Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #521  
Old 12-23-2013, 10:53
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez eddig elég macerás volt. Pont azért volt 72 óra a minimum, hogy ne erre legyen használva. No de a tizensok évvel ezelőtthöz képest rengeteget változott az átlagos életvitel.
Igen, szerencsére. A tizensok évből én 11-ben részt is vettem. És el kell mondanom, hogy a 10 évvel korábbi énemhez képest változott kicsit az értékrendben. Volt olyan időszak, amikor 0-24-ben figyeltem énis, de mióta komoly munkám van, és született gyerekem, azóta ez természetesen módosult kicsit. És ez így normális. Viszotn 100%-ban meg nem akarom abbahagyni a hódítót. Tehát én támogatom az ilyen kényelmi megoldásokat, mert több mozgásteret ad. most is van, hgoy van néhány nap, amikor nagyon aktív tudok lenni, és van fél nap, vagy egy, amikor szinte zéró az aktivitás. Ezért kifejezetten örülök, hogy egy fél nap elintézni való miatt nem kell 72 órát kihagynom!

ha ez nem lenne, akkor valszeg egy játékossal biztos kevesebb lenne, mert ilyen kevés szabadidő mellett ez a játék már értelmetlen volna, mert semmire nem mennék vele.

Jelen pillanatban is a 10 országomból 1 aktív van (egyet meg véletlenül behoztam épp most) de legalább 3 óra múlva vissza tudom tenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #522  
Old 01-14-2014, 20:17
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Valamelyik nap hoztam vissza fagyasztásról egy orit és nem olvastam ugyan el a kiírást csak az elejét, de az úgy indult, hogy megjelenik az ori a pontlistán 72 óra múlva tudok belépni az országba...... De én már be tudtam lépni a módosítás miatt ugye, tehát vagy a kiírást kellene módosítani vagy pedig tényleg nem kellene ilyenkor engednie, hogy hamarabb belépjek, hogy a pontlistában észre vehessenek.....(ha esetleg a szöveg végét módosítottad, akkor nem szóltam, mert szokásos szöveg miatt nem olvastam végig, bár a súgóban is 72 óra van még......)
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
Reply With Quote
  #523  
Old 02-01-2014, 16:45
Vik101 Vik101 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2014
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 55%
Default

Sziasztok!

Tavaly tavasz végefelé, nyár elején regisztráltunk újra a barátaimmal egy szövit. Aktívan haladtunk, feljutottunk a 3-as szintre, majd jött az ősz és az egyetem, így elmentünk szabira. Én nemrég kaptam meg az e-mailt, hogy visszadob a rendszer a játékba. Mivel most jön a 2. félév, ezért a többiek nem akarnak visszajönni (én sem akartam).
Nyilván mivel a szövetség fenntartása a tagok összetartására épült, egyedül szép lassan lepusztul az országom és a kedvem is elmegy, hogy újra felküzdjem magam. Mindezt tetézi, hogy a gyorsban haladtunk (nyilván, mivel nem volt csak pár hónapunk).

A lényeg az, hogy nem régóta vagyunk itt, aktívan fejlődnénk, de csak nyaranta tudjuk húzni magunk, tehát a jelenlegi rendszer nem teszi lehetővé a játékot. Az első postban volt arról szó, hogy le lehetne fagyasztani korlátlanul egy országot, ez meg fog valósulni a közeljövőben?

Üdv,
Imi
Reply With Quote
  #524  
Old 02-01-2014, 16:56
Vik101 Vik101 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2014
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 55%
Default

Ahogy érzem a saját országom bőrén, a szabadság korlátozása végül megtörtént, ám a fagyasztás lehetőségét nem látom.
Igen, ez is egy olyan ország, amelyik keveset játszana (konkrétan nyaranta, mivel a gazdája komolyan venné az egyetemet).
Sőt, az egész szövi ilyen helyzetbe kerülne, csak én vagyok a legfiatalabb, így engem dobott vissza leghamarabb a játékba a rendszer.

Így csak annyit kérdeznék, hogy a közeljövőben (, mert gyorsban hamar pusztul egy ország, ami szövire lett tervezve, tehát egyedül veszteséges) lesz várható fagyasztással kapcsolatos engedmény, vagy törölhetem az országomat?
Reply With Quote
  #525  
Old 02-04-2014, 17:57
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Vik101 View Post
Ahogy érzem a saját országom bőrén, a szabadság korlátozása végül megtörtént, ám a fagyasztás lehetőségét nem látom.
Igen, ez is egy olyan ország, amelyik keveset játszana (konkrétan nyaranta, mivel a gazdája komolyan venné az egyetemet).
Sőt, az egész szövi ilyen helyzetbe kerülne, csak én vagyok a legfiatalabb, így engem dobott vissza leghamarabb a játékba a rendszer.

Így csak annyit kérdeznék, hogy a közeljövőben (, mert gyorsban hamar pusztul egy ország, ami szövire lett tervezve, tehát egyedül veszteséges) lesz várható fagyasztással kapcsolatos engedmény, vagy törölhetem az országomat?
Nem hiszem, hogy olyan emberekhez kéne formálni a hódot, akik gyakorlatilag játszani sem akarnak..
__________________
same old song..

Last edited by none; 02-04-2014 at 18:17..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #526  
Old 02-04-2014, 18:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Vik101 View Post
Így csak annyit kérdeznék, hogy a közeljövőben (, mert gyorsban hamar pusztul egy ország, ami szövire lett tervezve, tehát egyedül veszteséges) lesz várható fagyasztással kapcsolatos engedmény, vagy törölhetem az országomat?
Jelenleg a Hódítós pályafutásod felét szabadságon töltheted. Te azt szeretnéd, hogy a háromnegyedét szabadságon tölthesd.

Nem érzem azt, hogy olyan irány kellene, amiben minél többet lehet szabadságon tölteni. A Hódító egy JÁTÉK. Nem Nem-Játék. Az a lényege, hogy JÁTSSZ vele, nem az, hogy ne.

Azt gondolom, hogy egy kis tervezéssel megoldható, hogy a szabadságon tölteni kívánt időt ne szabadságon kelljen töltened, hanem napi 3x5 perces belépéssel viszonylagos biztonságban tudd az országot ilyenkor is.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #527  
Old 02-04-2014, 20:06
Vik101 Vik101 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2014
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 55%
Default

Természetesen megoldható, vélhetően bekerülök egy másik szövibe és megyek tovább egyedül a csapatból.
Én sem hiszem, hogy olyanokhoz kéne formálni, akik ennyire passzívak, mint mi. De van különbség aközött, hogy a keveset játszók ellen történnek a fejlesztések, vagy a sokat játszók mellett. Nyilván ez a szabadságosdi mindkettő, hiszen sokan lesznek, akik nem néznek vissza már az üzenet ellenére sem, így lesznek "új" prédák a listán az aktívak örömére.
Meg is tudom érteni, csak első felindulásból jó lett volna, ha a régi csapattal tudjuk továbbvinni a játékélményt, ezt azért megérthetik azok, akik ajól bejáratott csapattal mennek körbe-körbe
És ezen felbuzdulva jöttem fórumra, találtam a másik threadet még 2012-ből ahol volt a fagyasztás kiterjesztéséről téma. Gondoltam egy próbát megér, (mert a többieket annyira nem érdekli a dolog, inkább csak szidják a rendszert, hogyha fizetjük a VIP-et amikor játszunk, akkor miért kényszerítenek még több játékra.)
De a lényeg, hogy engem érdekel annyira, hogy toljam, ezért megoldottam, csak elsőre váratlanul ért a dolog
Reply With Quote
  #528  
Old 02-04-2014, 20:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Vik101 View Post
Természetesen megoldható, vélhetően bekerülök egy másik szövibe és megyek tovább egyedül a csapatból.
Abban a felállásban, amit írtál, erre szerintem semmi szükség. Magányos státusz, átépíted az országot teljes védelemre arra a háromnegyed évre, és megvárod a többieket. Egy kis szerencsével közben még tartalékokat is tudsz gyűjteni, hogy az "aktív" időszak mégjobban menjen.

Egy védelemre beállt, egy helyben álló országnak az a 3x5 perc még sok is, amit fent írtam.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #529  
Old 02-04-2014, 20:44
Vik101 Vik101 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2014
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 55%
Default

Megbeszéltem a többiekkel és ők úgy döntöttek, hogy mivel 1-2 hónap múlva visszadobná őket és most indul a 2. félév, ezért hagyják a dolgot (amit meg tudok érteni, az orvosin tényleg megy a zúzás), úgyhogy belefér ez a másik szövi
Reply With Quote
  #530  
Old 02-09-2014, 19:08
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Érkezik e-mail, ha már nem sok a szabikör?
Mert egyik orim elé sztem pont beesett egy max hekin lévő üres ori, persze legnagyobb örömünkre, de sok dolgot nem tett reggel óta
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 18:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 21:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 20:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 14:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 20:35


All times are GMT +1. The time now is 15:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu