Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 07-31-2007, 10:45
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

az orkjaim meg 60-64% barakokkal rohangalnak az y-ban ugyhogy sztem eleg rosz embernek veted a szemere hogy jaccani es nem tamagicsizni kéne
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 07-31-2007, 10:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
ha jobban belegondolsz ez evekig eltartana
Szerinted anarchon kívül, ahol csak egy országod lehet, mennyi ideig tart leverni a top klánt? Oké, ez csak feltételezés, inkább úgy kérdezem, hogy akik a régi topklánt leverték (és nem csak megörökölték az első helyet), azok szerinted mennyi ideig készültek erre rá?

Ha nekik, ott a normál játékban, évekig tart, akkor az anarchban, ahol ráadásul saját magadat tudod tápolni a több országgal, miért kellene ezt lerövödíteni?

Én továbbra is amondó vagyok, hogy nem normális dolog, hogy 28millió értékű országok mászkálnak anarchban. Olyan országok, amik amint csatára kerülne a sor, teljesen életképtelenné válnának. Csakhát nem kerül csatára a sor, mert lentebbi, életképes országokkal elállják mindenki útját.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #63  
Old 07-31-2007, 10:55
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

meg mondjuk meg lehetne vegre oldani azt is hogy ne csak a nem vip oöraszagok tudjanak elmenni melyszabira
mert az is segithetne a topkorok eleresehez a Dben
azt meg nem igazan tartom jo megoldasnak hogy 1800kor utan lazongjanak az emberek mert vaakinek termelnie is kell
kulomben ures lesz minden piac mint ahog regen volt es neked kene egysegeket meg nyersit pakolnod hogy jaccani lehessen
meg az is durva lenne hogy valaki folment 100k hekire aztan soha nem tudna szabizni mert leesne az orija csomo hekiket
ez megint sok jatekost elkedvetlenitene
meg telleg nem ertem ezt a hekifuggo fordulast miert lenne olyan nehez beallitani?
az en verziom egy nem kidoldozott otlet
viszont ha csiszolgatnal rajta picit az vegleges megoldast jelenthetne a kek szamosok problemajara
Reply With Quote
  #64  
Old 07-31-2007, 10:57
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én pl. mostanában jáccom D-ben,és ütök,ha van kit,de eddig még nem fenyegetett meg senki,hogy nem lesz kaja a piacon,ha folytatom
1 zöldet kaptam,hogy "látom,nem akarsz feljebbmenni",de az ilyenre mindig csak visszanevetek,nem hiszem,hogy komolyan foglalkozni kell ezekkel.
Amúgy Y-os fórumon kívül sosem nézem a többit,szóval nem tudom,mik mennek.Néha néztem M-et,voltak érdekes dolgok
Reply With Quote
  #65  
Old 07-31-2007, 11:01
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

en nem leroviditeni akarom csak legalabb ha odamegy valaki rengeteg tartalekkal az azert meg kene tudja csinalni a forditast
topklanok igy meg ugy sztem nincs tobbszaz millio tekercsuk nekik sem
es abbol a Dbe meg ok sem tudnanak megforditani belöle 1 db szamos orit sem
meg pont ez a problemam ati hogy 6 ev munkaja es gyujtogetese xart sem er a fedezesi es fordulasi szabalyok bevezetese utan((((
en sem ma kezdtem gyujtogetni
van ugyananyi meg sokkal tobb melom is benne mint az akarmikori topklanok akarmelyik tagjanak!!!
Reply With Quote
  #66  
Old 07-31-2007, 11:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
meg mondjuk meg lehetne vegre oldani azt is hogy ne csak a nem vip oöraszagok tudjanak elmenni melyszabira
Érdemes olvasni a többi témát is, nemcsak ezt az egyet. Különösen akkor, ha már hivatkoztam rá előző beírásaimban.

(Megjegyzem, hogy a téma más által való megnyittatása érdekes megkerülése volt a fórumszabályoknak, de érdemes lenne azért azt figyelembevenni, hogy MIÉRT is van az, hogy lehetőleg csak olyanok javasoljanak új témát, akik legalább azzal tisztában vannak, hogy mik az AKTUÁLIS témák. :-/)

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
azt meg nem igazan tartom jo megoldasnak hogy 1800kor utan lazongjanak az emberek mert vaakinek termelnie is kell
Lamaradtam valami módosításról, ami szerint csak 1800 topkör eltöltése után lehet termelni?

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
kulomben ures lesz minden piac mint ahog regen volt es neked kene egysegeket meg nyersit pakolnod hogy jaccani lehessen
Egy másik módosításról is lemaradtam, ami szerint anarchban nincs se bánya, se a katonaképzés opció nem működik?

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
meg az is durva lenne hogy valaki folment 100k hekire aztan soha nem tudna szabizni mert leesne az orija csomo hekiket
ez megint sok jatekost elkedvetlenitene
Ahogyan az is durva lenne, hogy másnak top15%, top10%-okat kell teljesíteni, nektek pedig nem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #67  
Old 07-31-2007, 11:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Never View Post
Amúgy Y-os fórumon kívül sosem nézem a többit,szóval nem tudom,mik mennek.Néha néztem M-et,voltak érdekes dolgok
Y-on ezt még nem tapasztaltam. Negyedik és harmadik szinten rendszeres.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #68  
Old 07-31-2007, 11:08
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ahogyan az is durva lenne, hogy másnak top15%, top10%-okat kell teljesíteni, nektek pedig nem.
Ha már annyi eltérés van a normál és az anarch között (pl: a 90 nap, stb) ez az egy miért nem fér bele?
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #69  
Old 07-31-2007, 11:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Chris View Post
Ha már annyi eltérés van a normál és az anarch között (pl: a 90 nap, stb) ez az egy miért nem fér bele?
A D-ben nincs 90 napos korlát.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #70  
Old 07-31-2007, 11:13
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A D-ben nincs 90 napos korlát.
Az csak egy példa volt (a 90 nap lentebbi szinteken van, csak a két játék rész eltérésire szerettem volna rávilágítani, ezek szerint sikertelenül... ), ettől függetlenül továbbra is érdekelne, miért nem fér el ez az eltérés a többi mellett. Előre is köszi a választ!
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Egy kis ötlet a fellépés szabályainak módosítására mlvik Általános beszélgetés Hódítós témákban 63 07-01-2007 16:20
Ötlet (: Fusio A fórumról... :) 16 06-12-2007 23:12
Ötlet ami lehet hogy hülyeség:D Szürkegandalf Elvetett javaslatok 3 01-29-2006 09:47


All times are GMT +1. The time now is 10:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu