Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 08-08-2007, 20:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Nyah, témához van esetleg még hozzászólás, vagy átmentünk csetbe, és tehetem át oda?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #152  
Old 08-08-2007, 21:19
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem hiszem, hogy itt a "nem kedvelés" szóbakerült volna, viszont te magad hoztad szóba, hogy lusta vagy még témát is nyitni, és hogy mások írásait elolvasd, az pedig már végképp elképzelhetetlen.
az hogy akarki szavazhat a masik "elismertsegere" az micsoda ha nem az hogy kinek menyire voltak esetleg szimpatikusak az eddigi beirasaim???
sztem egy kis logikaval ra lehet jonni hogy mit takar valojaban az elismertseg
az hogy en mit mondtam es azt te hogy ertelmezted felre azt meg hagyuk
karaszonyra haljakmeg veszek nektek magyar ertelmezo keziszotart
a tema sztem is mehet a levesbe teged nem erdekel
nalam is betelt a pohar
nem is ertem mit bohockodunk itt
vagy akar le is zarhatod a temat
gyulat meg toroltem msn ilyen emberrel nem beszelek tobbet(es remelem soha nem fogunk talalkozni)
amugy sem kedvelem tulzottan az alkoholistakat akik egymasra szavazgatnak hogy elismertek legyenek

off en beszeltem:P

Last edited by jack herrer; 08-08-2007 at 21:24.. Reason: meee
Reply With Quote
  #153  
Old 08-08-2007, 21:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Oké, akkor ezúton arra kárlek, hogy a jövőben maradj távol a fórumtól. Köszönöm.

Többiek? Van valaki értelmes ember, akit érdekel a téma, vagy tényleg csak arra volt ez az egész jó, hogy legyen egy újabb téma, ahol fel lehet azzal vágni, hogy micsoda király csávó az, aki a legkisebb mértékig sem tiszteli játékostársait?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #154  
Old 08-08-2007, 21:31
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

en nem adtam meg a tiszteletet?
nem en oltottam le magam hogy hulye vok es temat sem tudok nyitni meg hasonlok
a tisztelet ott kezdodott volna
en udvarias voltam eleinte
na mind1
ha szepenkerlek elveszed az irasjogom?
ugysem birnam megalni hogy ne irjak tobbet
foleg fha valami uzit nekem cimeznek
Reply With Quote
  #155  
Old 08-08-2007, 21:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
ha szepenkerlek elveszed az irasjogom?
ugysem birnam megalni hogy ne irjak tobbet
foleg fha valami uzit nekem cimeznek
Természetesen, mert ennek így semmi értelme.

Téma is áttéve az általános beszélgetések közé, mert ez már rég nem szól semmiféle javaslatról, csak a szokásos személyeskedésről. Ha valaki érdemben szeretne ezzel a témával foglalkozni, és indíthat témát, akkor kérem tegye meg. Túl nagy érdeklődést nem láttam eddig itt.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #156  
Old 08-08-2007, 21:53
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztemis szétlett offolva a téma ezt szomoru volt végigolvasni...
Reply With Quote
  #157  
Old 08-08-2007, 21:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by belas View Post
Sztemis szétlett offolva a téma ezt szomoru volt végigolvasni...
Ez van. Megerősítette, hogy helyes döntés volt a javaslatindítás korlátozása.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #158  
Old 08-09-2007, 08:31
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak egy sztori és ami szerintem a probléma. Elnézést hogy konkrét neveket írok, remélem nem sértek meg senkit.
Jó féléve fordítottam egy egyszemes orit Dből. 2000hekiről indulva 20k hekiig kellett hogy menjek. Szerencsére kaptam tápot, így annyi kati volt hogy fel tudtam volna fedezni, de közben jött a nehezítés. Ekkor ütnöm kellett. Azzal a problémával szembesültem hogy nagyon nehéz célpontot találni. Sebaj, igen sok idő alatt pár ütésváltással hála ég összejött. Ez azt jelenti, hogy én mint kisember az egy fordulásommal úgy 4-5k hekit vettem ki a csopiból (más ütése - fordulás). Aztán pár hétre rá Jupi felvitt pár oriját magasra. Őis nagyon szépen játszott, sokat ütött, de ezzel a top alatti részbl rengeteg gyakorlatilag visszafedezhetetlen hekit vesztett. (ne feledjük, plusz hátráltatás hogy ütéskor nem csökken a fedezési arány). Majd jött Arden és Dev, ők is felvittek pár orit, nagyon szépeket ütöttek, de egy idő után elakadtak, pedig tényleg mindent megtettek. Ez nem az ő hibájuk, nem azért történt mert nem tudnak játszani, mert igenis jó tervük volt, egyszerűen elfogyott a célpont. És minden egyes felütésnél rosszabb lesz a helyzet.

Hogy ez szerintem miért van? ÉN úgy láttam anno, hogy a kialakított egy millás hekihatár nagyon magasnak bizonyult. Ez gyakorlatilag azt jelenti hogy a béke szigete csopi utolsó akciója az volt, hogy vagy 50 határvéd lett 1 millán és az olcsó fedezéses rendszerben minden tamagocsikirály gyiorsan feltlta magát efölé. Így eshetett meg, hogy a kékszámos nehezítés bevezetésekor az 1 és kétszemesnek ugyanannyi volt a limit.

Röviden: annyira torz a pontlista, hogy túl sok az ori fenn és lenn nincs egyáltalán normális mennyiségbe. Erre szerintem csak az lehet a megoldás hogyha az illetékes adminisztrátor önkényesen belenyúl a csoportba. Történt ez már így. A hogyanjára sok alternatíva volt már. Amit ebben a topicban indítiottak az spec nekem cnem tetszik, szerintem kiforratlan. De úgy gondolom, bármilyen radikális lépés jó volna. A klánszint ötlete süllyesztőbe ment, személyes tragédiám, mert az nagyon jó móka lenne. Kár hogy személyeskedésre hivatkozva lett elvetve. Személyeskedések mindig lesznek, ezen talán túl kéne lépni. Talán jobb elbánást érdemelhetne ez a kiscsoport őrült fanatikus aki rengeteg idejét, és elég sok mennyiségű pénzt áldoz erre a játékra. De ez rossz érv, ne azért várjuk el mert sokat fizetünk, hanem azért mert elvileg ez is a játék egy támogatott része kéne hogy legyen. Mint kiderült, az ellentétek miatt sajnos önmaguk nem képesek megoldani a problémát, ez többször kiderült.

Mégegy utolsó köszönet: az egyetlen kicsit korrektebbül gondpolkodó játékos Crazy volt, akit végül sikerült meggyőzni hogy feleslegesen tartott 50topos oiját mélyszabizza, ekkor a top30 a 70%ára esett vissza, ergó ha több ilyen lenne lehetne élvezetes csopit csinálni, csak sajnos nem lesz.


Röviden: szerintem restartolni kéne minden orit. mindig ide lyukadok ki...

Elnézést, a vége zavaros, sok régi gondolat, meg lehet hogy egyáltalán nem igaz, hieszen sacc/kb fél éve nem láttam D pontlistát, bár van egy tippem hogy nem változott
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #159  
Old 08-09-2007, 09:48
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

kicsit lejebb esett a top,most kb 12k hekiről lehet fordulni....
Reply With Quote
  #160  
Old 08-16-2007, 11:55
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ismét megmozdult a tophatár,Crazy 100k hekis orijai mélyszabira mentek,ahogy ígérte,így 1,3 milla ponton már pörög a kék 3masok topköre

Ati,ebben a témában várhatunk vmi előremozdulásra?
__________________



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Egy kis ötlet a fellépés szabályainak módosítására mlvik Általános beszélgetés Hódítós témákban 63 07-01-2007 16:20
Ötlet (: Fusio A fórumról... :) 16 06-12-2007 23:12
Ötlet ami lehet hogy hülyeség:D Szürkegandalf Elvetett javaslatok 3 01-29-2006 09:47


All times are GMT +1. The time now is 12:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu