Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 01-23-2007, 18:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by TDK View Post
Minden orinak létszükséglet a jó katmorál, és ehhez nem árt ütni. találok egy orit, akihez a szövi befér, ezért bár lovéja nincs rámegyünk fosztani, persze többször, mert többen vagyunk.(és azért nem mészárolni, mert nem akarjuk, hogy leszabizzon). Ha az illetönek az a bohokás ötlete támad, hogy tolival vagy varival elkezd ártozni, akkor onnantol kezdve nem fosztani megyünk, hanem mészárolni, mert tudjuk, hogy 12 oráig nem szabizhat, és néhány fordulo után már a varis is befér majd hozzá és javithatja ö is a morált.
a történet pedig azzal zárul, mikor már befér egyszerre több sereg is, akkor ütjük csak földre.
Ezzel se volt eddig se probléma.

Valaki említette a "józan ész" kifejezést, szerintem azt lehet alapul gvenni nyugodtan.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #102  
Old 01-23-2007, 18:48
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Hát ez az. Mert ő a JKSZ-ért nem megy anarchba, de én igen mert rászállok... hát szép.
Vajon honnan tudná az MF zombi kereskedő, hogy megy rá a fosztás? Ugy hogy valakinek a tápja és kapja a krónikát.
Most a JKSZ kérdését ne keverd ide. Abból indultunk ki, hogy te elvárnád, hogy valamilyen módon kárpótoljon, ha kárt okozzon neked.
  #103  
Old 01-23-2007, 18:49
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

ugyanakkor velem is elöfordult már, hogy egy hétig naponta háromszor felégették a házaim, én meg csak épithettem ujjá. mikor zöldben megkérdeték töle, ugyan miért tesz ilyet, akkor annyit kaptunk válasznak, hogy utálja a gnómokot(akkor épp az volt a fajom) és hadat üzent. persze ez után nem maradt más lehetöségem, mint a szabi

tudok példát arra is, hogy vannak orik akik az 5-n a védelem alol kijövö több személyiséges orikat gyilkolják minden haszonsterzési szándék nélkül, mert csipi a szemüket a kék.
ha néha rámprobál tekire is, én hogy bizonyitom be, hogy nem azért öli folyamatosan az egységeim, hogy elvihesse a tekijeim?
  #104  
Old 01-23-2007, 18:49
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Pedig látod mennyien nem értik...

Amúgy ez teljesen így van, néhány extrém esettől eltekintve ebből eddig se volt probléma. Aki úgy játszik, hogy valakit addig üt, ameddig mozog, annak nem biztos, hogy itt a helye.
Ati:
HA valaki üti pl a szövimet foszt foglal akkor tuti mészár lessz...
meg puszti .
igaz csak az 1/A ba vagyok hadis de félelfel meg más orikkal is kei lehet csinálni ugy hogy töröljön az illető.
Pl ha én 1 hullátol szerzem be az anyagot állandoan lopom kb 1 hétig minden nap éjjel nappal akkor azt is ennek fog tünni ??
  #105  
Old 01-23-2007, 18:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Jó jó. Nyilván azért kérdezek ilyeneket, mert nem akarok véletlenül túllendülni. Harcban az embernek néha leszáll a vörös köd, pláne ha húzzák az agyát.
De ha jól értelmezem, akkor a sorozatos és kirívó esetek tartoznak most ide...?
A kirívó esetek, így van. A Hódító a csatákról szól. Ezek igen kis töredéke az, ami "problémás". Azok, ahol az illető nem képes megállni.
__________________
Hódító * Queosia
  #106  
Old 01-23-2007, 18:52
Meteo's Avatar
Meteo Meteo is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém/Pécs
Posts: 164
Activity: 0%
Longevity: 94%
Post Figyelmeztetés

Szeritnem sokan megnyugodnának, és rövid életű lenne ez a topic, ha az ilyen kirívó esetek anarchba helyezés előtt kapnának egy figyelmeztetést, mellé meg jutalmul valami büntit. (jó, most meg majd azon lesz a sírás, hogy honnantól járhatna bünti...)
  #107  
Old 01-23-2007, 18:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Hát ez az. Mert ő a JKSZ-ért nem megy anarchba, de én igen mert rászállok... hát szép.
Vajon honnan tudná az MF zombi kereskedő, hogy megy rá a fosztás? Ugy hogy valakinek a tápja és kapja a krónikát.

Félreértés ne essék, ez min 3x megtörtént egymás után
Erre való például a jksz jelentő.
__________________
Hódító * Queosia
  #108  
Old 01-23-2007, 18:53
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post

Tény, hogy szubjektív a dolog, de nem mondd nekem, hogy te még sose érezted, hogy jaj szegényt már hagyjuk békén, ez már bosszúnak sok....
Ha ellopott tőlem 20millió értékben tekercset nem fogom legyilkoni 20K toliját és nem megyek mészárolni hozzá 10*...
Nálam ez már kimeríti az ésszerü bosszú fogalmát.
/Off: Te komolyan így fogsz szólítani mostantól?/
Nagyon is szubjektív. 20millióért nem megyek 10x, de 200ért már igen!
A régi szövetségeimben álltalában én voltam az, aki azt mondta "Héé srácok... ne már. Elég volt."
Az utolsó szövimet azért zavartam szét, mert kérdés nélkül ártóztak + loptak ész nélkül + ha nem jött össze a gömb, mentek a tolik varit ölni, amig csak szabi nem lett belőle. Megtudtam, kész. Mondtam neki, hogy haverok vagyunk meg minden, de ha összefutunk szétkapom, mert szemét játékos.
Nem a bosszú a lényeg. Hanem az, hogy tiszteljen és soha többet eszébe ne jusson kattintani a sorszámomra. Ennyi.
A múltkor lopott egy srác, nah azt nem bántottam... 8tolija volt. Írtam neki egy üzit, hogy olvasgassa a tanácsokat kezdőknek az új fórumon + még pár útbaigazítást is kapott.
De van amikor a 10-20 mészár simán belefér. Csak jó lenne ezt törvényes keretekbe foglalni, hogy mindenki tiszt;ban legyen vele.

Az offra a válaszom: igen
  #109  
Old 01-23-2007, 18:53
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Meteo View Post
Szeritnem sokan megnyugodnának, és rövid életű lenne ez a topic, ha az ilyen kirívó esetek anarchba helyezés előtt kapnának egy figyelmeztetést, mellé meg jutalmul valami büntit. (jó, most meg majd azon lesz a sírás, hogy honnantól járhatna bünti...)
Igen, lehetne kezdetnek kitiltás. Vagy figyu.
  #110  
Old 01-23-2007, 18:53
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A figyelmeztetés jó ötlet lehet.

Az viszont tényleg bosszantó hogyha egyértelmű a jksz akkor sem lehet revansot venni. ("menni menni rá amíg mozog")
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 20:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu