Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #591  
Old 08-25-2011, 13:52
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

****************************
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Ati; 08-25-2011 at 21:57.. Reason: Kérésre törölve
Reply With Quote
Sponsored Links
  #592  
Old 08-25-2011, 13:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ez az, ami a szeminárium alatt is egy lényeges pont: megtámadni csak olyanok fognak, akik már régebb óta játszanak. Akik nem játszanak olyan régóta, mint Te, azok még védelem alatt vannak, úgyhogy nem tudnak támadni. Ha valaki régebb óta játszik, az pedig 100%, hogy le fog győzni. Ilyenkor semmiképp nem szabad feladni, tovább kell fejleszteni az országot, és jó is egy ilyen első behatás, mert látod, hogy milyen területen kell még erősítened. Ha a kézikönyv tanácsait, és az abban szereplő számokat (miből mennyi az, ami még nem nagyon kevés) figyelembe veszed, akkor az elején legyőznek ugyan, de hamar fel tudsz építeni egy olyan védelmet, ami már felveheti a harcot a környékbeliekkel.

Ettől extrém esetben lehetnek eltérések, amikor sokéves tapasztalattal riogatja valaki folyton a kezdőket, de eddigi tapasztalat, hogy az ilyen országok idővel "kezelésbe vannak véve" a csoport tagjai által.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 08-25-2011 at 21:57..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #593  
Old 08-25-2011, 17:34
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Igazából, ha már szóba került a védelem alól való kijövetel, megérdeklődném, hogy az a 72 kör az mennyi is. mert hát hangyapiszoknyi. Azzal is talán sokat lehetne lendíteni a dolgon, hogy 3 napig legyen olyan védelem, mint a mostani, és további négy napig (azaz egy hétig összesen... legalább) olyan védelem, hogy addig állsz védelem alatt, amíg nem kezdeményezel Te magad is valamilyen támadó akciót. (És a 3 napos védelem lejártánál erről pm mehet az országnak, hogy most van választási lehetősége. Ez csak azért, hogy Ati ne írhassa, hogy a kezdők nem olvasnak el semmit [amiben mondjuk igaza van], ezért nem tudnák, hogy szabad nekik ilyet.)

Természetesen az általam említett időmennyiségek csak a felvetés szemléltetésére valóak, és szabadon lehet velük játszadozni.
Reply With Quote
  #594  
Old 08-25-2011, 17:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Azon egy picit meglepődtem, hogy Cassandra írását ennyire negatívnak fogtátok fel, hiszen az ott leírtak teljesen jogosak. A probléma ott van, hogy a kezdők nem tudják, hogy ezt hogyan kezeljék le. Tudatosítani kell bennük, hogy ez normális, és nem a világvége az, ha egy nála erősebb megtámadja, hiszen más akkor nem fogja tudni megtámadni, csak olyanok, akik nála erősebbek.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #595  
Old 08-25-2011, 18:08
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azon egy picit meglepődtem, hogy Cassandra írását ennyire negatívnak fogtátok fel, hiszen az ott leírtak teljesen jogosak. A probléma ott van, hogy a kezdők nem tudják, hogy ezt hogyan kezeljék le. Tudatosítani kell bennük, hogy ez normális, és nem a világvége az, ha egy nála erősebb megtámadja, hiszen más akkor nem fogja tudni megtámadni, csak olyanok, akik nála erősebbek.
Tök egyszerü, nem olvasták végig, ha végig olvassák, látják, hogy nem felvetésről van szó.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Cassandra For This Useful Post:
  #596  
Old 08-25-2011, 19:59
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pool nem tetszik a betük színe, amivel írok, vagy a nickem?
Mindegy, a korábbi hozzászólásaim törölhetőek, a témához a továbbiakban nem kívánok hozzászólni, poolt pedig kérem, tegyen ignore listára. Én is megteszem, mindkettőnknek jobb lesz így, mert a jelek szerint nem kíváncsi a hozzászólásaimra.

Ati, pls törölj innen mindent amit itt írtam. Köszönöm.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #597  
Old 08-25-2011, 20:06
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Pool nem tetszik a betük színe, amivel írok, vagy a nickem?
Mindegy, a korábbi hozzászólásaim törölhetőek, a témához a továbbiakban nem kívánok hozzászólni, poolt pedig kérem, tegyen ignore listára. Én is megteszem, mindkettőnknek jobb lesz így, mert a jelek szerint nem kíváncsi a hozzászólásaimra.

Ati, pls törölj innen mindent amit itt írtam. Köszönöm.
módosítás/mindentkijelölsz/delete/leírsz egy teljesen átlagos mondatot= törölve. és ezt tedd meg amelyiknél szeretnéd még
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #598  
Old 09-01-2011, 17:48
kokopesta kokopesta is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

hali! Hát kicsit eldurvult a végére! De visszatérve az eredeti kérdésre, miért is vagyunk egyre kevesebben ? Elég régen játszom ,hogy kimerjem mondani mi régi játékosok miatt!! Ha megnézitek a csoportok tetejét nevetséges ami ott van, 10 -12 ori birtokolja az 1-10 helyet , több 1000 hektárral, uralják a piacot esélyed sincs hogy beleszólj a piac alakulásába vagy memközelisd őket mert fentről is kimennek több körre hiszen 3000 hekin rengeteg kati van neked meg van 600 max, gondolok itt az 5. szintre és még kisérni sem tudod mert alulról rögtön bevernek ha kimész 5 körre mert ugye a fenti annyiról támad ( én egy orimmal igy mentem tönkre mert a piaci árt lenyomták és mindenki tekijét elraboltál a másik orimat meg pont igy teték tönkre felülről támadtak 4, 5 körről én meg csak néztem , szóval előbb utóbb eleged lesz ), nagyon sok régi haver emiatt szabizott nagyon régen és még mindig tart szerintem fog is! Szerintem nem csak az újak mennek el 3 nap múlva hanem nagyon sok régi ori emiatt szabin van!! Ezért kéne maxolni a hekik számát kivéve persze az 1 á-t és akkor mindenki nyugodtan mehetne az 1 helyért csoportonként lenne harc és sokkal élvezetesebb lenne a hód , mert igy kezd nagyon unalmas lenni.

gris
Reply With Quote
  #599  
Old 09-01-2011, 17:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default



Évek óta meg van szabva a maximum hektár az alsó csoportokban, egyedül az 1/A-ban nincs...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #600  
Old 09-01-2011, 18:00
kokopesta kokopesta is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

ez igaz de csak akkor lép életbe ha feljebb lépek amig nem addig lehet akár 3000 heki is csak osztani kell a lóvét dögivel ha már lejárt az 2000 kör nemde !!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 00:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu