Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3551  
Old 04-06-2013, 08:53
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Köszönjük Akira frusztrációból fakadó írásod, de most már menj, igyál egy kis meleg tejet és aludj...
Nekem tetszett. Főleg az utolsó mondatot imádtam. Szeretem, ha valaki ilyen összeszedetten fogalmaz, igazából jó volt olvasni.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
  #3552  
Old 04-06-2013, 09:26
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nekem tetszett. Főleg az utolsó mondatot imádtam. Szeretem, ha valaki ilyen összeszedetten fogalmaz, igazából jó volt olvasni.
Nekem is nagyon tetszett.

Akit érint.. szerintem érdemes lenne feltenni magatoknak a kérdést, hogy tényleg indokolt-e a szabályváltoztatási szándék? Vajon mindent megtettem azért, hogy első legyek? Heteken keresztül ütöttem az alattam levőket, hogy jóval maxhektár fölé kerülve mind megelőzzük a pontlistában elfokozottat, akiknek szükségünk van az aktuális pontlistabeli helyezésre? Ésatöbbi..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #3553  
Old 04-06-2013, 09:37
lacy lacy is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Makó
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Nekem is nagyon tetszett.

Akit érint.. szerintem érdemes lenne feltenni magatoknak a kérdést, hogy tényleg indokolt-e a szabályváltoztatási szándék? Vajon mindent megtettem azért, hogy első legyek? Heteken keresztül ütöttem az alattam levőket, hogy jóval maxhektár fölé kerülve mind megelőzzük a pontlistában elfokozottat, akiknek szükségünk van az aktuális pontlistabeli helyezésre? Ésatöbbi..
5 ös csopiban..?
Reply With Quote
  #3554  
Old 04-06-2013, 10:37
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Heteken keresztül ütöttem az alattam levőket, hogy jóval maxhektár fölé kerülve mind megelőzzük a pontlistában elfokozottat, akiknek szükségünk van az aktuális pontlistabeli helyezésre? Ésatöbbi..
Próbáld meg ezt úgy, hogy ott vagyok alattad 2-3 körön. Hamar bebizonyítom, hogy már az első ütésed nem fogja megérni...

Amúgy pedig, aki nem játszik, annak nem jár az első hely, ez ilyen egyszerű.

Egyáltalán technikailag hogy valósítod meg? Infót nem tudsz a pont/helyezéskülönbség miatt. Random kimész az első nem szürkére? 90% esély hogy szövis, és pattansz. Még ha mf is mondjuk 20 körön, bőven van ideje átépülni. Szóval szerintem szinte kivitelezhetetlen, ami szerinted egyszerű megoldás. Ha pedig nem teszi meg, és le sem hiénáznak, lesz 1 db ütésed 2 nap alatt, amiből kell mondjuk 20. (9 szemes tagonként!) Ráadásul ha nem a hadis szerepet vállalod a szöviben, még esélytelenebb az egész.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 04-06-2013 at 10:43..
Reply With Quote
  #3555  
Old 04-06-2013, 10:56
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Próbáld meg ezt úgy, hogy ott vagyok alattad 2-3 körön. Hamar bebizonyítom, hogy már az első ütésed nem fogja megérni...

Amúgy pedig, aki nem játszik, annak nem jár az első hely, ez ilyen egyszerű.

Egyáltalán technikailag hogy valósítod meg? Infót nem tudsz a pont/helyezéskülönbség miatt. Random kimész az első nem szürkére? 90% esély hogy szövis, és pattansz. Még ha mf is mondjuk 20 körön, bőven van ideje átépülni. Szóval szerintem szinte kivitelezhetetlen, ami szerinted egyszerű megoldás. Ha pedig nem teszi meg, és le sem hiénáznak, lesz 1 db ütésed 2 nap alatt, amiből kell mondjuk 20. (9 szemes tagonként!) Ráadásul ha nem a hadis szerepet vállalod a szöviben, még esélytelenebb az egész.
akkor kérjél tanácsot pool-tol. nem egyszer láttam már tőle, hogy 15-20 körre ment ki B-ben szövis tagra.. pedig elvileg B ben már nem kezdők játszanak és a szövi full serege nem tudta védeni a sereget. véleményem szerintem sem indokolt a változtatás, akinek ennyi személyisége van legalább ezt a problémát oldja meg.
Reply With Quote
  #3556  
Old 04-06-2013, 11:19
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akkor kérjél tanácsot pool-tol. nem egyszer láttam már tőle, hogy 15-20 körre ment ki B-ben szövis tagra.. pedig elvileg B ben már nem kezdők játszanak és a szövi full serege nem tudta védeni a sereget. véleményem szerintem sem indokolt a változtatás, akinek ennyi személyisége van legalább ezt a problémát oldja meg.
Én már azt is láttam, hogy le lett verve emiatt, és ide vonatkozik a nem feltétlen hadis szerep. Ugye ezt max orkkal teheted meg, és nagyon rosszul felépített (vagy épp harcban levő) szövi ellen.

Neked is csak azt tudom ajánlani, hogy próbáld ki ezt nyugodtan úgy, hogy ott vagyok alattad, és szívesen megmutatom, hogy nem fog menni.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3557  
Old 04-06-2013, 12:12
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

http://index.hu/kulfold/2013/03/31/b...etlen_lajkert/

Vigyázzatok hogy facebookoztok külföldön!
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3558  
Old 04-06-2013, 13:10
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nekem tetszett. Főleg az utolsó mondatot imádtam. Szeretem, ha valaki ilyen összeszedetten fogalmaz, igazából jó volt olvasni.
sztem meg szimplán egy irigy kis faszról van szó...

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Nekem is nagyon tetszett.

Akit érint.. szerintem érdemes lenne feltenni magatoknak a kérdést, hogy tényleg indokolt-e a szabályváltoztatási szándék? Vajon mindent megtettem azért, hogy első legyek? Heteken keresztül ütöttem az alattam levőket, hogy jóval maxhektár fölé kerülve mind megelőzzük a pontlistában elfokozottat, akiknek szükségünk van az aktuális pontlistabeli helyezésre? Ésatöbbi..
Mikor I-ben van 100.300 értékre felfokozott ország, akkor van miről beszélnünk? (amit Ati megoldott, köszönet érte)

Ez a dolog most éppen nem a Remy elleni ellenszenvetekről kell(ene), hogy szóljon, lelkesen tapsolva az ilyen pöcsöknek, mint Akira...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #3559  
Old 04-06-2013, 14:59
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ez a dolog most éppen nem a Remy elleni ellenszenvetekről kell(ene), hogy szóljon
Én nem érzek ellenszenvet Remyvel szemben, a hozzászólásomat pontosan a Te játékod ihlette.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #3560  
Old 04-06-2013, 15:35
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Én nem érzek ellenszenvet Remyvel szemben, a hozzászólásomat pontosan a Te játékod ihlette.
Az én játékomnak semmi köze ahhoz, hogy 100k-s ori van 3. szinten...
Mert nekem csak ennyi bajom (volt)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 20 (0 members and 20 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 08:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu