Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #231  
Old 08-29-2010, 11:55
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
belépkeséses rész felfelé ujj, normál csopik szidása lefelé ujj. kioltották egymást, így nem nyomtam semmit.
csalással való egyet nem értés felfelé ujj, normál csoportok védése lefelé ujj... így én sem nyomtam semmit.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
Sponsored Links
  #232  
Old 08-29-2010, 11:57
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
grat a semmit mondó hsz-edhez
én legalább nem engedtem Tibu bácsinak, hogy belépkedjen az országomba

Ha neked semmitmondóak a regisztrációs szabályok, akkor ne sírj, ha anarchba fogsz kerülni
Reply With Quote
  #233  
Old 08-29-2010, 11:57
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
persze persze..
hogy különbözteted meg, hogy én lépek be a saját orimba mástól vagy más lép be hozzám?
mindegy.. nem rég történt, hogy klántársam orijába, vki ismeretlen épp egy támadás ideje alatt "betévedt".. most ilyenkor mikor vmi ... belép hozzád még rakjanak is anarchba?
az a "valaki", aki "természetesen vadidegen ismeretlen..." honnan tudja a belépő adatokat?
biztos nem a kisujjából szopta ki.....

Mivel az ország tulajdonosán kívül nem igen kéne "valakiknek" rendelkeznie a belépőadatokkal, ezért ANARCH...

Na ezért nem vagyok oda a normálért..... "Véletlenül betévedt valaki egy másik játékos országába..."
Na persze!
Én meg hülye vagyok, és elhiszem, hogy ez totálisan szabályos!
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #234  
Old 08-29-2010, 12:03
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
én legalább nem engedtem Tibu bácsinak, hogy belépkedjen az országomba

Ha neked semmitmondóak a regisztrációs szabályok, akkor ne sírj, ha anarchba fogsz kerülni
az a baj, hogy pont ezekről a játékosokról beszélem kicsit fentebb, Hex...

Akik szídják a csalókat, de klánon belül össze-vissza belépkednek MÁS játékos országába, és amikor ezt szóvá teszed, hogy talán ezt nem kéne, akkor még te vagy lehurrogva..

Többek között ezért nem játszom normálban. Kicsit furcsa a hozzáállásuk.

Más országába való belépés szerintük csak akkor minősül csalásnak, ha azt az ő ellenfelük teszi meg, és ebből nekik káruk van. Bezzeg ha ők lépkednek egymás országába, az teljesen normális....

Ezért mondom azt, hogy nem érdekel ki, kinek, miért, és hogyan lép be másik játékos országába.
Repüljön anarchba, és kész. Majd itt megmutathatja, hogy kell több országot irányítani.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #235  
Old 08-29-2010, 12:13
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Ezért mondom azt, hogy nem érdekel ki, kinek, miért, és hogyan lép be másik játékos országába.
Repüljön anarchba, és kész. Majd itt megmutathatja, hogy kell több országot irányítani.
Erre mondtuk el már többször is, hogy ezt nem lehet csak így kideríteni. Tsobi is írta a példáját, ott sem lehet megkülönböztetni, hogy a párja lépett be hozzá szabálytalanul, vagy csak ő saját magához. None is írta, én is írtam. Ennyire nem lehet nehéz megérteni.

Ne értsd félre, nyilván látnám én is szívesen őket Anarchban, ám úgy gondolom (mint az már írtam is), inkább maradjon pár ilyen "kis" csaló, mintsem olyanok is sorra, tömegesen átkerüljenek, akik betartották a szabályokat (lásd: a barátomnál belépek a saját országomba, semmilyen szabályt nem szegtem meg)
Reply With Quote
  #236  
Old 08-29-2010, 12:25
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Mivel az ország tulajdonosán kívül nem igen kéne "valakiknek" rendelkeznie a belépőadatokkal, ezért ANARCH...
Ha én vagyok az ország tulajdonosa, de itthon rajtam kívül senki nem játszik, és megkérem tesómat, hogy lépjen már be seregetcserélni, akkor nekem is anarch járna?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #237  
Old 08-29-2010, 12:54
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Erre mondtuk el már többször is, hogy ezt nem lehet csak így kideríteni. Tsobi is írta a példáját, ott sem lehet megkülönböztetni, hogy a párja lépett be hozzá szabálytalanul, vagy csak ő saját magához. None is írta, én is írtam. Ennyire nem lehet nehéz megérteni.

Ne értsd félre, nyilván látnám én is szívesen őket Anarchban, ám úgy gondolom (mint az már írtam is), inkább maradjon pár ilyen "kis" csaló, mintsem olyanok is sorra, tömegesen átkerüljenek, akik betartották a szabályokat (lásd: a barátomnál belépek a saját országomba, semmilyen szabályt nem szegtem meg)
Nem arról beszélek, hogy ki lehet-e deríteni, vagy sem. Nyilván ha ért valaki a számítógépekhez, akkor nem nagyon lehet kideríteni.
Az elvet ellenzem.
Hogy ha mások lépnek mások országába, akkor az fúj, mocskos csaló, de azért az én országomban a haverom nyugodtan tegye vissza a tekit a paicra, nehogy bekopjon, vagy vegyen íjászt, ha jön felém a sereg.................. Utálom az ilyen hozzáállást. és a normálosok nagy része így gondolkodik. Ami másnál csalás, az önmagánál még belefér... EZT ellenzem a legjobban.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #238  
Old 08-29-2010, 12:55
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Nem arról beszélek, hogy ki lehet-e deríteni, vagy sem. Nyilván ha ért valaki a számítógépekhez, akkor nem nagyon lehet kideríteni.
Az elvet ellenzem.
Hogy ha mások lépnek mások országába, akkor az fúj, mocskos csaló, de azért az én országomban a haverom nyugodtan tegye vissza a tekit a paicra, nehogy bekopjon, vagy vegyen íjászt, ha jön felém a sereg.................. Utálom az ilyen hozzáállást. és a normálosok nagy része így gondolkodik. Ami másnál csalás, az önmagánál még belefér... EZT ellenzem a legjobban.
én csupán angolban kértem meg havert, akinek angolban nem volt országa, hogy lépjen már be
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #239  
Old 08-29-2010, 13:01
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Másrészről, a súgóban ez áll:

Tisztában vagyok a több ország irányítására vonatkozó szabályokkal. Szövetségben vagyok, és nem mindig férek hozzá a géphez, ezért meg szeretném kérni a szövetségesemet, hogy időnként nézzen rá az országomra. Lehet ebből baj?

Lehet belőle baj. ...


magyarul aki így játszik, az ELŐRE tájékoztatva van, hogy országa anarchista csoportba kerülhet bármikor...
Mivel ezt önszántából, előre megfontoltan VÁLLALTA az így játszó, ezért én úgy gondolom, hogy ha átkerül anarchista csportba az országa, EGY SZAVA SEM lehet!
Másrészről a személyes véleményem az, hogy ez csalás, mert ELŐNYE van azokkal a szövetségekkel szemben, akik igyekeznek a legtisztábban játszani, és NEM lépnek be egymás országába....
Szerintem ez jogosulatlan előny, és simán járhatna érte az anarch! Azért nem jár, mert ha értesz a gépekhez, nem igazán lehet leszűrni, hogy ki kinek az országában járkál éppen...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #240  
Old 08-29-2010, 13:04
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Ha én vagyok az ország tulajdonosa, de itthon rajtam kívül senki nem játszik, és megkérem tesómat, hogy lépjen már be seregetcserélni, akkor nekem is anarch járna?
Nem jár érte anarch.

Az más kérdés, hogy tőlem azt kapnál ezért.
Pontosan azért, amit már többször leírtam.
Jogosulatlan előny. Ha a tesóddal, akinek nincs saját országa, felváltva irányítotok egy országot, mondjuk amikor te otthon vagy, akkor te viszed, amikor te nem vagy otthon, akkor meg ő viszi, akkor könnyen felfedezhető, hogy te előnyben vagy az olyan játékosokkal szemben, akik bizony néha alszanak, dolgoznak, iskolában vannak, stb...
Onnantól kezdve, hogy családtagoknak megengedjük, hogy egymás országát irányítsák, onnantól kezdve mi a különbség eközött, meg aközött, hogy mondjuk egy robot napi 24 órában figyeli az országodat...
Semmi.
Következésképpen olyan előnnyel játszol másokkal szemben, amely előnyöket nem te kovácsolod az országodnak. Ez pedig az én felfogásom szerint anarchhal büntethető lehetne simán.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 18:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu