Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #771  
Old 06-27-2006, 13:27
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lara Baba
Fura, hogy azzal védekezel, hogy Zou mondj még országot ,mivel ha van kettő országod, akkor mi biztosíték lehet arra, hogy nincs 3, vagy 10 vagy 20.
Hiszen akkor neked ezek szerint szabad több országgal játszani.
semmi védekezész nem volt benne, csak elegem van abból, hogy baromi nagy hazugságokat kell itt olvasnom áleszent emberektől.
ha Zou szerint 4-6-8 oszágot kértem Beleetól, akkor írja ki, hogy melyiket.
ha nem, akkor ismerje be, hogy hazudott.

biztosíték meg nincs, asszem nekem egy soromra nem tudod a fejemre olvasni, hogy hazugság lett volna. ha 10 vagy 20 országot viszek akkor annyit írok.

Quote:
Originally Posted by Lara Baba
Úgy gondolom, szabályokat, régen Ati létre hozta, és még ha te is írtad le őket..
Kislány, kapj már a fejedhez mielőtt beállsz az idióták táborába!

Last edited by wand; 06-27-2006 at 13:39..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #772  
Old 06-27-2006, 13:29
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by hami
Én nem tudom, hogy egy klánban lehet e ilyet csinálni, de az olyan mint egy nagy szövi nem??

Márpedig rengeteg embert dobálnak át anarchba, mert belépett a szövitársának az orijába. Pusztán csak azért, hogy a varikat feltegye.
Én meg nem hiszem, hogy a Hódító az 2 külön játékból áll.(fenn-lenn, 1A- és nem 1A)

Egyszóval ha valami tilos az 1A-ban az legyen tilos lejjebb is és fordítva. Én személy szerint még sosem olvastam sehol, hogy tilos lenne belépnem a szövimhez. Nem mondom, hogy nem hallottam ilyesmiről de hivatalosan nem értesülhettem róla.

A példádról pedig csak annyit mondanék, hogy 1500-2500 hekin a HT simán elég egy-egy vari állandó felrakására. Feljebb amikor a 100K vari 3x-ra rak fel 2 kör védelmet ott nem állítod be a HT-t erre, mert sosem lenne készültséged! Éppen ezért ha minden körben néz a klán távolba ráérsz feltenni a védelmet akkor ha arra szükség van. Picit más mint kis oriknál tudom, de sajnos ez ilyen macerás. Remélem mihamarabb megtapasztalja mindenki.
Reply With Quote
  #773  
Old 06-27-2006, 13:37
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
semmi védekezész nem volt benne, csak elegem van abból, hogy baromi nagy hazugságokat kell itt olvasnom áleszent emberektől.
ha Zou szerint 4-6-8 oszágot kértem Beleetól, akkor írja ki, hogy melyiket.
ha nem, akkor ismerje be, hogy hazudott.

Telefonon ezt is beismerted annak ellenére, hogy nem tudom az orineveket. Balee adta vagy te hoztad fel személyesen kit érdekel? Te vagy álszent... és te hazudtad, hogy nem vádaskodsz mikor elötte telefonon már megtetted. Zou évek óta egy IP-ről játszik lévén fi kapcsolata van. Sosem csalt ellentétben veled vagy velem. Semmi jogod álszentnek nevezni azt aki tisztességes tudott maradni a körülmények ellenére. Fogd vissza magad...
Reply With Quote
  #774  
Old 06-27-2006, 13:44
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Lara Baba
Úgy gondolom, szabályokat, régen Ati létre hozta, és még ha te is írtad le őket, attól még nincs jogod (sem neked se másnak) áthágni azokat...
Quote:
Originally Posted by wand
Kislány, kapj már a fejedhez mielőtt beállsz az idióták táborába
Wand, ezzel igazán "jó" fényben sikerült feltüntetned mind a Hóditót, mind Atit...
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #775  
Old 06-27-2006, 13:48
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Telefonon ezt is beismerted annak ellenére, hogy nem tudom az orineveket. Balee adta vagy te hoztad fel személyesen kit érdekel? Te vagy álszent... és te hazudtad, hogy nem vádaskodsz mikor elötte telefonon már megtetted. Zou évek óta egy IP-ről játszik lévén fi kapcsolata van. Sosem csalt ellentétben veled vagy velem. Semmi jogod álszentnek nevezni azt aki tisztességes tudott maradni a körülmények ellenére. Fogd vissza magad...

asszem az álszentségről is elég eltérő véleményünk van

én simán beismerem, hogy nem vagyok szent, és ha a fejemre olvassák simán be is vállalom.
és amit telefonon mondok neked, azt azért nem írom a fórumra mert nem vagyok benne biztos, szal nem rágalmazlak ország-világ előtt. és Zoutól ugyanezt elvárnám..

ugyanez igaz hódos talikra is, amiot ott mondok, "baráti" piálgatás közben, azt sem hiszem, hogy a fórumon kéne magyaráznom..
de mégis sokak szerint igen..
szal Monro akkor én is megkkérdezem: Te mit mondtál az ucsó hódos talin, melyik orit is viszed a Szkarabeuszból?
Reply With Quote
  #776  
Old 06-27-2006, 13:52
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Chris
Wand, ezzel igazán "jó" fényben sikerült feltüntetned mind a Hóditót, mind Atit...

Chris, miért? Lara kiír egy olyan baromságot miszerint én írtam le a szabályokat?

bocs, de fognom kell a hasam a röhögéstől

bár lehet ez már inkább siralmas.. még jöjjön, hogy Észak írta a szűrőt és komolyan a kardomba dőlök
Reply With Quote
  #777  
Old 06-27-2006, 13:59
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
Chris, miért?
Azért, mert az általad Laratól idézett mondatnak nem az volt a lényege, hogy ki írta le a szabályokat és ki nem. Válaszodban fogalmazhattál volna pontosabban is, mert így kétértelmű lett.
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #778  
Old 06-27-2006, 14:03
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Chris
Azért, mert az általad Laratól idézett mondatnak nem az volt a lényege, hogy ki írta le a szabályokat és ki nem. Válaszodban fogalmazhattál volna pontosabban is, mert így kétértelmű lett.

akkor bocs nem tom, hogy lehetett vona egyértelműbb, de a válasz annak szólt, hogy "én írtam le a szabályokat"
Reply With Quote
  #779  
Old 06-27-2006, 14:13
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
asszem az álszentségről is elég eltérő véleményünk van

én simán beismerem, hogy nem vagyok szent, és ha a fejemre olvassák simán be is vállalom.
és amit telefonon mondok neked, azt azért nem írom a fórumra mert nem vagyok benne biztos, szal nem rágalmazlak ország-világ előtt. és Zoutól ugyanezt elvárnám..

ugyanez igaz hódos talikra is, amiot ott mondok, "baráti" piálgatás közben, azt sem hiszem, hogy a fórumon kéne magyaráznom..
de mégis sokak szerint igen..
szal Monro akkor én is megkkérdezem: Te mit mondtál az ucsó hódos talin, melyik orit is viszed a Szkarabeuszból?
Wand kb 24 órája nem szóltam semmit hozzád. De csak hajtogatod, hogy Zou-Zou-Zou... Ha valami kényes téma akkor ne feszegessük sztem. Zou nem az az ember akire ülnek a vádjaid.
Reply With Quote
  #780  
Old 06-27-2006, 14:19
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
ugyanez igaz hódos talikra is, amiot ott mondok, "baráti" piálgatás közben, azt sem hiszem, hogy a fórumon kéne magyaráznom..
Tudod sokszor gondolkodom el rajta, hogy ez vajon mikor szűnt meg?... Mármint a "baráti" jelző. Sajnálom,mert akkoribanmikor minden foci után beugrottam hozzátok az Alexbe teljesen más volt a viszony. Bennem ez még mindig él de sajnos mindig csalónom kell. Nem is ismersz se te se Baba. Pedig meg voltam róla győződve... Mégis olyasmiket vágtok a fejemhez ami nemcsak sértő, de alapjaiban rengeti meg az eddigi kapcsolatunkat. Igazán sajnálom, hogy ez a játék nem összehoz bizonyos embereket, hanem épp ellenkezőleg.

Egyébként az egész témát te hoztad ide a fórumra...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 02:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu