Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Mi a véleményed a hiénázásos ütésekről?
A játék része, ha lenne rá lehetőségem én is ütnék így 26 60.47%
A játék része, de én nem ütnék így semmiképp 2 4.65%
Elítélem, mert.... (Írd le lécci) 2 4.65%
Nem ítélem el, mindenki úgy boldogul, ahogy tud... 13 30.23%
Voters: 43. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 12-15-2010, 07:39
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

A-ban a szükséges rossz...
A többi szinten nagyon haragszom a hiénákra, de A-ban elfogadom, sőt...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
Sponsored Links
  #12  
Old 12-15-2010, 08:44
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

nekem A-ban soha nem a hiénázással volt gondom,ha lehetőségem volt általában én is mentem főleg magas hekin.ami nekem gondot okozott anno az a hiénára épülő klánok létezése.hónapokon keresztül nem látsz tőlük semmi akciót csak hiénát!!pedig aktívak és pénzük is van bőven.nekem egész pontosan ettől fordult fel a gyomrom
nem csak rébuszokban beszélek konkrétan a Csak egy maradhat és a Hanyatlás volt ez két kis szivemcsücske
mondjuk ez már elég régi történet,de számomra azóta is rajta vannak az "ütni kell őket ha lehet" listán.
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Killer For This Useful Post:
  #13  
Old 12-15-2010, 09:31
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
nekem A-ban soha nem a hiénázással volt gondom,ha lehetőségem volt általában én is mentem főleg magas hekin.ami nekem gondot okozott anno az a hiénára épülő klánok létezése.hónapokon keresztül nem látsz tőlük semmi akciót csak hiénát!!pedig aktívak és pénzük is van bőven.nekem egész pontosan ettől fordult fel a gyomrom
nem csak rébuszokban beszélek konkrétan a Csak egy maradhat és a Hanyatlás volt ez két kis szivemcsücske
mondjuk ez már elég régi történet,de számomra azóta is rajta vannak az "ütni kell őket ha lehet" listán.
Én személy szerint nagyon felkaptam a vizet a múltkor a Hanyatlás klán tagjaira és azóta a klánt is biztattam hogy igen üssük őket. Hát elcsodálkoztam hogy gyakorlatilag 0 az a játéktudás ami náluk van és ha nem hiénázásról van szó egyszerűen labdába se tudnak rúgni. Szóval a pénz meg az "ingyen föld" nem minden kedves Hanyatlás
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #14  
Old 12-15-2010, 10:38
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Tsobi, leírod, hogy miért ítéled el?
Vagy elégedjek meg a voksoddal?
Reply With Quote
  #15  
Old 12-15-2010, 11:29
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Hiénázás.. érdekes téma
nem is konkrétan a hiénázást, hanem azt itélem el, amikor egy hadis ori főleg hiénázással halad..
két eset, ami nekem valahogy nagyon nem tetszett: amikor valaki kimegy ütni és kapja a hiénát, majd ugye erre szembe is megy, de a hiénázó elfokoz..
második valaki kimegy ütni és kapja az ork hadis hiénát, majd a hiéna alábont úgy hogy kb 1,5-2szer annyit fedezett volna a bontásból, mint amit az ütéssel nyert.. de mivel hadi ork volt könnyedén üthetett volna "normálissan" sokkal kevesebb pénzből.. csak ahhoz ugye számolni és felmérni is kéne
nekem valahogy ez a pézzel bármit megoldhatok nem számít milyen rosszul csinálom dolog nem fekszik..
szerintem, ha egy termelő elf-törpe ellő nagyritkán 1-2 hiénázást az belefér, de amikor egy törpe 2000-2400 hekiről felmegy 10-15k-ig jórészt hiénázva az nekem nem tetszik.. mert bárki bármit mond a törpét is ki lehet hadira építeni, ha haladni akar..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #16  
Old 12-15-2010, 12:29
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
szerintem, ha egy termelő elf-törpe ellő nagyritkán 1-2 hiénázást az belefér, de amikor egy törpe 2000-2400 hekiről felmegy 10-15k-ig jórészt hiénázva az nekem nem tetszik.. mert bárki bármit mond a törpét is ki lehet hadira építeni, ha haladni akar..
Én ilyet nem láttam még. Bár lehet én vagyok a tudatlan. Viszont ha a klán nem engedi, hogy átépülj, mert kell a termelés (vannak ilyenek), akkor bizony csak hiéna marad, ha nem akar váltani klánt. Viszont akkor sose lesz 10-15k ponton.

Nálunk is jött fel törpe, és tényleg kiépíthető, akár úgy is, hogy elfekhez is beférjen, persze nem mindhez, de megoldható.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #17  
Old 12-15-2010, 14:29
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ehhez fuggoen nem talaltam megfelelot.
Én sem.
Van különbség hiéna és hiéna között. Ha valaki a pontlistában kiszúrja, hogy hoppá "elémesett" valaki aki eddig alattam volt, ebben az esetben a választásom nekem is az 1.válasz lenne.

De hogy napokig térkapum legyen az 5 legaktívabbnak látszó orira nos ehhez nem adnám a nevem, de még a klánomét sem! Lehet az törpe vagy elf vagy nulla barakos hulla érdekében tökmindegy...
Reply With Quote
  #18  
Old 12-15-2010, 14:40
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ha egy klántársam kiszúrja, hogy valaki épp ütött, és kihasználja, akkor gratula, ügyes volt.
Ha kijön rám egy hiénamatyi mikor támadtam, akkor hülye hiéna, aki csak így tud játszani
Fő a következetesség
Próbáld megérteni, hogy nem a felkészülés hiánya okoz problémát.
De el akarsz menni ütni és elötte hiénakaput nézel... Ezek száma időpont függvényében 1-4 átlagosan nálunk jelenleg. (És általában ugyanazoktól)

Ilyenkor 2 lehetőséged van. Teszel rá és megpróbálod becsapni a "kukkolót" bár ha jól felkészült ő is akkor ugye erre gyakorlatilag 0 esélyed van. Olyan ez mint a 11-es fociban...

A másik, hogy nem kockáztatod a hiénázás miatti esetleges nagyobb veszteséget mint amit nyerhetsz és otthon maradsz. Aztán amikor 8 óra mulva ujra ráérnél ütni menni akkor megint elhalasztod... és ujra és ujra... Nos aki 3x elhalasztja az onnantól kezdve gyakorlatilag átmegy hiénába és ő is az elhullott cafatokra vár majd.

Ezért utálom én az ilyen játékot
Aki hiénázik az elfelejtette, hogy milyen örömet okozott anno a játék amikor elkezdte. Mostmár csak egy földjét féltő zombi akinek a legrosszabb rémálma hogy beverik a Hódítóban...
Reply With Quote
  #19  
Old 12-15-2010, 15:15
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
S
Az én véleményem: A hiénázás A-ban és minden csoportban a játékhoz tartozó jó/rossz, attól függ melyik végén vagy. Jó, mert nem kell nagyon kitámadnod a földszerzéshez (ami A-ban elég kockázatos a hiénák miatt ), rossz, ha Veled történik meg, főleg, ha sok sereggel ütnek át.
Inkább mindenki csücsüljön és figyeljen 4 orit akik ütnek és majd "Ti nagytudásúak" jól megüthetitek a "kis balekot" aki nem tudja a TUTI-T! Ez ám a komoly játék gracca.

Quote:
De ahhoz is kell figyelni, egy orit napokig felmérni seregre, hogy mikor is mehetsz, szóval nem csak a teljesből történő hiénák léteznek, főleg klánütések előtti kiugrásoknál, ahol még nem látszik a növekedés...
Köszönöm!
Na ez a legocsmányabb típusa a hiénáknak. Egyáltalán nem csodálkozom rajta, hogy számodra ez pozitiv élményt jelent
Reply With Quote
  #20  
Old 12-15-2010, 16:18
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

monro, nem azért készült ez a topic, hogy személyeskedjünk, mint ahogy a 19-es hozzászólásodban teszed.
Ha megoldható ez számodra, akkor megköszönöm...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 02:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu