Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 09-08-2006, 16:20
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default



Figyelj, amíg Nálad a szemet szemért és az önbíráskodás egyet jelent a demokráciával, addig jegeljük a témát.
Mondjuk az is igaz, hogy ha mindenki így gondolkozna és cselekedne, elkerülhető lenne a túlnépesedés.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 09-11-2006, 16:19
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Savaria View Post
amúgy minden ellenem szólónak kívánom azt a kellemes élményt amit annó taknyos 18 éves fejemre, a születésnapomon éjjel hazafele tartva át kellett élnem. akkor szívessen meghívnám egy pofa sörre a tagot, és megbeszélnénk a hamar bekövetkezett nézet változását.
off
Mindennek megvan az oka. Mikor vmi rossz történik veled, kérdezd meg, h ezt vajon miért kaptam? Lehet, h évekkel később, de az is lehet, h 1-2 óra múlva megkapod rá a választ, vagy magadtól rájössz.
Kicsit megváltozik a gondolkodásod, és nem leszel ilyen agresszív.

bocs az offért
Reply With Quote
  #73  
Old 09-11-2006, 22:41
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Savaria: engem és az akkori barátnőmet meg kiraboltak fél kilenckor az árpád hídi metró megálló közelében, mikor kísértem haza. megoldottam hogy csak az én 3210es csotrogány Nokiámat vitték el, nem az akkus lemezjáttszómat, vagy a pénzemet vagy a haver CDjét vagy a fejhallgatómat, vagy az ő telóját vagy pénzét. ha én ott fegyvert húzok akkor megkéselnek, ha elmenés közben lövök rájuk elfutnak, ha találok lecsuknak, akkor mi a szaláminak tartsak fegyvert? a nyelvem elég éles ahoz, hogy blöfföljek és bejöjjön. ha meg ehez sincs elég lélekjelenléted, hogy hiszed azt hogy lőni fogsz, pláne jól? gyakorlatilag amennyire szeretem a fegyvereket és szeretek lőni, annyira nem látom értelmét annak hogy legyen utcán nálam akár csak egy gázpisztoly... sőt, ne legyen senkinél csak a zsaruknál, meg annál a pár rosszarcnál aki kéz alatt szerezte rabláshoz. bár ne lenne azoknál se.
hiába tanulok harcművészetet is, inkább arra tartom jónak hogy el tudjak futni ha egyedül vagyok a trutyiban.... ha barátnőm is ott van akkor meg utcai túlélő technikákat kell alkalmazni nem harcolni, blöffölni, boltba behúzódni, stb. azt akkor kell ha az életed kell nekik nem pedig a cuccod, de ilyen helyzetben se segít a fegyver. önmagában nem ér túrót se.... használni kell, mert arra nem állnak meg ha odatartod. és nem lőhetsz hacsak nem ő is lő, különben nem ismerik el jogos önvédelemnek... akkor megint ugyanott vagyunk. de ha te ölnél/meghalnál egy rongyos 20.000 forintos telóért akkor neked nem való fegyver.

én személy szerint meg inkább megverődök mint börtönvirág legyek el nem ismert önvédelem miatt.... és csak gyűlölni tudom a helyzetet, hogy ha baj van csak ez az opció, ha elmenekülni nem tudsz.
Reply With Quote
  #74  
Old 09-12-2006, 07:51
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Savaria
A lelkiismereteddel kell elszámolni, nem a rendőrrel.
Miért nem hámozod ki a lényeget a neked szóló írásokból?
Reply With Quote
  #75  
Old 09-17-2006, 14:44
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Ezt Gyula üzeni rajtam keresztül nektek:

Ezt a topicot azért indítottam, hogy normális hangnemben beszélgessünk, és megosszuk egymással a gondolatainkat. Már az elején leírtam hogy nem egy új vadnyugatról álmodom. Ne felejtsétek el, hogy attól, amit mi itt leírunk az égvilágon semmi, nem változik. Tehát teljesen felesleges egymásra piros vagy zöld pontokat dobálni, acsarkodni. Örültem, mikor megláttam hogy nélkülem is újra éled a topic, mikor elolvastam a hozzászólásokat már kevésbé. Ha ilyen stílusban folytatódik, akkor amint lejárt a tiltásom, e hónap 26.-án zárom a topicot.

Cece: „Mit lehet azon szeretni?” – Mit lehet az autókon, motorokon szeretni? Miért vesz meg az ember egy 6milliós autót mikor a 2,5 milliós Suzukival is bárhová el tud menni. Miért költ több tíz -százezer forintot, optikai tuningra, chip tuningra, alu felnikre? Ezek nélkül is lehet közlekedni az autókkal, egy alufelni árából mennyi mindent tudnál venni a gyerkednek, feleségednek?

„Minél több fegyver kerül legálisan eladásra, annál több lessz a fekete piacon is, ami egyenesen arányos a fegyveres bűncslekmények elkövetésével.” – Ez úgy, ahogy van butaság, ha legálisan hozzá juthatnánk sokan biztos, hogy nem kockáztatnának meg 2-8 évet az életükből, azért hogy legyen egy illegális fegyverük. Aki meg minden áron hozzá akar jutni, hidd el az akkor is hozzá jut, ha az országban még a rendőrök meg a katonák is csak vizipiszollyal járnának az utcán.

Savaria: Mielőtt megnyomod a küldés gombot mindenképp, olvasd el még egyszer, hogy mit írsz. Nem kell usával, Kanadával példáulozni már a topic elején is megbeszéltük hogy nem jó ezeket Magyarországhoz hasonlítgatni, az Usa egy nagyon szélsőséges ország.

Senki ezt a hozzászólást kicsit ilyen áltudományosnak érzem, ha gondolod mesin kifejtem, hogy miért.

Csokibácsi a topicot nem azért nyitottam, hogy Te itt meggazdagodj. A Nettó összeg 30%-át kérem, számlaszámot küldöm privátban.

Senki: Nem lehet, hogy azaz éles nyelved is közrejátszott, abban hogy kiraboltak?
Engem még soha nem raboltak ki. Nem értem miért?

Távol álljon tőlem, hogy bármelyik rendőrt is megbántsam, de ha rendőrség arra nem képes, hogy hajnali háromkor kijöjjön és az ablakom alatt garázdálkodó részeg kölyköket, elcsitítsa, hogy bízzak abban, hogy majd pont ők védik meg az életem, ha arról lenne szó?

"A döntést, a választás jogát az állam nem veheti el az egyéntől. A tudat biztonsága nem lebecsülendő dolog...”
Reply With Quote
  #76  
Old 09-17-2006, 18:19
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Gyula, az MSN címem megtalálod itt, vagy ha nem, szólj priviben és elküldöm, érdekel mit mondanál, ami meg a kirablásomat illeti: a barátnőmmel halgattuk a discmanemen egyik jóbarátom Toten Hosen CDjét és mentünk hazafele, ketten, kézenfogva. ennél kevésbé provokatívabb már csak a szekrényemben elbújtatva, egy hibernálókamrában lehettem volna. ha nem adom elő magamat ott, akkor tuti hogy az lett volna hogy a bepánikolva szabadulni próbáló barátnőmet megverik, engem átmotoznak és elveszik midnenemet, így a létező legjobban jöttem ki a dologből, és bizonyára ha nem mi megyünk akkor arra hanem más, akkor mást raboltak volna ki, ennyire egyszerű, semmi túlmisztifikálható nincs ebben, mindenesetre azért ez is jellemző dolog, hogy a szenvedő félben keressük a hibát, amikor valami rossz történik vele, ahelyett hogy a támadó félnél kutakodnánk, hogy mi motiválta... bocsi, de ez most kikívánkozott.

ja és hogy miért nem raboltak ki téged? elkerült a baj, vagy nem jártál még rosszkor rossz helyen (bár ez ugyanaz mint az előbbi gondolatom... ) hidd el, ha nem egy randevúról kísértem volna haza a lányt akkor marhára kiszúrtam volna hogy jönnek, és elinaltam volna még idejében, de két méterrel a föld felett ilyesmi valahogy nem jutott eszembe mikor megláttam a közeledő csapatot, azóta se raboltak ki, mert tanultam a leckéből.

Last edited by Senki; 09-17-2006 at 18:26..
Reply With Quote
  #77  
Old 09-17-2006, 19:06
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
ja és hogy miért nem raboltak ki téged? elkerült a baj, vagy nem jártál még rosszkor rossz helyen
Senki neked megsúgom: Gyula akkora darab kopasz cúnya báci hogy inkább meg se támadják
Reply With Quote
  #78  
Old 09-17-2006, 19:13
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Senki neked megsúgom: Gyula akkora darab kopasz cúnya báci hogy inkább meg se támadják
itt nézegetem az MSN képét, de azért köszi
Reply With Quote
  #79  
Old 09-17-2006, 19:14
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
itt nézegetem az MSN képét, de azért köszi
élőben ijesztőbb
Reply With Quote
  #80  
Old 09-26-2006, 22:27
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post

Nah most már személyesen tudom felügyelni a topicot.

Savaria nézz egyet az interneten és nézd meg a vásárlás feltételeit, vagy kérdezz rá egy üzletben hogy meg veheted e?

Azt tudom h Kassai ijjakat mindneféle engedély nélkül az internet rendelve lehet vásárolni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu