Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik ötleteteket tartanád jónak, a hulla erősítésére?
tripla szintenkénti hadibónusz 29 21.64%
dupla szintenkénti hadibónusz 27 20.15%
gyújtás elleni rezisztencia 33 24.63%
minden mágikus és tolvaj akció elleni reziszdetencia (szintenként +5%-ot növekszik) 29 21.64%
férőhelye szintenként +2-vel növekszik 12 8.96%
férőhelye szintenként +10%-ot növekszik 65 48.51%
nem kell erősíteni, vagy ezek közül egyiket se tartom jónak. (alapos kifejtést igényel!!!) 19 14.18%
Multiple Choice Poll. Voters: 134. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1231  
Old 02-08-2010, 10:31
csakegygnóm csakegygnóm is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Budapest
Posts: 74
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Kiváncsi vagyok, hogy még "mennyi viznek kell lefolynia a Dunán", hogy megszülessen az új generációs hulla végre?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1232  
Old 02-08-2010, 10:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csakegygnóm View Post
Kiváncsi vagyok, hogy még "mennyi viznek kell lefolynia a Dunán", hogy megszülessen az új generációs hulla végre?
Az szükséges hozzá, hogy például érdemi hozzászólások szülessenek a témában, nem ilyen... nem is tudom..., ezzel végülis milyen javaslatod volt, vagy melyik javaslathoz szóltál hozzá? Számomra ez nagyon nem világos, ezért kérlek, hogy bővebben fejtsd ki, hogy én is megértsem. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1233  
Old 02-08-2010, 12:17
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az szükséges hozzá, hogy például érdemi hozzászólások szülessenek a témában,...
Ati!

A helyzet az, hogy olyan fejlesztési szempontokat fogalmaztál meg a hulla átalakításával kapcsolatban, amiből kifolyólag az egyetlen értelmes, járható út a hadi erősítés és a férőhely-növelés. Ebből adódóan pedig igen szűk mozgásteret hagytál nekünk.
Ha megnézzük, a hulla-vita azért kezdődött már fene tudja hány éve,mert, hogy semmilyen információhoz nem jut szerencsétlen.
Aztán azonnal jött az "automatikus teljes krónika"-javaslat, ami azóta is fölvetődött párszor, de mindig el lett ejtve.
Még az is fölvetődött, hogy ne kelljen neki a pénz. Jónak tartottad, és még sincs róla szó....
Én javasoltam, hogy sikeres hadi akciók jutalmául tudjon meg valamit az ellenről... az sem tetszett senkinek, pedig az infot csak az arra érdemes játékosok kapták volna meg.
Volt javaslat passzív információszerzésre, arról sincs szó.

Szóval vitatkozhatunk még vagy 3 évig mert akik ellenzik a haderő növelést, azok miatt úgy sem lesz új faj, másra meg nincs lehetőség.


Ilyen szűk lehetőségekkel csak a megadandó %-ok nagyságában tudunk vitatkozni és esély sincs rá, hogy a játékba egy új színt hozó fajt csináljunk, csak egy kevésbé erős, elég erős,vagy esetlegesen egy brutálisan erős önjáró terminátort.
__________________
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge,ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Ex-országaim:
Rotziel The Soul Reaver (#504659)[2/B]Ha megtámadsz sikítok (#528766)[2/B],Pozitron[5/Q]

Last edited by Rotcsa; 02-08-2010 at 12:22..
Reply With Quote
  #1234  
Old 02-08-2010, 12:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
esély sincs rá, hogy a játékba egy új színt hozó fajt csináljunk
Nem cél, hogy az eddigi élőhalott-koncepciót teljesen felborítva egy teljesen új faj szülessen.

Ha egy teljesen új koncepcióval állsz elő, ami egy új színfolt, egy új faj, akkor azt vesd fel nyugodtan új fajként. Szerintem minden lehetséges stratégiai lehetőség le van már fedve fajok tekintetében, tehát én nem látom szükségességét új faj bevezetésének, de ha egy igazán korszakalkotó ötlet születik, akkor nem biztos, hogy ellene vagyok.

Az élőhalottból ne akarjunk új fajt csinálni.

Jelen pillanatban 3 lehetőség van:

1, Erősítjük, hogy használható legyen. Ez a reakciók alapján nem tetszett.
2, Érősítjük, de csak épphogy, hogy továbbra se legyen használható. Ez tetszett, csak kérdem én, hogy akkor minek hozzányúlni?
3, Hagyjuk ahogy van, alsóbb szinteken jó mókázni vele, felsőbb szinteken érvényesüljenek a komolyabb fajok.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1235  
Old 02-08-2010, 12:27
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jelen pillanatban 3 lehetőség van:

1, Erősítjük, hogy használható legyen. Ez a reakciók alapján nem tetszett.
2, Érősítjük, de csak épphogy, hogy továbbra se legyen használható. Ez tetszett, csak kérdem én, hogy akkor minek hozzányúlni?
3, Hagyjuk ahogy van, alsóbb szinteken jó mókázni vele, felsőbb szinteken érvényesüljenek a komolyabb fajok.
szerintem nyugodtan mehet a zombi terminátor, nem hiszem, hogy komoly veszély lenne vakon.
Ha erősebb, akkor kevésbé lesz ingyenföld, és legalább lesz némi esélye a játékra.
full power had szóljon
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gabro For This Useful Post:
  #1236  
Old 02-08-2010, 12:27
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem cél, hogy az eddigi élőhalott-koncepciót teljesen felborítva egy teljesen új faj szülessen.

Ha egy teljesen új koncepcióval állsz elő, ami egy új színfolt, egy új faj, akkor azt vesd fel nyugodtan új fajként. Szerintem minden lehetséges stratégiai lehetőség le van már fedve fajok tekintetében, tehát én nem látom szükségességét új faj bevezetésének, de ha egy igazán korszakalkotó ötlet születik, akkor nem biztos, hogy ellene vagyok.

Az élőhalottból ne akarjunk új fajt csinálni.

Jelen pillanatban 3 lehetőség van:

1, Erősítjük, hogy használható legyen. Ez a reakciók alapján nem tetszett.
2, Érősítjük, de csak épphogy, hogy továbbra se legyen használható. Ez tetszett, csak kérdem én, hogy akkor minek hozzányúlni?
3, Hagyjuk ahogy van, alsóbb szinteken jó mókázni vele, felsőbb szinteken érvényesüljenek a komolyabb fajok.
Nekem a 3 es a 2 is tetszik, ebben a sorrendben.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #1237  
Old 02-08-2010, 12:28
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
szerintem nyugodtan mehet a zombi terminátor, nem hiszem, hogy komoly veszély lenne vakon.
Ha erősebb, akkor kevésbé lesz ingyenföld, és legalább lesz némi esélye a játékra.
full power had szóljon
Neked meg ajanlom, hogy szepen olvasgasd vissza a reakciokat, es szamolasokat, mielott ilyen butasagot irsz...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #1238  
Old 02-08-2010, 12:30
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jelen pillanatban 3 lehetőség van:

1, Erősítjük, hogy használható legyen. Ez a reakciók alapján nem tetszett.
2, Érősítjük, de csak épphogy, hogy továbbra se legyen használható. Ez tetszett, csak kérdem én, hogy akkor minek hozzányúlni?
3, Hagyjuk ahogy van, alsóbb szinteken jó mókázni vele, felsőbb szinteken érvényesüljenek a komolyabb fajok.

Szóval vagy erős hadi lesz, vagy akkor hagyjuk az egészet....

Ha ez az egyetlen járható út, akkor szerintem felül kellene vizsgálni azt, hogy kell-e ez a faj a játékba?! Vagyis legalábbis azt eldönteni, hogy milyen fajt akarunk csinálni belőle.....
__________________
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge,ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Ex-országaim:
Rotziel The Soul Reaver (#504659)[2/B]Ha megtámadsz sikítok (#528766)[2/B],Pozitron[5/Q]
Reply With Quote
  #1239  
Old 02-08-2010, 12:31
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jelen pillanatban 3 lehetőség van:

1, Erősítjük, hogy használható legyen. Ez a reakciók alapján nem tetszett.
2, Érősítjük, de csak épphogy, hogy továbbra se legyen használható. Ez tetszett, csak kérdem én, hogy akkor minek hozzányúlni?
3, Hagyjuk ahogy van, alsóbb szinteken jó mókázni vele, felsőbb szinteken érvényesüljenek a komolyabb fajok.
Szerintem születtek olyan javaslatok, amik az 1. verzió megvalósulását hivatottak elősegíteni. Többek között én is ezzel a céllal írkáltam arról, hogy 0-10% védelmi bónusz, 50-55% támadóbónusz és több elférő nép az üres hekin lenne szerintem egy helyes irány. Nyilván az más kérdés, hogy ezzel egyetért-e valaki, de a javaslat azt célozta, hogy használható legyen.
Az eredeti javaslatod szerintem, és mások szerint is, többé tenné/tette volna a hullát, mint használható.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #1240  
Old 02-08-2010, 12:35
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Neked meg ajanlom, hogy szepen olvasgasd vissza a reakciokat, es szamolasokat, mielott ilyen butasagot irsz...
olvasgathatok 1000 oldalt is, és számoolgathattok orrvérzésig.
ha a hulla nem lesz igen erős hadis akkor mire jó?

léccci írj okosságokat is, hátha megvilágosodok...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
egy apro tuning hullahoz exair Megvalósult javaslatok 970 03-01-2010 17:40
hulla orilistája hulla Országlisták 72 05-04-2009 12:23
Hulla és a súgó összhangba hozása Valezius Megvalósult javaslatok 18 04-04-2008 12:34
Hulla faj, és egy fontos észrevételem! fandras73 Segítség 26 02-22-2008 13:14
Hulla elleni akciókor minimális hírnév. Kisbér Elvetett javaslatok 0 02-06-2007 09:45


All times are GMT +1. The time now is 06:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu