Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-05-2011, 13:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Mégegy fontos dolog: aki letiltotta a címét, hogy többet oda ne küldjünk levelet, az nem fogja megkapni a leveleinket, hiszen azért tiltotta le, hogy ne is küldjünk. Volt már olyan, hogy valaki emiatt nem kapta meg az azonosító kódot.

(Démonka, ha ugyanarról a címről van szó, amivel itt fórumon vagy, akkor ez Rád nem vonatkozik, ezt most csak általánosságban írtam.)
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #12  
Old 10-05-2011, 14:37
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Aki nem kapja meg az azonosítókódot, pedig biztosan jó címet adott meg, azt arra kérem, hogy írja meg, hogy megkap-e BÁRMIT a Hódítótól. Események értesítései, jelszóemlékeztető, biztonsági figyelmeztetések, bármi. Ha igen, akkor ezek közül mit?
nekem egy országé 3* is megjött
  #13  
Old 10-05-2011, 14:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
nekem egy országé 3* is megjött
És akkor csodálkozunk itt, hogy más meg nem kap... Tessék elküldeni valakinek, akinek viszont hiányzik!

(Vicc, senki ne vegye komolyan.)
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #14  
Old 10-05-2011, 17:34
bububá bububá is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 68%
Default

Sziasztok.
Ati ,a fórumon folytattunk némi eszmecserét a délután folyamán az azonosításommal kapcsolatban.
Van 3 országom amit egyugyanazon e-mailra regeltem ebből 1 amit kellene azonosítanom :Eccermárvoltamitt (#645180) [3/G] de sajna a mai napig nem kaptam azonosító kódot.
Az érdekessége a dolognak,hogy ami eddig kellet az országokhoz (24 óra utáni azonosítás) azok az e-mailok megérkeztek.
  #15  
Old 10-05-2011, 17:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bububá View Post
Sziasztok.
Ati ,a fórumon folytattunk némi eszmecserét a délután folyamán az azonosításommal kapcsolatban.
Van 3 országom amit egyugyanazon e-mailra regeltem ebből 1 amit kellene azonosítanom :Eccermárvoltamitt (#645180) [3/G] de sajna a mai napig nem kaptam azonosító kódot.
Az érdekessége a dolognak,hogy ami eddig kellet az országokhoz (24 óra utáni azonosítás) azok az e-mailok megérkeztek.
4 országod 3 különböző címen van. Az elmondás alapján ezek közül csak két címről tudsz. Elő kellene keresni a harmadik címet, mert amikor kattintasz a kódlekérésre, akkor megy oda levél minden alkalommal. Nézz be azokra a címekre, amik még szóba jöhetnek. Ha nincs meg, akkor írd át annak az országnak a címét olyan címre, amit rendszeresen használsz.

A belső fórumon kezdőbetűkkel már próbáltam segíteni. Adatvédelmi okból a teljes címet nem adhatom ki, de remélem, hogy egy-egy kezdőbetű segít abban, hogy rátalálj a helyes címre.
__________________
Hódító * Queosia
  #16  
Old 10-05-2011, 17:51
bububá bububá is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 68%
Default

de az a röhej,hogy a 3 országot 1 e-mailra regeltem:
Eccermárvoltamitt (#645180) [3/G]
Riders of the Apocalypse (#652002) [4/L]
QkuriQ (#654095) [5/W]
ezeknek az országoknak a 24 óra utáni azonosító kódja is arra az e-mailra érkezett.Ezért nem értem a több e-mail létezését.
  #17  
Old 10-05-2011, 17:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Néhány olyan szolgáltató, aki eddig visszadobta a levelünket, hamarosan nem fogja. Még kell egy kis időt hagyni, hogy törlődjenek a megjegyzett hibaüzenetek.

Erősen kompromisszumos megoldás született, még nem tudom, hogy örüljek-e neki.
__________________
Hódító * Queosia
  #18  
Old 10-05-2011, 17:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bububá View Post
de az a röhej,hogy a 3 országot 1 e-mailra regeltem:
Eccermárvoltamitt (#645180) [3/G]
Riders of the Apocalypse (#652002) [4/L]
QkuriQ (#654095) [5/W]
ezeknek az országoknak a 24 óra utáni azonosító kódja is arra az e-mailra érkezett.Ezért nem értem a több e-mail létezését.
Nem a regisztrációkor használt e-mail címre küldjük a kódokat, hanem arra, amin MOST van az ország. Az országhoz tartozó e-mail címet bármikor meg lehet változtatni.

A fenti 3 országból kettő van azonos címen, a harmadik nem azon van, mint a másik kettő.
__________________
Hódító * Queosia
  #19  
Old 10-05-2011, 17:57
bububá bububá is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 68%
Default

szóval ha most kérem az új e-mailt , elszabizom az országomat és 1 hónap múlva belépek akkor tudom azonosítani?
  #20  
Old 10-05-2011, 18:18
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bububá View Post
szóval ha most kérem az új e-mailt , elszabizom az országomat és 1 hónap múlva belépek akkor tudom azonosítani?
Ez az egyik lehetőség (most rögtön még csak el se kell szabizni, hiszen most még fejlődik azonosítatlanul is).

A másik lehetőség, hogy a kezdőbetű segítséggel visszaemlékezel, hogy melyik címről lehet szó, és oda belépve rögtön meglesz a kód, amivel tudod az országot azonosítani. Ha ezt sikerül összehozni, akkor is mindenképp javaslok egy címmódosítást, hogy egy címen legyenek az országok, hogy a jövőben ne legyen ilyen kavarodás. A kezdőbetűs segítség: b betűs címből van kettő, gondolom ezek vannak meg, a harmadik cím pedig z-vel, pontosabban zs-vel kezdődik, a kukac utáni rész azonos a másikkal.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdések és válaszok az Anarchista csoporttal kapcsolatban. aúú Segítség az Anarchista csoporthoz 250 09-11-2021 16:31
A 2011-es azonosítás menete Ati Fontos bejelentések 24 10-01-2012 18:28
X-faktor 2011 Ati Filmek, sorozatok, TV 19 12-20-2011 19:40
Kis kérdés az azonosítással kapcsolatban komisz86 Segítség 14 09-22-2008 10:20
Kérdések 1/Aval kapcsolatban Half Segítség 86 01-05-2007 11:00


All times are GMT +1. The time now is 12:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu