis felesemmel eddig összeloptam 2,2 milliárdot. Hogy kezdők voltak-e vagy sem nem tudom, nem bonyolódtam velük levelezésbe, egyikük azóta nem játszik már. Tudom mire képes, hogyan kell ellene és vele játszani, harcoltunk már feleses szövi ellen is. Tényleg úgy gondolom, hogy túl lett erősítve, épp ezért nyitottam a topicot. Kíváncsi vagyok más hogy látja. Nem célom hogy bárkit is győzködjek, csak leírom a véleményem.
Reply With Quote
  #14  
Old 02-27-2014, 15:53
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Persze, lopott feles, az elvitt pénzt nem sajnálom megérdemelte. Már nem tudna. Friss, jelenleg 173 körös 200 hekis felesemmel eddig összeloptam 2,2 milliárdot. Hogy kezdők voltak-e vagy sem nem tudom, nem bonyolódtam velük levelezésbe, egyikük azóta nem játszik már. Tudom mire képes, hogyan kell ellene és vele játszani, harcoltunk már feleses szövi ellen is. Tényleg úgy gondolom, hogy túl lett erősítve, épp ezért nyitottam a topicot. Kíváncsi vagyok más hogy látja. Nem célom hogy bárkit is győzködjek, csak leírom a véleményem.
az én véleményem az 1300 kör játék után, hogy nem lett túl erős, egy jó szöviben megállja a helyét, de még mindig a szövetség gyenge pontja nagy hektáron. pénzszerzésnek kiváló de amint a csoport alkalmazkodik elveszti az egyetlen erejét.
Reply With Quote
  #15  
Old 02-27-2014, 18:36
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akik itt a feles ellen beszélnek, azok próbáltak is vele játszani? voltak vele szöviharcban? vagy csak lelopta őket egy jó nagy adag pénzre és ezért van a rossz szájíz!? ha levitte nullára a készültségét kb semmit sem ér utána egy szöviharcban, ahol 4 országot kéne mérni tud csinálni körönként 2 akciót. de azt is csak akkor ha nem viszik le a készültségét.. ha gondotok van egy felessel azt le kell verni 12 óra alatt tönkre lehet tenni az országát..

az meg hülyeség, hogy kezdők kedvét veszi el 200 hekin. a kezdőknél nincs semmi és még bankot is tartanak az elején rendesen. nem érdemes őket lopni
ha gondolod regizz egy mf orit y-ba 200ra amit nem tápolsz fel és saját erobol fejlodik
én rászállok egy kiépult felessel ha kijossz a vedelem alol
aztán nézzuk már meg hogy valolanságot állitasz, vagy valotlanságot állitassz
amit gusztustalannak tartok hogy szinte még a képzésre/fegyire valo pénzt is el tudja lopni
Reply With Quote
  #16  
Old 02-27-2014, 20:16
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Hagy kérdezzem már meg mivel leszel előrébb ha csak 10%-ig lophat a feles? nem 33x lop hanem csak 30x, na bumm... kv után ugyanúgy töltődik és semmi nem változik.
Ahelyett, hogy bankkal védenétek meg a pénzetek. a legtöbb feles úgy is csak arra használja.
nem figyelsz Azzal leszek előrébb hogy ha levittem 0% ra a készét kv kor nem tud rögtön akciózni mert még mindig 10% alatt lesz..igy viszont minden kv kor 2x tud garázdálkodni

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akik itt a feles ellen beszélnek, azok próbáltak is vele játszani? voltak vele szöviharcban? vagy csak lelopta őket egy jó nagy adag pénzre és ezért van a rossz szájíz!? ha levitte nullára a készültségét kb semmit sem ér utána egy szöviharcban, ahol 4 országot kéne mérni tud csinálni körönként 2 akciót. de azt is csak akkor ha nem viszik le a készültségét.. ha gondotok van egy felessel azt le kell verni 12 óra alatt tönkre lehet tenni az országát..

az meg hülyeség, hogy kezdők kedvét veszi el 200 hekin. a kezdőknél nincs semmi és még bankot is tartanak az elején rendesen. nem érdemes őket lopni
igen volt szöviharc! persze mi is bénáskodtunk egy sort..de 12 óra alatt nem lehet tönkretenni egy épkézláb felest ..csak hogy varival ártani tudd, kell vagy fél tucat ütés alaphangon , de sokkal esélyesebb hogy nem elég..de fosztás, mészár már alapbol kiesik mer kipakol..ha leföldeled röhög a markába és alulrol lop körönként 2x, marad a puszti..akkor 1-2 utés után megin alád kerül ..12 kör alatt max 3x tudsz fordulni, de legyen 2sereg fordulásonként akkor is 6 bekapott ütés 12 kör alatt(és persze a szövijei csak nézik mi történik és nem csinálnak semmit)..ezidő alatt a kis hamis lelop először 33+(11x2) =55 tolizás..ha csak tekire megy és nem is pénzt visz akkor is elég bosszantó..mindezek ellenére tőlem maradthat az erősítés, de a 0% ig való lopást még mindig 10% ra emelném vagy lehessen a készültségét minuszba vinni de gondolom ez utóbbi tömeges kifügyülésre ösztönzi a tolvajkodni vágyó harcostársaimat.. én már csak arra leszek kiváncsi mi lesz pár honap mulva ha 5. szinten minden 2. tag feles lesz, mer senki nem akar majd tekit irni!

Last edited by yogibear; 02-27-2014 at 20:44..
Reply With Quote
  #17  
Old 02-27-2014, 20:28
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
ha gondolod regizz egy mf orit y-ba 200ra amit nem tápolsz fel és saját erobol fejlodik
én rászállok egy kiépult felessel ha kijossz a vedelem alol
aztán nézzuk már meg hogy valolanságot állitasz, vagy valotlanságot állitassz
amit gusztustalannak tartok hogy szinte még a képzésre/fegyire valo pénzt is el tudja lopni
és szerinted ez probléma a játékban, hogy 50k aranyakat lop afeles? :O hülye lennék egy frissen regelt orira pazarolni a drága készülit..

meg azt sem értem, hogy az a baj, hogy körváltásonként kettőt tud akciózni a feles ha szétlopja a készülijét.. akkor nem fog tudni ha 10 alá nem mehet be? akkor nem 6%-ra megy fel neki hanem mondjuk 16-ra és ugyan úgy kettőt lop. vagy legyen 13 legrosszabb esetben.. ugyan úgy 2őt fog akciózni..

Last edited by Merengő; 02-27-2014 at 20:31..
Reply With Quote
  #18  
Old 02-28-2014, 09:03
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
meg azt sem értem, hogy az a baj, hogy körváltásonként kettőt tud akciózni a feles ha szétlopja a készülijét.. akkor nem fog tudni ha 10 alá nem mehet be? akkor nem 6%-ra megy fel neki hanem mondjuk 16-ra és ugyan úgy kettőt lop. vagy legyen 13 legrosszabb esetben.. ugyan úgy 2őt fog akciózni..
Jelenleg gyorsasági versenyt kell játszani. Ha 10%-nál nem tud akciózni, akkor le tudom vinni a készülstégét 0-ra és következő körváltásnál amikor regenerálódik a készültsége nem másodperceken múlik, mert van egyetlen köröm.

Ha a jelenlegi 3%-nál még indítható akciózása marad, nincs olyan kör amikor biztosan kijelenthető, hogy a feles toliakció nélkül marad. Ez igazából überli az ember tükörvarázsát is. Mert 0% készültséggel is vidáman elvan egy feles, hiszen körváltás után rögtön 2x tud tolizni (haszon- és infó)

Engem igazából csak a 10% alatti infózás zavar. Gondolom nem kell túlmagyarázni, hogy miért.

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
és szerinted ez probléma a játékban, hogy 50k aranyakat lop afeles? :O hülye lennék egy frissen regelt orira pazarolni a drága készülit..
Nem az 50k-s lopásokkal van baj Viszont ha valaki 10-20 millát akar az országában tartani 200 hekit, 10% bank kell, ami bőven több mint az ígért 5% amivel biztonságban lehet tudni. Ez a része azért nem izgat annyira és azért sem ebben a témában nyitottam a topicot, mert így viszont az is igaz, hogy pl. 1000 hekin elég csak 4%, egyre feljebb egyre kevesebb, szóval szerintem ez a része így jó ahogy van. Nem lenne jó, ha meg lenne buherálva és ténylegesen minden hekin 5%-ot kellene tartani.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sequator For This Useful Post:
  #19  
Old 02-28-2014, 14:36
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Jelenleg gyorsasági versenyt kell játszani. Ha 10%-nál nem tud akciózni, akkor le tudom vinni a készülstégét 0-ra és következő körváltásnál amikor regenerálódik a készültsége nem másodperceken múlik, mert van egyetlen köröm.

Ha a jelenlegi 3%-nál még indítható akciózása marad, nincs olyan kör amikor biztosan kijelenthető, hogy a feles toliakció nélkül marad. Ez igazából überli az ember tükörvarázsát is. Mert 0% készültséggel is vidáman elvan egy feles, hiszen körváltás után rögtön 2x tud tolizni (haszon- és infó)

Engem igazából csak a 10% alatti infózás zavar. Gondolom nem kell túlmagyarázni, hogy miért.
.
ebben teljes mértékig igazad van. csak akkor arra add meg a választ, hogy mit fog tenni egy szöviháborúban egy félelf akinek nullára van húzva a készülije es 10% alatt nem akciózhat?? ezen kívül mi más haszna van szöviháborúban? egyetlen fajt sem lehet úgy megfogni harcban mint a felest és ráadásul meg sem kell erőltetni magad miatta.
Reply With Quote
  #20  
Old 02-28-2014, 16:11
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ebben teljes mértékig igazad van. csak akkor arra add meg a választ, hogy mit fog tenni egy szöviháborúban egy félelf akinek nullára van húzva a készülije es 10% alatt nem akciózhat?? ezen kívül mi más haszna van szöviháborúban? egyetlen fajt sem lehet úgy megfogni harcban mint a felest és ráadásul meg sem kell erőltetni magad miatta.
Ha a felest folyton 0ra húzza az óriás ő sem fog sok mást csinálni a harcban.. vagy szarul építetted fel a felesed, ha a hadi is letolja a készülit
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu