Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-19-2006, 16:04
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by aúú
Helló!
Szerintem a metrikus elementaritás receptorai asztrahálnak az ekonomikus trendek vákuumvezérelt, trigonometrikus, eutektikus makrodinamikájával!

2004-ben is hasonlóan vélekedtél, gyanús vagy Te nekem
Csak az igazat

"Ezek szerint a metrikus elementaritás receptora, nem asztrahál az ekonomikus trendek vákuumvezértelt trigonometrikus makrodinamikájával? ))

orinev (#113xxx), 2004-01-24 20:06:04
Anti (az) Alkoho(l) Lista (#1573)"

Orinevedet nem írtam, szerintem úgyis tudja mindenki
__________________
Sorry, this account has been suspended
Sponsored Links
  #12  
Old 04-20-2006, 11:35
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
2004-ben is hasonlóan vélekedtél, gyanús vagy Te nekem
Csak az igazat

"Ezek szerint a metrikus elementaritás receptora, nem asztrahál az ekonomikus trendek vákuumvezértelt trigonometrikus makrodinamikájával?

orinev (#113xxx), 2004-01-24 20:06:04
Anti (az) Alkoho(l) Lista (#1573)"

Orinevedet nem írtam, szerintem úgyis tudja mindenki
Van ami nem változik...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #13  
Old 04-20-2006, 13:42
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a hulla egy valamire jó nem idegesit hogyha szétzuzzák az oridat mert elve tudod hogy eséjtelen vagy én már nem egyszer játszottam hullát 300hekig jó utána sok szerencse kell hozzá a 3-2 szintett nem lehet vele megcsinálni képtelenség lehet hogy nem bántanak magas hekin a betegség miatt de tese fogsz senkit mert nem férszbe senkihez. pénztermelönek magas hekin nagyon jó mert beton védelem hogy a födet elne vigyék oszt mássemmi csak kati piacra gyártani de má ese tulnagy biznisz
  #14  
Old 04-20-2006, 14:32
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga
a hulla egy valamire jó nem idegesit hogyha szétzuzzák az oridat mert elve tudod hogy eséjtelen vagy én már nem egyszer játszottam hullát 300hekig jó utána sok szerencse kell hozzá a 3-2 szintett nem lehet vele megcsinálni képtelenség lehet hogy nem bántanak magas hekin a betegség miatt de tese fogsz senkit mert nem férszbe senkihez. pénztermelönek magas hekin nagyon jó mert beton védelem hogy a födet elne vigyék oszt mássemmi csak kati piacra gyártani de má ese tulnagy biznisz
Szerintem a 3-2 szinten egy MF hulla, ha nagy támadósereget tart, a 40% MF bónusszal és a 20-30% csopibónusszal símán be tudja ütni a szövik nem hadis országait. Tudom, mert végigmentem már hullával. Az 1A-ban viszont az MF bónusz nélkül szinte képtelen ütni.
Evvel nem azt akarom mondani, hogy nem messze a leggyengébb faj a 3-2-1 szinten. Csak avval a kijelentéseddel vitatkozok, hogy nem fér be senkihez.

Még valami. Több helyen olvastam, hogy nagyon magas hekin védheti a hullát a betegség. Szerintem nagyon magas hekin sem kell a területhez viszonyítva több kórház, mint kis hekin.
  #15  
Old 04-21-2006, 09:02
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

de nem mind1, hogy 30 kórház kell vagy 120 sztem, 1 be tök mind1, de 2 be meg 3 ba nem mert ott drága a nyersi
  #16  
Old 04-21-2006, 10:33
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

hát ha felhúzol 10% kórházat akkor az -10% barakk neked. ez hadisként azt jelenti hogy gyengébb vagy a többinél akik ezt szépen alaposan ki fogják használni. remek. jó, leverted a hullát, most amíg gyógyulsz, addig bevernek 4-5ször is. szuper. amit nyertél a hullán itt el is bukod, és az neked már hol nem számít hogy akik ütöttek beléd, azok most betegek lettek... szétmennek bele, de képzeljed, te se ütheted vissza őket amíg nem gyógyultak meg, na de azt te nem tudod hogy meggyógyultak-e... mindegy. el lehet ezzel játtszani, de sok kórházzal akkor leszel előnyben ha a fél csoportot már szétfertőzted
  #17  
Old 04-21-2006, 20:22
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát az 5-s szinten is 10% kórház az -10% barakk. Igaz, ott ettől még nem szednek szét, mert sok a gyengébb játékos.
  #18  
Old 04-21-2006, 23:38
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Hát az 5-s szinten is 10% kórház az -10% barakk. Igaz, ott ettől még nem szednek szét, mert sok a gyengébb játékos.
meg ott sok a könnyű célpont. könnyen lehet egymást felprédálni, de az A-ban aki full íjas 70-80% barakkal, azt nehezebb nem orkkal beverni. persze ettől nem lesz jobb a hulla, csak békénhagyják, de ő se bánt mást
  #19  
Old 04-23-2006, 16:38
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
hát ha felhúzol 10% kórházat akkor az -10% barakk neked. ez hadisként azt jelenti hogy gyengébb vagy a többinél akik ezt szépen alaposan ki fogják használni. remek. jó, leverted a hullát, most amíg gyógyulsz, addig bevernek 4-5ször is. szuper. amit nyertél a hullán itt el is bukod, és az neked már hol nem számít hogy akik ütöttek beléd, azok most betegek lettek... szétmennek bele, de képzeljed, te se ütheted vissza őket amíg nem gyógyultak meg, na de azt te nem tudod hogy meggyógyultak-e... mindegy. el lehet ezzel játtszani, de sok kórházzal akkor leszel előnyben ha a fél csoportot már szétfertőzted
Nos, erre a megoldás igen egyszerű...
Én a következőt szoktam csinálni:
Megütöm földre a zombit és ami földet kapok üreset, abból csinálok kórházat...
9 körig meg had fogyjon a nép...
Max minimális kórházat tartok, mondjuk 5 dbt...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu