Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-16-2007, 09:49
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default Elvesztett irasjoggal kapcsolatban

Hajho,

tegyuk fel, hogy van egy orszag, amelyiknek a jatekon belul elvettek az irasjogat. Persze ez csak elmelet, es persze nem rolam van szo
Noh marmost, van ennek valami kijelolt ideje, hogy mikor mulik el, vagy nem mulik el? Az nem zavaro, hogy a forumra nem lehet irni (az illeto kb 3x irt a forumra, ebbol 2x kitiltottak , ez eleg jo arany), viszont az, hogy ezaltal a privat uzenetekre sem lehet valaszolni, az neha bonyodalmakat szul (meg szerencse, hogy a szoviforumra ezutan is lehet irni...).
Szoval osszegezve:
- elmulik-e az irasjog korlatozas (magatol)?
- ez minden esetben erinti e a "zoldet", azaz hogy a "privat" vagy milyen uzenetekre se tudjak... ööö tudjon valaszolni az illeto.

Es ezzel kapcsolatban megegy valami, ami lehet hogy bug:

Alaphelyzetben a kozos forum latszik, es probalva atkattintani a 5 / valamilyen csoport sajat forumara, a kovetkezo uzit dobja a rendszer:

"Ez a csoport nem rendelkezik saját fórummal. Ha feljebb lépsz egy szintet, ott a közös fórumot érheted el, ahol nemcsak saját csoportoddal, hanem minden felsőbb szintűvel tudsz beszélgetni."

vagy lemaradtam valamirol, vagy ez nem fedi a valosagot...
Valaszokat elore is koszonom!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 03-16-2007, 09:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
Szoval osszegezve:
- elmulik-e az irasjog korlatozas (magatol)?
Nem.

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
- ez minden esetben erinti e a "zoldet", azaz hogy a "privat" vagy milyen uzenetekre se tudjak... ööö tudjon valaszolni az illeto.
Igen.

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
Es ezzel kapcsolatban megegy valami, ami lehet hogy bug:

Alaphelyzetben a kozos forum latszik, es probalva atkattintani a 5 / valamilyen csoport sajat forumara, a kovetkezo uzit dobja a rendszer:

"Ez a csoport nem rendelkezik saját fórummal. Ha feljebb lépsz egy szintet, ott a közös fórumot érheted el, ahol nemcsak saját csoportoddal, hanem minden felsőbb szintűvel tudsz beszélgetni."

vagy lemaradtam valamirol, vagy ez nem fedi a valosagot...
Valaszokat elore is koszonom!
Ha ez a két választási lehetőség van, akkor lemaradtál. Az X csoport nem rendelkezik saját külön fórummal, csak a közös fórumot érik el, miután szintet léptek.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 03-16-2007, 09:59
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Thumbs up

Hm,

5 / X-nek miota nincs sajat forumja? lehet csak en vagyok most kicsit megzavarodva, mert onnan leptem feljebb, de nekem ugyremlik mintha lett volna.
Szoval irasjoggal kapcsolatban akkor max arra lehet varni, hogy valami modulator megsajnal azt visszaadja? ajaj, szarban vagyok
Mindenesetre kosz a gyors valaszt.
Reply With Quote
  #4  
Old 03-16-2007, 10:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
Hm,

5 / X-nek miota nincs sajat forumja? lehet csak en vagyok most kicsit megzavarodva, mert onnan leptem feljebb, de nekem ugyremlik mintha lett volna.
Szoval irasjoggal kapcsolatban akkor max arra lehet varni, hogy valami modulator megsajnal azt visszaadja? ajaj, szarban vagyok
Mindenesetre kosz a gyors valaszt.
Egy ideje... Az X-esek talán jobban képben vannak, 2-3 hete, talán egy hónapja. Ez a közeljövőben nem is változik.

Hogy valaki majd egyszercsak visszaadja, arra felesleges várni, mert ilyen nem lesz. Ha úgy érzed, hogy egyedi eset volt, ami miatt el lett véve, és soha többet nem fog előfordulni, akkor a support címre írhatsz, és ott megmondják mik a feltételei a visszaállításnak, ha ez lehetséges. Mivel ez minden esetben egyedi elbírálás tárgyát képezi, ezért nincs garancia arra, hogy valóban vissza is kapod, ezért kell írni, hogy ezt megtudd.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #5  
Old 03-16-2007, 10:08
Hunor a sirály Hunor a sirály is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Lik-Lak, először is valld be hogy Te veszteted el az írásjogodat, nem kell a fedősztori!
Másodszor pedig a jogodat csak úgy nem adják vissza, könyörögni kell, és akkor megnézik mit tehetnek. Attól függ, hogy visszaadják-e, hogy milyen csunyát irtál, ha olyat ami nagy nem tetszett Nekik, akkor csak integethetsz a leveleidnek.

Ha még nagyon lent vagy, javaslom, hogy regelj egy új orit, garantálom, hogy lesz írásjoga
Reply With Quote
  #6  
Old 03-16-2007, 10:15
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Cool

meg szep hogy en vesztettem el, de ez kiis derult mar kicsit fentebb ha jobban atolvasod amiket irtam.
hat gyakorlatilag annyi tortent, hogy kicsit megcsiptem az admin szemet, aztan hivatkoztam erre a belso forumon... netuddmeg hogy ilyenkor milyen villamgyorsan mukodik a gepezet, mire frissitened az oldalt vagy barmit csinalnal, mar kivagy tiltva
bezzeg ha supportra ir az ember... nah mindenesetre egy probat meger.
Reply With Quote
  #7  
Old 03-16-2007, 10:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
meg szep hogy en vesztettem el, de ez kiis derult mar kicsit fentebb ha jobban atolvasod amiket irtam.
hat gyakorlatilag annyi tortent, hogy kicsit megcsiptem az admin szemet, aztan hivatkoztam erre a belso forumon... netuddmeg hogy ilyenkor milyen villamgyorsan mukodik a gepezet, mire frissitened az oldalt vagy barmit csinalnal, mar kivagy tiltva
bezzeg ha supportra ir az ember... nah mindenesetre egy probat meger.
A hozzáállásod úgy látom nem sokat változott, úgyhogy sok jót nem jósolok.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #8  
Old 03-16-2007, 10:41
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Lightbulb

Hihi,

ne aggodj Ati, most nem fogok "balhezni", mostanaban kevesebbet jatszom, ezert ritkabb latogatoja vagyok a kulso forumnak, kevesbe erint melyen a stilusod ebbol adodoan
De ugy latom nem felejtettel el, orulok neki. A kritikai "erzek"... azmeg csak ugy van, hat na.
Legjobbakat

Last edited by Lik-lak; 03-16-2007 at 10:43.. Reason: egy gondolat kimaradt
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdések és válaszok az Anarchista csoporttal kapcsolatban. aúú Segítség az Anarchista csoporthoz 250 09-11-2021 16:31
Kis módosítás a könyvtárkulccsal kapcsolatban SSJPeter Elvetett javaslatok 45 04-13-2007 13:59
Kérdések 1/Aval kapcsolatban Half Segítség 86 01-05-2007 11:00
Segítségkérés, asztali DVD-lejátszóval kapcsolatban Croissant Egyéb 5 12-06-2006 14:31


All times are GMT +1. The time now is 07:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu