Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #431  
Old 11-12-2012, 21:45
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

tőlem megkaptad... elég volt az

voltak használható és kevésbé használható, szokványos és kevésbé szokványos ötletek.

én továbbra is a támadó maluszt, a bányabónuszt, és a kajamaluszt venném el a felestől. úgy elég jó lenne már kezdésnek,, én mindenképpen kipróbálnám bár nem vagyok egy sunyi tolvajos beállítottságú viszont másrészt gonosznak lenni jó
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Surranohalal For This Useful Post:
Sponsored Links
  #432  
Old 11-12-2012, 21:58
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
tőlem megkaptad... elég volt az

voltak használható és kevésbé használható, szokványos és kevésbé szokványos ötletek.

én továbbra is a támadó maluszt, a bányabónuszt, és a kajamaluszt venném el a felestől. úgy elég jó lenne már kezdésnek,, én mindenképpen kipróbálnám bár nem vagyok egy sunyi tolvajos beállítottságú viszont másrészt gonosznak lenni jó
Az a gond, hogy a félelf foltozással még mindig nem oldódna meg a nincs mit lopni probléma. A bankátlopás pedig csak azt eredményezné, hogy mindenki kinttartaná még a pénzét is a piacon és csak méglassabbá válna a játék.

Úgyhogy ezek az utak sajnos járhatatlanok. Van kedvetek esetleg akkor belőni, hogy kb miből hány % legyen cserélhető, milyen mennyiség felett lépjen érvénybe a limit? A hasznos részeket felhasználni, a haszontalanokat kidobni vagy hasznossá tenni és akkor összedobjuk egy értelmes megfogalmazásba, s nyitunk neki egy topicot.

Vagy ha valamelyikőtök tud topicot nyitani és lát fantáziát az elképzelésbe, megtenné?
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'
Reply With Quote
  #433  
Old 11-12-2012, 22:13
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Pirostraktor View Post
Az a gond, hogy a félelf foltozással még mindig nem oldódna meg a nincs mit lopni probléma.
de van mit lopni. rengeteg arcot ismerek akinek napi szinten ér haza 4-20 milliárdnyi tekije pl orkba, törpébe, elfbe... és még csak ki sem rakják egyből

csak az elszántság kevés, meg hadilag kinullázzák a felest könnyen
Reply With Quote
  #434  
Old 11-12-2012, 22:43
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
de van mit lopni. rengeteg arcot ismerek akinek napi szinten ér haza 4-20 milliárdnyi tekije pl orkba, törpébe, elfbe... és még csak ki sem rakják egyből

csak az elszántság kevés, meg hadilag kinullázzák a felest könnyen
Oké, én nem kötöm az ebet a karóhoz. Csak a másik irányban sem haladt már semmit a dolog, és ezért dobtam be azt az abszurd elképzelést.
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'
Reply With Quote
  #435  
Old 11-12-2012, 23:04
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
de van mit lopni. rengeteg arcot ismerek akinek napi szinten ér haza 4-20 milliárdnyi tekije pl orkba, törpébe, elfbe... és még csak ki sem rakják egyből

csak az elszántság kevés, meg hadilag kinullázzák a felest könnyen
Ez szépen hangzik, csak épp butaság. Attól, hogy valakinek 3-5 kört benn van a tekercse, mit érek? Ha pár próbalopást ráeresztek valakire, figyelni fog, sőt valószínűleg elkezd püfölni. Szóval csak azt fogod tudni hatékonyan lelopni aki egyáltalán nem tud játszani, vagy alig online. De ebből nem lehet megélni.

Én is a foltozgatás mellett vagyok. Pénzt muszáj benn tartani az oriba. Így mindig lesz mit lopni. Növeljük az ártók hatékonyságát, ergo nem úgy fogsz belekötni a felesbe, hogy szinte 0 pénzből megúszod. A kajamalusz eltörlése, vagy a kajafogyasztás csökkentése is jó ötlet, bár ha tud eleget lopni akkor inkább maradjon minden a régiben, és vegye szépen piacról.

Az, hogy a 'nagyágyúk' nem szólnak hozzá, részben azért van mert értelmes ellenérvük nincs, másrészt pedig mert nem értenek egyet az egésszel. De nem ők döntenek, szerencsére.
Reply With Quote
  #436  
Old 11-12-2012, 23:50
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Ez szépen hangzik, csak épp butaság. Attól, hogy valakinek 3-5 kört benn van a tekercse, mit érek? Ha pár próbalopást ráeresztek valakire, figyelni fog, sőt valószínűleg elkezd püfölni. Szóval csak azt fogod tudni hatékonyan lelopni aki egyáltalán nem tud játszani, vagy alig online. De ebből nem lehet megélni.

Én is a foltozgatás mellett vagyok. Pénzt muszáj benn tartani az oriba. Így mindig lesz mit lopni. Növeljük az ártók hatékonyságát, ergo nem úgy fogsz belekötni a felesbe, hogy szinte 0 pénzből megúszod. A kajamalusz eltörlése, vagy a kajafogyasztás csökkentése is jó ötlet, bár ha tud eleget lopni akkor inkább maradjon minden a régiben, és vegye szépen piacról.

Az, hogy a 'nagyágyúk' nem szólnak hozzá, részben azért van mert értelmes ellenérvük nincs, másrészt pedig mert nem értenek egyet az egésszel. De nem ők döntenek, szerencsére.
De, ebből meg lehet élni, ha jól csinálod, viszont ehhez nem kell félelf egy törpe/ork is simán jó rá..

Az ártók közül a katigyilkolást lehetne növelni (sőt azt szerintem jó is lenne), a gyújtás elég jó így is, ha nem tudod kihasználni az a te hiányosságod nem a felesé..
A bank bizonyos %-os átlopása viszont szerintem mehetne felesnek és az embernek.. Legutóbb nem tetszett, hogy 5szörös toli kell ehhez, de pl lehetne az, hogy: 3szor annyi tolival elkezdi átlopni a bankot és pl 5ször annyival lopja át teljes hatékonysággal, közte meg lineárisan növekedik, bár ez lehet túl bonyolult

Kik a nagyágyúk amúgy?
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #437  
Old 11-12-2012, 23:54
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Kik a nagyágyúk amúgy?
Ha nagyon szó szerint veszem, akkor az egykori Big Gun tagjai.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #438  
Old 11-13-2012, 00:20
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
De, ebből meg lehet élni, ha jól csinálod, viszont ehhez nem kell félelf egy törpe/ork is simán jó rá..

Az ártók közül a katigyilkolást lehetne növelni (sőt azt szerintem jó is lenne), a gyújtás elég jó így is, ha nem tudod kihasználni az a te hiányosságod nem a felesé..
A bank bizonyos %-os átlopása viszont szerintem mehetne felesnek és az embernek.. Legutóbb nem tetszett, hogy 5szörös toli kell ehhez, de pl lehetne az, hogy: 3szor annyi tolival elkezdi átlopni a bankot és pl 5ször annyival lopja át teljes hatékonysággal, közte meg lineárisan növekedik, bár ez lehet túl bonyolult

Kik a nagyágyúk amúgy?
A gyújtásra már kétszer mondtam, hogy tökéletes, és azt nem kéne növelni, bár viszonylag régebbi hozzászólás, gondolom elfelejtetted. Viszont a tűzgolyó is egy olyan ártó varázslat aminek van pár alternatív használati módja(kv előtt, illetve elf mérés), de a hatásfoka röhejes. Ezekre tértem ki nem is olyan régen.

Az ebből meg lehet élni, hát... Meg. De kábé olyan ritkán jön össze, hogy annyi idő alatt törpével a sokszorosát összehozom. Attól, hogy valamit meg lehet csinálni, nem azt jelenti, hogy sikeres módszer. Támadókkal és védőkkel is lehet játszani, de ettől függetlenül nem éri meg, hasztalan, ezért is nem ezekkel az egységekkel dolgozunk.
Reply With Quote
  #439  
Old 11-13-2012, 18:00
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

minek ide feles?gnom forever!
Sikerült szerezni 951 ipari, 800 gazdasági, 1.093 mezőgazdasági, 62.291 lakáshelyzeti, 996 bányászati, 1.114 hadügyi, 1.148 mágia és 1.003 tolvajlási tudománytekercset
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Killer For This Useful Post:
  #440  
Old 11-13-2012, 21:50
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
de van mit lopni. rengeteg arcot ismerek akinek napi szinten ér haza 4-20 milliárdnyi tekije pl orkba, törpébe, elfbe... és még csak ki sem rakják egyből

csak az elszántság kevés, meg hadilag kinullázzák a felest könnyen
A probléma ezzel az, hogy magas szinten hiába érkezik haza csilliárd tekije valakinek, le van korlátozva a tekilopás ugye.
Persze ki lehet játszani ezt is, de akkor vagy azt kockáztatod, hogy kp nélkül maradsz mikor bevásárolsz tekit a lopáshoz - ehhez elve sok kp kell, hogy bent legyen, ami tolvajnál nem nyerő ötlet -, vagy azt, hogy szépen kopik otthon a tartalék.
Ugyanakkor érdekes problémára világítasz rá, mert hiába lehet kinullázni könnyen a felest hadilag, ha neki nem lenne lekorlátozva a tekilopás, akkor elgondolkodtató lenne, hogy melyik oldalon érdemesebb állni...
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi fórum vissza olvashatóságának könnyítése Rotcsa Elvetett javaslatok 11 06-05-2010 13:58
A felfrissülés mennyi mozgáspontot tölt vissza? Fanatixxx Segítség 4 03-17-2010 06:06


All times are GMT +1. The time now is 07:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu