Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 07-31-2007, 16:17
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by VérGyöngyTyúk Z View Post
Kösz Ati!
Ezek szeint a sok "menjetk má mélyszabira!" kérés helyett nem az volna a célszerűbb, ha azt kiabálnák: Gyertek má ki mélyszabiról?"
Kissé mintha lentebb esne a topp.
felteve ha nem crazy hozna be mondjuk 50db orit lepeshatar folott
ugyhogy varhatsz ezzel a kiabalas dologgal még
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 07-31-2007, 16:24
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
felteve ha nem crazy hozna be mondjuk 50db orit lepeshatar folott
ugyhogy varhatsz ezzel a kiabalas dologgal még
én nagyon szívesen kiabálnék,mint azt már jópárszor megtettem D fórumon,h ha lehet,hozzák elő az emberek a mélyszabis orikat.
Crazy nem hozza be a 100k hekis elfjeit,mert nincs ideje játszani manapság,így jóóóval lejebb menne a lépéshatár.

és ez sajnos egy csoportspecifikus probléma valóban,mivel ahogy a többiek is leírták,soha nem hallottam senkitől,hogy a D-n kívül akármelyik anarchos csoportban is problémája lenne a kék számos orijával a fellépés.
__________________



Reply With Quote
  #123  
Old 07-31-2007, 16:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
és ez sajnos egy csoportspecifikus probléma valóban,mivel ahogy a többiek is leírták,soha nem hallottam senkitől,hogy a D-n kívül akármelyik anarchos csoportban is problémája lenne a kék számos orijával a fellépés.
No akkor most már néztem mégegy statot az aktív országok körében. M-ben és H-ban valóban max 20k méretű országok vannak. Y-ban 111.909 hektár a max, és 20k hettár fölött is van bőven 50 ország.

D-ben a max országméret 600k hektár, és 106 ország van 20k hektár fölött, az aktív 463 országból.

Így már világosabb a probléma, de én továbbra is amondó vagyok, hogy nem normális dolog, hogy egy ország 600k méretű legyen, és ne csináljon ott az égvilágon semmit.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #124  
Old 07-31-2007, 16:33
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati igazad van, nincsen rózsa tövis nélkül,tehát nem lehet megoldani úgy a dolgot, hogy mindenkinek jó legyen. Sajnos
És nem vettem személyeskedésnek
__________________
Hami Khaoszkája (#305450)
Reply With Quote
  #125  
Old 07-31-2007, 16:37
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Így már világosabb a probléma, de én továbbra is amondó vagyok, hogy nem normális dolog, hogy egy ország 600k méretű legyen, és ne csináljon ott az égvilágon semmit.
Ati,valóban nem normális dolog
de mint mondtad,több éves munkát nem lehet egy gombnyomással eltűntetni,ez nem érdek
viszont az sztem érdek lenne,hogy elérhető legyen a fordulás,és ezért próbálunk újabb és újabb ötleteket hozni,hogy lehetne megoldani ezt a problémát...ezt Te is láthatod,és remélem egyszercsak elérjük célunkat,és vmelyik ötletre rábólintasz
__________________



Reply With Quote
  #126  
Old 07-31-2007, 17:11
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post

Így már világosabb a probléma, de én továbbra is amondó vagyok, hogy nem normális dolog, hogy egy ország 600k méretű legyen, és ne csináljon ott az égvilágon semmit.
Ati, mi végig ezt mondjuk
__________________
Hami Khaoszkája (#305450)
Reply With Quote
  #127  
Old 07-31-2007, 21:37
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem sincs probléma y,m,h-val mert ott nemigen fedeznek,hanem háboruznak a topig....csak ez a fránya "D"..Még a gigaorikbol se lehetne leküldeni annyi katit ill "zsét",hogy topig fedezz,mivel muszály fedezned,mert aktiv orit nemsokat találsz sajnos. Viszont a fordulás nemcsak a kis kék számosoknak nehéz,ezt bizton állitom.
Reply With Quote
  #128  
Old 07-31-2007, 21:49
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
No akkor most már néztem mégegy statot az aktív országok körében.
ennek igazan orulok
reggel meg ugy tunt nem akarsz foglalkozni a problemával
igazabol az is megoldast jelenthetne ha az orik meretet1/10ere csokktened de ha errol inditanal egy szavazast tuti az jonne ki hogy nem akarjak a jatekosok...
en se orulnek ha a 100k hekis orim Yban 10k hekire csokkenne de ha nics mas megoldas es vegleg elveted az elso szamu javaslatot akkor en is igennel szavaznek hogy jacchatobb legyen a jatek
de ezt tuti hogy tobben elleneznek mint ahanyan tamogatnak
mert azert csomo melo van ezekben az orikban meg ha jopar ori tulaja keptelen is arra hogy ekkora termelest el tudjon kolteni,es eszeruen fol tudja hasznalni
igazabol nem is lehet max 30milla katikbol 500 hekiket fedezni belole
ugyhogy az sem igazan eszeru koltekezes
sajna hulla nagyon elcseszte hogy folengedett masokat is 20k heki fole((
mert poenbol olyan orikat akart amikbe mindenbol 65535 db van
vicc meg a haverom hulla de sajna o cseszte el a D csopit

Last edited by jack herrer; 07-31-2007 at 22:02..
Reply With Quote
  #129  
Old 08-06-2007, 13:58
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

OFF:
Na erre azt kell mondjam, várható volt. Az egész topic érdektelenségbe fulladt. Napok óta sehol egy új beírás.

On:

Az 1/10-es csökkentés igen furcsa lenne nem? Pl valaki belőtte 1,7k hekire a harci orijait, hogy a feljön az ellen akkor gyepa. Erre elszáguld tőle 1530 heki a levesbe. huppsz. Az ellen fellép másnap 1700 hekivel, ő meg aki fél éve vár lereppent 170-re. Hajdejó.... Vagy az összes többi szinten lévő összes ori "megtizedelődne" ugyanakkor? Vagy hogy is? Mert ezt sztem egyáltalán nem gondolta át a kiötlője.
Akkor már inkább ésszerű a 10/1 szabi és az automatikus védés kiiktatása nem? Minden 10 játékban töltött körért kapsz 1 kör szabit. Így aki játszik folyamatosan és el kell mennie annak lesz szabadsága (vagy addig megkér valakit, hogy ugyan nézzen má rá, bár D-ben asszem a földön kívül nincs pótolhatatlan veszteség és hosszú idő alatt az is) aki meg folyton szabira menekülne az meg így járt. A magukrahagyott "egyszermajdelőveszemésmegütlekvele" orik meg jók lesznek (a gazdájuknak is) tölteléknek. Vagy ha akarja újrázza miután kifosztotta.

Kíváncsi leszek mikor lesz a köv beírás ide, bár most a "kiemeltek" közt meg fog jelenni pár percre.
Reply With Quote
  #130  
Old 08-06-2007, 14:10
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

legyen most a kov beiras
az 1/10ere csokentese az oriknak nekem sem teccene igazan de megoldana a Dcsopi problemait
amugy meg az egesz csopi ugy gusztustalan ahogy van
egyik megalomanias nyomi sem akarja leforditani az orijait hanem inkabb jotekonykodnak kiirjak a forumra hogy kiraktak olcson katikat nyersit meg tekiket
mintha a kicsik elernenek vele barmit is
azt kozbe ugyanugy nem tudnak fordulni a sok nagyoritol
a nagyorik meg fedeznek a napi kepzesbol tovabb 2-300k katibol naponta 3-4hekiket
tiszta vicc az egesz
senki nem akar segiteni
se ati se a megaloman ................(ezert kitiltas jarna ha leirnam)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Egy kis ötlet a fellépés szabályainak módosítására mlvik Általános beszélgetés Hódítós témákban 63 07-01-2007 16:20
Ötlet (: Fusio A fórumról... :) 16 06-12-2007 23:12
Ötlet ami lehet hogy hülyeség:D Szürkegandalf Elvetett javaslatok 3 01-29-2006 09:47


All times are GMT +1. The time now is 10:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu