Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Általános beszélgetések

Általános beszélgetések Általános beszélgetések a MUD-ról

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-18-2009, 12:52
csabesz7 csabesz7 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 41
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default észrevételek a játék élvezhetősége végett

Ati töled kérdezném, a játékkal kapcsolatban lennének felvetéseim, azt hová kellene beírjam mert eddig nem találtam megfelelő fórum részt.
pl: -ha egy tárgyamat azonosítottam, azt a későbbiekben igen is mutassa meg a tulajdonságait
-a csata során a varázslatok sebzését nem írja ki, ez is jó lenne ha írni, hogy pl 10 sebzést vitt be a kritikus sebzés, mert különben nem tudom, hogy az mennyit sebez, mert szintlépésel elvileg növekszik, de mennyit is
-az sehonnan nem tudom mennyi a védelmem, pedig hasznos lenne ez a funkció is, hisz van varázslat is ami ez növeli, ha kiírná akkor tudnám mennyit ad hozzá a védő varázslat

Ezek merültek fel eddig a játék során, és én nagyon hiányolom ezeket a dolgokat, szerintem ezek a dolgok bekerülhetnének a játékba

Várom a válaszod. Előre is köszi.
Sponsored Links
  #2  
Old 07-18-2009, 12:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csabesz7 View Post
Ati töled kérdezném, a játékkal kapcsolatban lennének felvetéseim, azt hová kellene beírjam mert eddig nem találtam megfelelő fórum részt.
Azt leszámítva, ahova eredetileg írtál, szinte az összes MUD téma ideális neki. Általános beszélgetések, Segítség, ezek a legjobbak. Érdemes végigolvasni őket, mert az általad felvetettek közül már többet mások is hiányoltak.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 08-10-2009, 17:46
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem sokszor problémát okoz a tájékozódás, ez most a skorpió szigeten tetőzött nálam, hatalmas sivatag, rengeteg kattintás úgy hogy nézem a nagy sárga kockát és csak a MP fogyásábol látom, hogy haladok.
Jó lenne ha ebben volna valami segitség, kordináták vagy egy áttekintő térkép, azén játék élményemen sokat dobna.

Kicsit zavar az is h az ellenfeleket csak akkor látom ha oda lépek melléés oldalt elolvasom h ki van ott. Elképzelhető hogy a későbbiekben kapnak valami grafikus megjelenítést is a térképen?
Sokszor céltalanul mászkálok, mert épp nincs v nem tudok számomra teljesíthető küldetésröl. Órákon keresztül kutyákat meg rókákat ölni a tapasztalati pontért meg unalmas.

Hiányzik a hódítóban jól megszokott kiváló háttér támogatás a részletes és minden kérdésre váalszt adó súgó. Hiába, a jót könnyű megszokni

Ezek lennének az én észrevételeim.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
The Following 2 Users Say Thank You to Gyula For This Useful Post:
  #4  
Old 08-10-2009, 18:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Kicsit zavar az is h az ellenfeleket csak akkor látom ha oda lépek melléés oldalt elolvasom h ki van ott. Elképzelhető hogy a későbbiekben kapnak valami grafikus megjelenítést is a térképen?
Sokszor céltalanul mászkálok, mert épp nincs v nem tudok számomra teljesíthető küldetésröl. Órákon keresztül kutyákat meg rókákat ölni a tapasztalati pontért meg unalmas.

Hiányzik a hódítóban jól megszokott kiváló háttér támogatás a részletes és minden kérdésre váalszt adó súgó. Hiába, a jót könnyű megszokni
A Hódító bonyolultabb. Itt elég egyszerűen működik minden, a kezelést szerintem az első küldetések során megszokod. Túl sokmindent írni nem lehet róla azon felül, ami már írva van. Ha konkrét kérdésed merül fel, azt érdemes feltenni a Segítség témakörben, hogy az általános, ismétlődő kérdések bekerülhessenek még a kézikönyvbe. Attól gyakori kérdések, hogy gyakran kérdezik őket.

A térképen az ellenfelek grafikai megjelenítése nem várható, többezer ellenfél mászkál folyamatosan a világban, ezeket nem lehet megjeleníteni, a térképet se látnád tőlük, ha mind jelölve lenne.

Ha attól félsz, hogy olyan helyre lépsz, ahol erős ellenfelek vannak, akkor érdemes a kémlelést megtanulni, ezzel megtudhatod, hogy a szomszédos területeken van-e ellenfél, és ha van, akkor mennyi. Ez alapján tudsz dönteni arról, hogy odalépsz-e, vagy sem.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Google játék Darkmaster Egyéb 598 04-12-2011 11:52
Történet-író játék :) Druida Egyéb 406 04-02-2011 18:58
Hétvégi játék Fosztó Stratégia & Tippek 95 12-21-2009 12:06
Észrevételek, első javaslatok stb. Ati Általános beszélgetések 199 07-13-2009 16:40
24.03. Hétvégi játék Ati Hódító Kézikönyv 2 07-12-2007 20:08


All times are GMT +1. The time now is 22:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu