Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #141  
Old 08-07-2007, 18:14
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
tuvalu mar rommá lett utve mert en a szamocskas szabalyvaltozast az o esznelkuli szamokert forgasanak a kovetkezmenyeként konyveltem el
igazabol megboszulok mindent amit tudok csak mas kerdes hogy semmit sem ertem el vele
en ennyit tudtam tenni ezugyben
meg azt a temanyito javaslatot leirni
ezenkivul nem erdekel az egesz ami a D-vel kapcsolatos
amugy mar az egesz jatekot kezdem genyora unni
mert ezek a toldozom fotozom szabalyvaltozasok kezdik tonkretenni az idegrendszeremet
igaz ati aszondja hogy olyan szabalyvaltoztatasokat csinal csak ami veglegesen megoldja a problemakat de sztem csak megoldja az egyik problemat es a valtozas előhoz uj vagy roszabb esetbe ujabb problemakat mint az anarch D-bol fordulas esete is bizonyitja((
jo nem lehet mindent teljesen atlatni elore
de akkoris ezen a felvalrol veszem a problemakat hozzaalas a reszerol sajnos nem segit!!!
lehet megint abba is hagyom a jatekot fel evre hatha addig lesz vmi valtozas ezugyben


Jack: Ati már leírta hogy néha olvasnod is kéne és nem csak a sajátodat. A kékszámos nehezítéshez Tuvalunak az égegyadta világon semmi köze nem volt. A szétverésével pedig csak magadrol állítottál ki szegénységi bizonyítványt. 5-10orival nagy bátran levertél egyet.

Ennyét elértél, többet nem
Jah meg csináltattál Ardennel egy topicot, a többi d-s topic mellé

Ati: a 2/D problémájárol már tudsz. Megoldására több lehetőség is van. De ha akarsz vele kezdeni valamit azt neked kell megtenni, mert a "játékosok" nem teszenek semmit, csak mint Jack is irta feljebb, egy biztonságos oribol figyelik a pontlistát és ha valaki ütőtávba merészkedik a szabis orijuk mellé akkor hiénáznak eggyet és vissza szabira.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)

Last edited by Gyula; 08-07-2007 at 18:16..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #142  
Old 08-07-2007, 18:15
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
...inkabb neked kene folraznod a Dcsopit mert te azok koze tartozol akik elcsesztek azt a csopit
Ez azért elég erős, még akkor is ha mosolyogsz a mondat végén. Több összetevője van annak, hogy a D csopi olyan, amilyen. Az semmiképp nem megoldás a jelenlegi helyzetre, hogy egymásra mutogatunk, hogy "te vagy a hibás"! Inkább ötletek kellenének, hogy hogyan másképp lehetne segíteni (ha már egyszer úgy tűnik, hogy az eddig felvetett javaslatok nem jók).
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #143  
Old 08-07-2007, 18:49
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by belas View Post
tehát énis a morállomrásra szavaznék...
Sztem nem megoldás,csak azt érnénk el vele,hogy feljebb is minden ori szabin lenne.Nem mintha most nem így lenne
Esetleg olyanon lehetne gondolkodni,hogy a viptelen orik,X kör szabizás után elkezdjenek területet veszteni...bár ebben én sem vagyok biztos,hogy jó ötlet
Reply With Quote
  #144  
Old 08-07-2007, 18:50
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

őő
nem en kezdtem az ujal mutogatast ha visszaolvasol Z kezdte hogy semmit nem csinalok es nekem kene folrazni a csopit
de mint irtam ezt a vitat nem kivanom folytatni mert nem egeszen az o hibajuk annak ellenere hogy benne van a kezuk
en nem mutogattam ujal senkire d toprol beszeltem nem szemelyeskedtem ugyerzem

gyula a szovegertelmezes ugylatom neked sem erosseged
az en ugy konyveltem el az az en maganvelemenyemet takarja es treszek ra hogy masik topikban ki mit irt tuvalurul
igazabol mashol mar irtam hogy en a normalban tapasztalt tuv jatekstilus miatt nem kedveltem a 10esket
ugyhogy sztem eldonthetem kit utok szet es hany orival ez az en maganugyem)
ez az anarchban megengedett
a masik meg hogy 1 orival is ugyanugy szet tudnam szedni max tovabb tartana...
es tudom hogy a fel csopi rinyalt hogy ne bantsuk neverrel mert tisztelni kell amiert keken vilagit es ketszamjegyu
ez most is kb ugyananyira erdekel mint akkor
mellesleg rengeteg embernek bantotta a szemet tuv szamokert forgasa ezert soxor forumtema volt
hogy ki mit mond rola hogy miert lett megvaltoztatva a fordulasi szabaly azt meg elhiszem ha akarom...
Reply With Quote
  #145  
Old 08-08-2007, 20:07
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Jack:
Jah meg csináltattál Ardennel egy topicot, a többi d-s topic mellé
OFF
hmm es tehetek rola hogy van egy hulye szabaly hogy akinek minuszos a "hirneve" nem nyithat uj temat?
amugy lusta voltam nem is probaltam egybol megkertm ardent
de ez rohadtul nem fair hogy ha valakit ha nem szeretnek esetleg a tobbiek az nem nyithat temat
tiszta vicc hogy a jatektapasztalat meg ilyenek xart sem ernek hanem a tobbi jatekos lehuzza az elismertseged akkor megszivtad
ha reglelek par kulombozo neven a kulsore es lehuzom az elismertsegedet gyulus te sem tudsz majd temat nyitni es csunya pirosan fox te is vilagitani:P
mitnemondjak eleg gyerekesek vagytok mindketten ati es te is hogy mar nem eloszor ezen lovagoltok

Last edited by jack herrer; 08-08-2007 at 20:09.. Reason: a logoppedusom most jott meg szabirol:P
Reply With Quote
  #146  
Old 08-08-2007, 20:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
OFF
hmm es tehetek rola hogy van egy hulye szabaly hogy akinek minuszos a "hirneve" nem nyithat uj temat?
amugy lusta voltam nem is probaltam egybol megkertm ardent
de ez rohadtul nem fair hogy ha valakit nem szeretnek esetleg a tobbiek az nem nyithat temat
tiszta vicc hogy a jatektapasztalat meg ilyenek xart sem ernek hanem a tobbi jatekos lehuzza az elismertseged akkor megszivtad
ha reglelek par kulombozo neven a kulsore es lehuzom az elismertsegedet gyulus te sem tudsz majd temat nyitni es csunya pirosan fox te is vilagitani:P
mitnemondjak eleg gyerekesek vagytok mindketten ati es te is hogy mar nem eloszor ezen lovagoltok
És hányszor írtad, hogy nem olvasod el, hogy más mit ír? Na ugye. Nem véletlen hát, hogy nem indíthatsz új témát. Ez nagyon jól is van így, tökéletes példa ez arra, hogy ezen nem is szabad változtatni. Sőt, az ilyen kis "kijátszásokat" talán még ki kéne küszöbölni.

Ne haragudj, de ha annyira nem tiszteled a többieket, hogy elolvasd, hogy mit írnak, akkor ne várd, hogy más akárcsak kicsit is kíváncsi legyen a javaslatodra.

Biztos vagyok benne, hogy van olyan ember, aki tiszteletben tartja a játékostársait, és tud úgy fórumozni. Bőven elég, ha az ő kiváltságuk a témaindítás.

Mert jelen esetben azt is látjuk, hogy a saját témádat is remekül szét tudod offolni.

Ennek így semmi értelme.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #147  
Old 08-08-2007, 20:21
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
OFF
hmm es tehetek rola hogy van egy hulye szabaly hogy akinek minuszos a "hirneve" nem nyithat uj temat?
amugy lusta voltam nem is probaltam egybol megkertm ardent
de ez rohadtul nem fair hogy ha valakit ha nem szeretnek esetleg a tobbiek az nem nyithat temat
tiszta vicc hogy a jatektapasztalat meg ilyenek xart sem ernek hanem a tobbi jatekos lehuzza az elismertseged akkor megszivtad
ha reglelek par kulombozo neven a kulsore es lehuzom az elismertsegedet gyulus te sem tudsz majd temat nyitni es csunya pirosan fox te is vilagitani:P
mitnemondjak eleg gyerekesek vagytok mindketten ati es te is hogy mar nem eloszor ezen lovagoltok


Sok sikert hozzá.
itt ép azt ecxseteled hogy hogyan tudnál csalni itt, ha ez örömet boldogságot okoz neked akkor ismét csak sajnálni tudlak.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #148  
Old 08-08-2007, 20:27
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Sok sikert hozzá.
itt ép azt ecxseteled hogy hogyan tudnál csalni itt, ha ez örömet boldogságot okoz neked akkor ismét csak sajnálni tudlak.
ezen mi a csalas?
az neharagudj de viccha valaki 6-7 ev jatektapsztalattal nem nyithat temat mert nem kedvelik a tobbiek!!!
Reply With Quote
  #149  
Old 08-08-2007, 20:28
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ajajaj
ati
inkabb nem bonyolodok nagyobb vitaba veled mert en huznam a rovidebbet
epp eleget olvasok mas temakban is ha gondolod letesztelhetsz nehany keresztkerdessel a fejlesztesekel kapcsolatban
amugy az hogy nem erdekel teszek rá es hasono kifejezesek miota jelentik azt hogy nem olvastam valamit?
na mind1 majd regelek uj neven ha temat akarok nyitni
vmi lánynevet fogok hasznalni ugy tuti szeretni fogtok
csinalok 50 beirast pikpakk minden temaban beirom hogy igen tamogatom
nem irsz ki nekem egy szavazast ati hogy milyen neven regizzek?
zsuzsika orsika vagy bejácska?
persze ez csak vicc lusta lennek ilyesmihez
Reply With Quote
  #150  
Old 08-08-2007, 20:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
ezen mi a csalas?
az neharagudj de viccha valaki 6-7 ev jatektapsztalattal nem nyithat temat mert nem kedvelik a tobbiek!!!
Nem hiszem, hogy itt a "nem kedvelés" szóbakerült volna, viszont te magad hoztad szóba, hogy lusta vagy még témát is nyitni, és hogy mások írásait elolvasd, az pedig már végképp elképzelhetetlen.

Ez az a hozzáállás, ami egy társadalmi színtéren, mint a fórum is, azt hiszem, hogy nem helyénvaló.

Bőven elég, ha itt egy embert utálnak sokan: ezt a szerepet az adminságommal felvállaltam.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Egy kis ötlet a fellépés szabályainak módosítására mlvik Általános beszélgetés Hódítós témákban 63 07-01-2007 16:20
Ötlet (: Fusio A fórumról... :) 16 06-12-2007 23:12
Ötlet ami lehet hogy hülyeség:D Szürkegandalf Elvetett javaslatok 3 01-29-2006 09:47


All times are GMT +1. The time now is 09:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu