Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1781  
Old 11-24-2011, 22:51
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Jézus, mikor én érettségiztem, az is vicc volt a régiekhez képest, pedig akkor még nem nagyon lehetett a töri érettségit "kilogikázni"

Mondjuk ehhez a történethez hozzá tartozik az is, hogy ugyebár az érettségi bizonyítvány értéke a WC papírét sem éri el, mert a keménysége miatt még arra sem lehet használni.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1782  
Old 11-25-2011, 10:57
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ha mar tanulni nem megy, ertelmezni a leirtakat talan meg lehetne probalni.
Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Az, hogy kifejezetten az érettségire nem tanultam külön, az nem jelenti azt, hogy amúgy nem tanultam rá.
Értelmeztem, és válaszoltam is rá. Ha már arra sem veszed a fáradságot, hogy két percet rászánj, hogy megnézd, milyen is egy töri érettségi, ahelyett, hogy fölösleges hozzászólásokat gyártanál, legalább elolvashatnád rendesen, amit válaszként kapsz rá. Az, hogy szerepel egy mondatban ugyan az a szó, mint amit Te használtál, az nem jelenti, hogy arra válasz. Okoska.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Esetleg a stiluson is meg lehetne probalni csiszolni, mert igy igen hamar bele fogsz szaladni par pofonba akar virtualisan az egyetemen, akar fizikailag egy kocsmaban. (Ha ott is koszonjuk Emesezel...)
Mégis mit vársz, hogyha neked is csak annyiból áll a hozzászólásod, hogy biztos tanulás helyett lefelé kezek nyomogatásával voltam elfoglalva? Igen, "köszönjük Emese" kategória volt a hozzászólásod fele, ugyanis marhára semmit nem tudsz rólam, és úgy ítélkezel. Ráadásul igen, pontosan minden úgy van, ahogy leírtam: a történelem érettségi egy hatalmas vicc, olyan egyszerű, paraszti logikával 80%+, és igen, a magyar írásbeli is hasonló kategória. És valóban, a matek emeltnél a szóbeli is simán megvan, ha írásbelire felkészülsz rendesen. Ezek tények, nem holmi légből kapott dolgok. Fél éve érettségiztem, pontosan tudom. Ezeket a tényeket leírtam Rednek, hogy tudja. Erre mit kapok? "Miazhogy [...]" (ilyen szó nincs, ha ezt leírod magyar érettségiben, máris bukod a pontot) "[...] paraszti logikával?", stb.-stb.

Továbbá:
Érdekes mód ez az EGYETLEN hely, ahol egy ilyen hozzászólás nem tetszik a többségnek. El lehetne gondolkozni. És ez, hogy pár pofonba bele fogok szaladni... soha nem történt meg, pedig mindig is ilyen voltam. Hagy tudjam már jobban, hogy mibe fogok beleszaladni, és miben nem. Ezek a bölcs megmondóemberek mindig is a kedvenceim voltak, látom már belőled is előjött. Sajnálom. Pedig Te tudsz logikusan gondolkodni, igazán megtehetnéd most is.

Érdekes mód tucatszámra vannak barátaim egyetemen, tucatszámra vannak barátaim középiskolából, akikkel még mindig rengetegszer találkozok (direkt, nem véletlenül összefutunk), egy emberről sem tudok, akivel kifejezetten rosszban lennék, és még senki nem próbált kezet emelni rám, apámon kívül. De Te biztos jobban tudod, hogy majd ez és ez lesz... ahogy itt még jó páran.

Ide már jó 18 hónapja csak röhögni járok fel. De tényleg. Rengeteg ilyen stílusú hozzászólást már DIREKT ilyenben írok. Most is. Mert nem érdekel, és vicces ahogy reagáltok. Tessék... lehet tovább puffogni, jót fogunk páran szórakozni rajta egy sör mellett. Már előre várom.

Last edited by Dus; 11-25-2011 at 11:00..
Reply With Quote
  #1783  
Old 11-25-2011, 12:03
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post

Továbbá:
Érdekes mód ez az EGYETLEN hely, ahol egy ilyen hozzászólás nem tetszik a többségnek. El lehetne gondolkozni.
A hozzaszolasod nagy reszet nem tartom reagalasra erdemesnek, sot, igazabol olvasasra erdemesnek sem, igy ezert csak egyet kerdezek: Ha ezt igy latod, es igy gondolod, akkor minek irkalsz ide? Az ertelmes ember altalaban nem megy oda, ahol ugy erzi, hogy nem latjak szivesen. (Nem kell valaszolnod, koltoi a kerdes). Lehet, nem nekunk kellene elgondolkodni...

Persze a hsz-ed vege lehet erre valasz, ez esetben azt mondom, ertelmesebb elfoglaltsagot is talalhatnal magadnak egy sor mellett... :P
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-25-2011 at 12:07..
Reply With Quote
  #1784  
Old 11-25-2011, 12:44
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Persze a hsz-ed vege lehet erre valasz, ez esetben azt mondom, ertelmesebb elfoglaltsagot is talalhatnal magadnak egy sor mellett... :P
Szerintem nevetni mindig érdemes és értelmes - és többesszámban írtam.
Amúgy az engem nem izgat, hogy nem tetszik... az izgat, hogy mi az oka ennek. Mármint inkább az, hogy egy okból miért másfajta irányba terelődtek a dolgok, mint máshol. Ez szerintem egy elég érdekes kérdés.
Aki meg nem lát szívesen, annak lehetősége van letiltani a hozzászólásokat.
Reply With Quote
  #1785  
Old 11-25-2011, 12:51
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Szerintem nevetni mindig érdemes és értelmes
Remek, akkor menj be egy plazaba, es nezd meg min nevetgelnek a szoke eladonok, es vasarlonok egymas kozott, es gondold ujra... :P

Reszemrol itt be is fejeztem, nagyon nem gondolod at, amit irsz.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #1786  
Old 11-25-2011, 13:30
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Szerintem nevetni mindig érdemes és értelmes - és többesszámban írtam.
Amúgy az engem nem izgat, hogy nem tetszik... az izgat, hogy mi az oka ennek. Mármint inkább az, hogy egy okból miért másfajta irányba terelődtek a dolgok, mint máshol. Ez szerintem egy elég érdekes kérdés.
Aki meg nem lát szívesen, annak lehetősége van letiltani a hozzászólásokat.
nem az a baj, hogy nem látnak szívesen, hanem hogy úgy szólsz (szépen írtam) bele dolgokba, hogy nem játszol, halvány lila gőzöd sincs a játékhoz és érv nélkül nyomkodod a lefele kezet, mint egy hülye gyerek. Ha már megtisztelsz valakit azzal, hogy lefele kezet adsz neki, akkor azt illik megindokolni is. Bár belőled jelenleg egy csak, miért ne, há mer azért indoklást néznék ki.

nyomkodhatod
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #1787  
Old 11-25-2011, 18:52
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Remek, akkor menj be egy plazaba, es nezd meg min nevetgelnek a szoke eladonok, es vasarlonok egymas kozott, es gondold ujra... :P

Reszemrol itt be is fejeztem, nagyon nem gondolod at, amit irsz.
Számukra van értelme. Ez bőven elég. Számomra is van értelme, ha jól érzem magam. Vagy Téged zavar, ha valaki más jól érzi magát?

Noh, most már ott tartunk, hogy Te tudod, hogy én mit nem gondolok át. Egyre jobb.

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
nem az a baj, hogy nem látnak szívesen, hanem hogy úgy szólsz (szépen írtam) bele dolgokba, hogy nem játszol, halvány lila gőzöd sincs a játékhoz és érv nélkül nyomkodod a lefele kezet, mint egy hülye gyerek. Ha már megtisztelsz valakit azzal, hogy lefele kezet adsz neki, akkor azt illik megindokolni is. Bár belőled jelenleg egy csak, miért ne, há mer azért indoklást néznék ki.

nyomkodhatod
Nos. Az érettséginek nem tudom mégis mi köze van a játékhoz. Elmagyaráznád, kérlek?

Amúgy csak Poolnak szoktam random adni. De a letiltás óta nem látom a hozzászólásait, úgyhogy nem kap.
A többieknek általában akkor adok, hogyha full off vagy egy kérdező/javasló személy hozzászólását szimplán lenézik, és értelmes válaszra sem méltatják, csak nagyjából lehülyézik, indok nélkül, vagy indok nélkül offolják szét a témát. Szerintem ehhez nem kell a játékból vett bármilyen tudás. És igenis, erős érvem van, hogy mit és miért nyomkodok, céltudatos felhasználó vagyok. Az, hogy valaki nem érti meg ezeket az érveket, az nem jelenti, hogy nincsenek.

Továbbá: az ittlévők többsége rengeteg ilyen kézhez nem ad semmilyen érvet, csak nyomja. Azok nem zavarnak? Érdekes.

És akkor azt még nem említettem, hogy azért azt nem mondanám, hogy halvány lila gőzöm sincs a játékhoz. Nem tudom, mi alapján ítéled meg, hogy mennyit tudok a játékról, nem emlékszem, hogy találkoztunk volna játékon belül.

És lám, elő is jött, hogyha 2-3 ember ír valamit, és a többieknek nincs róla fogalma, akkor elhiszik. Kész valóságshow.

Last edited by Dus; 11-25-2011 at 18:56..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dus For This Useful Post:
  #1788  
Old 11-25-2011, 19:27
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

A sirba tudnak kergetni azzal a kerdessel, hogy 'erre s erre miert adtam lefelekezet?'

Gyerekek.. Azert, mert nem tetszett az adott hozzaszolas.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #1789  
Old 11-25-2011, 19:54
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Mekkora gyökér lett ebből a Dusból...

*úgyse látja*
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #1790  
Old 11-25-2011, 20:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Nanana, azért kulturáltabban... Ha már ezt a szót úgyse tudom leírni helyesen...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu