Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2061  
Old 08-14-2013, 16:23
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
és ebben hol a csalás??? :OOO


Ez nem csalás, csupán sunyiskodás, ez Vityunak szólt, aki eljátssza az erkölcscsőszt, holott ahogy én látom, igencsak szeret jelentgetni, és fontoskodni. Neki mindenről van véleménye, de más véleményét nem tudja elfogadni. Elnézést a személyeskedésért, a vaskalaposság fafejűséggel egybekötve ezt hozza ki belőlem.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2062  
Old 08-14-2013, 17:28
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Ez nem csalás, csupán sunyiskodás, ez Vityunak szólt, aki eljátssza az erkölcscsőszt, holott ahogy én látom, igencsak szeret jelentgetni, és fontoskodni. Neki mindenről van véleménye, de más véleményét nem tudja elfogadni. Elnézést a személyeskedésért, a vaskalaposság fafejűséggel egybekötve ezt hozza ki belőlem.
én a klántársaimért a szart is megettem és meg is fogom, ha még leszek A-ban
anno raktam Monro orijára 36 kör vihart vagy 80 körre mert régi "ismerős" volt...
erre írt nekem, addig ment, míg kapott 5 kört
a társam meg levert róla több, mint 1000 hekit
én voltam utána a szaralak, de nem érdekelt
Reply With Quote
  #2063  
Old 08-14-2013, 17:56
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Ez nem csalás, csupán sunyiskodás, ez Vityunak szólt, aki eljátssza az erkölcscsőszt, holott ahogy én látom, igencsak szeret jelentgetni, és fontoskodni. Neki mindenről van véleménye, de más véleményét nem tudja elfogadni. Elnézést a személyeskedésért, a vaskalaposság fafejűséggel egybekötve ezt hozza ki belőlem.
aki nem szürke az támadható. de a kis csalásotokra még mindig nem mondtál semmit. ha tudnál rá értelmes magyarázatot adni akkor már megtetted volna. nem kell terelni a témát....
Reply With Quote
  #2064  
Old 08-14-2013, 18:53
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Volt egy szóbeli megállapodása Dragon egyik tagja és VsV között, melyet a Dragon akkori vezére, Vityu utasítására felrúgott és megtámadta VsV-t.
Ő ezt szóvá tette levélben az említett orinak. Erre a levélre Vityu válaszolt, neki pedig VsV írt vissza. Ezen levélváltás után VsV-t 5 órára kitiltották a játékból , ezen idő alatt pedg a Dragon és Pool klánja is beütötte összesen 12 sereggel. Aztán csodák csodájára, miután beértek a seregek, VsV fel lett oldva a tiltás alól, még a bünti idő lejárta előtt.
Ennyi a történet none.
Egyébként nem vagyok papi
VsV többek között az egyik olyan ország volt, akire a klán több tagja állandóan a fogát fente. Soha senkit sem köteleztem arra, hogy az egyéni mnt-ket felrúgja. Sőt, mindig azt mondtam, hogy klánmnt nem lesz, aki akar egyéniket köthet, de azt sem túl sok országgal. Ha volt ilyen, hogy valaki szóbeli mnt-t rúgott fel, azt sem kérésre, hanem megbeszélés után, vagyis az adott ország is támogatta, és akkor az NEM barátságon alapult, hanem egyéb érdekek vezettek oda, hogy szóbeli mnt volt. Ha pedig valakit egy velünk történő levelezés után tiltanak, akkor az olyan szintű sértést jelent, ami után senki se várja, hogy nem fogjuk a tiltás alatt beütni.
Egyébként bevallom őszintén, nem emlékszem. Én csak arra emlékszem, hogy nincs olyan jelentősebb klán az A-ban, akivel ne harcoltunk volna. Még Poolékkal is, akik a leghosszabb ideig mnt-sek voltak nekünk.

Kívánom neked, és a mindenkori klánodnak, hogy annyi élményt szerezzen ebben a játékban, amit én szereztem az A-ban. Az mnt-t csak akkor ismerem, ha szövetséges kér meg rá, mondjuk ettől függetlenül vannak emberek, akiket sosem támadnék meg. A szabályszegőkre pedig kifejezetten szeretek vadászni, és hálistennek ebben a teljes klán mögöttem áll.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #2065  
Old 08-14-2013, 19:44
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
aki nem szürke az támadható. de a kis csalásotokra még mindig nem mondtál semmit. ha tudnál rá értelmes magyarázatot adni akkor már megtetted volna. nem kell terelni a témát....

Nem terelek témát, leírtam már, hogy nem volt földleadás, és azt is hogy nem fogok magyarázkodni, mert egyrészt úgyis mindenki elkönyvelte így, másrészt csak mosakodásnak tűnne.
Reply With Quote
  #2066  
Old 08-14-2013, 20:01
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Nem terelek témát, leírtam már, hogy nem volt földleadás, és azt is hogy nem fogok magyarázkodni, mert egyrészt úgyis mindenki elkönyvelte így, másrészt csak mosakodásnak tűnne.
már rég annak tűnik....
Reply With Quote
  #2067  
Old 08-14-2013, 20:34
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
már rég annak tűnik....
Nem érdekel, nem ingem, nem veszem magamra
Reply With Quote
  #2068  
Old 08-14-2013, 20:40
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elvileg amúgy sem a földleadás lett büntetve, hanem valami más, hiszen a forduló ország pl nincs anarchban. Földleadáskor ott lenne. Szóval erről felesleges is magyarázkodni.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #2069  
Old 08-14-2013, 20:53
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Elvileg amúgy sem a földleadás lett büntetve, hanem valami más, hiszen a forduló ország pl nincs anarchban. Földleadáskor ott lenne. Szóval erről felesleges is magyarázkodni.

Erről van szó, végre valaki meglátta! Akik le lettek téve, pláne nem csináltak semmit. Semmi toli-vari-hadi akció más orijából, az orik összekötve, így teljesen érthetetlen ami történt
Reply With Quote
  #2070  
Old 08-14-2013, 22:38
Rickybos Rickybos is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default

Az áthelyezés oka egyenlőre nem ismert számomra, nagyon kíváncsian várom az indoklást. Míg ez nincs meg addig a vagdalkozásnak semmi értelme. Mindenesetre felettébb érdekes néhány tag hozzáállása a témához, úgy hogy nem tudja miért történtek a dolgok...
Aki ismer tudja nem vagyok egy csalós fajta, sőt... ezt több hozzászólótól is olvastam a napokban.
Remélhetőleg napokon belül választ kapunk a kérdésekre. Addig is javaslom mindenkinek hogy mielőtt vádaskodna nézzen magába és gondoljon arra hogy amit leír annak súlya van...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 07:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 13:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 16:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 00:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 08:31


All times are GMT +1. The time now is 01:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu