Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5881  
Old 05-05-2009, 10:04
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

2009-05-04 04:01:17 *A gonosz varjúk bandája* (#3146) támadást indított Az élet habos oldala ) (#3457) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1349 hektár földet.


Térjünk vissza az eseményekhez! Gratula az attackereknek
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
Sponsored Links
  #5882  
Old 05-05-2009, 14:30
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Tulip!!! Fejezd be, mert már nevetséges amiket írsz. Jóó lehetne igazad is, de elég baj az ha mindenkit már skatujázni kell.

"10k heki felett játszik biztosan csal, én nem csalok ezért vagyok 200 heki alatt." Kb ez jön le nekem rólad Tulip...
nem azt mondta, hogy nem si játszik? :P
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #5883  
Old 05-05-2009, 17:56
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jaah valóban
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #5884  
Old 05-05-2009, 23:15
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Jelentem 700 hektárom van még a 10k hektárig. Amint elértem, majd elárulom, hogy elkezdtem-e csalni. Ez így ok?

Csak annyit fűznék hozzá, hogy azért, mert valaki JOBB játékos, mint a többiek, nem feltétlen csaló. Egyszerűen többet ér rá, rutinosabb, tud harcolni, tudja harceszközként bevetni a piacot, stb. És a jobb játékosok köré gyűlnek a jobbak. Így kialakulnak a jó klánok, akik nem rettennek vissza egy próbaütésen, akik figyelik néha hónapokig, hogy a másik mikor lehet gép előtt, akik képesek hajnal 3kor felkelni sereget venni, ha úgy adja a helyzet. (Jelentem, hogy én is figyeltem a nyilasokat, és csak azért nem próbáltunk rá, mert több tagot is ki kellett volna rakni, és egy próba annyit nem biztos, hogy ér. Ja, akkor most én is csaló vagyok?)
Ha valamelyikük csal is, az akkor az 200 hektáron is fog, 500on is. Ha valaki a kicsiken nem, akkor bizony 10k-n sem. Nem attól függ, hogy mennyi a pontod. Elvek kérdése. Akinek nem ízlik, az nem fog...
Ez egy vélemény volt, nem tények, hiszen nem köti senki az orromra, hogy ki csal. De nem is érdekel. Ha összejátszanak a nagy klánok, akkor külön büszke vagyok a kis csapatomra, mert mi enélkül vagyunk most a 3. legnagyobb.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #5885  
Old 05-06-2009, 01:55
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Jelentem 700 hektárom van még a 10k hektárig. Amint elértem, majd elárulom, hogy elkezdtem-e csalni. Ez így ok?

Csak annyit fűznék hozzá, hogy azért, mert valaki JOBB játékos, mint a többiek, nem feltétlen csaló. Egyszerűen többet ér rá, rutinosabb, tud harcolni, tudja harceszközként bevetni a piacot, stb. És a jobb játékosok köré gyűlnek a jobbak. Így kialakulnak a jó klánok, akik nem rettennek vissza egy próbaütésen, akik figyelik néha hónapokig, hogy a másik mikor lehet gép előtt, akik képesek hajnal 3kor felkelni sereget venni, ha úgy adja a helyzet. (Jelentem, hogy én is figyeltem a nyilasokat, és csak azért nem próbáltunk rá, mert több tagot is ki kellett volna rakni, és egy próba annyit nem biztos, hogy ér. Ja, akkor most én is csaló vagyok?)
Ha valamelyikük csal is, az akkor az 200 hektáron is fog, 500on is. Ha valaki a kicsiken nem, akkor bizony 10k-n sem. Nem attól függ, hogy mennyi a pontod. Elvek kérdése. Akinek nem ízlik, az nem fog...
Ez egy vélemény volt, nem tények, hiszen nem köti senki az orromra, hogy ki csal. De nem is érdekel. Ha összejátszanak a nagy klánok, akkor külön büszke vagyok a kis csapatomra, mert mi enélkül vagyunk most a 3. legnagyobb.
hát a jó játékos fogalmáról legalábbis a technikáiról másképpen vélekedek a jó játékos sztem nem az aki hónapokig figyeli a másikat,hogy mikor nincs gépnél, hanem az aki igenis akkor (is) megveri amikor gépnél van,és ez a nem könnyü. csak hát 10k heki felett már nem olyan kicsi a tétje egy vesztes csatának, mert itt már nincs az,hogy "nagy cucc, majd pár katiból visszafedezem"... ezért is gyakoribbak itt a sunyi alacsony kockázatú probálkozások. ráadásul a pénzes klánoknál már azért is lényeges,hogy ne legyenek ott, mert elfokozással elmenekülhetnek a veszteségek elöl az egyéni csatáknál. Ugyan mi is szinte mindig éjszaka ütünk, de általában akkor vagyunk itt többen a kláncsatákban már rutinosabbak közül, és bevallom, reménykedünk is hogy nem figyelnek. Mondjuk ha már klánütésre adjuk a fejünket, akkor már nem csak probálkozni szoktunk.

itt fent mindig is történni fognak dolgok, amiknek lentről nehéz átlátni a hátterét, vagy a logikáját, és ezáltal rásütni a csalás bélyegét. egyéniben is történtek érdekes dolgok most itt fent, amin úgyanígy csámcsoghatna a topic. Ha egy feltörekvő klán elakad, majd kap egy nagy pofont és esetleg oszlik, akkor rögtön föld átadást síkit mindenki. Mint emlitettem ezt mi is megkaptuk, pedig nem is oszlottunk:P Anno amikor többé kevésbé kialakult a jelenlegi csapat nem gondoltuk hogy ilyen magasra jutunk, legtöbben úgy voltak vele hogy majd vmikor szépen lassan lefordulnak, sose volt célunk top klán lenni, csak játszani... aztán jött az a nagy pofon a 7.osztálytól, utána azért játszottunk, hogy visszavegyük a földünket. Már csak egy szálka szúrja igazán a szemünket, de onnan is kaptunk egy igéretet, hogy aktivabbak lesznek és akkor lemeccseljük majd (ugye, csak egy maradhat) de szerintem ezért nem is érdemes csalni. ugyan úgy játszunk mint 2k hekin,csak sajna az ellenfeleink nagy részét már leküzdöttük


És még Tulipnak: jelenleg ha jól tévedek a top27-28 ori van most (aktivan!!!) 10k heki felett, meg páran az elmúlt időszakban mentek szk-ra... a Big gun és a Pannonfölde orijai vannak itt fent régóta, akik nem hiszem hogy túlzottan összejátszanának. itt van még a kisherceg 3orija,mi 5-en, meg még 1-2 nagyobb klán nagyobb orijai. a big és pannonosokon kivül, mindannyian nem rég érkeztünk ilyen magasra, és nagyon sok küzdelemmel, ugye te sem gondolod komolyan, hogy itt most elkezdünk egymással egyezkedni hogy ki mikor kit üt, csak mert 5számjegyü lett a hektár számunk... baráti viszonyok kialakulnak a játékban és játékon kivül is, de ez nem jelenti azt,hogy egymás hátán kezdünk el felmászni.vagy játékon belül segitjük folyamatosan egymást. ugye ennyi ellenfél és játék után már sok az ismerős, és szinte bármelyikkel szivesen bedobok egy sört, vagy megyek el koncertre, vagy bármi, természetes,,hogy a játékban is kevésbé támadom, de sztem az mnt nem jksz... anélkül mondasz véleményt,hogy tudnád a hátterét,pl.: elég szépen lecserélödött az A felső részlege az elmúlt pár hónapban,ahogy nagy valószinüséggel változni fog tovább, és itt nem nincs olyan,hogy a túlsok top kor miatt kéne átadni a földed, hogy visszamászhass...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 05-06-2009 at 01:59..
Reply With Quote
  #5886  
Old 05-06-2009, 02:02
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

2009-05-06 00:01:12 Fekete sereg (#3528) támadást indított Farkasok Szövetsége (#3459) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2048 hektár földet.

gracca az agresszoroknak
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #5887  
Old 05-06-2009, 06:01
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
hát a jó játékos fogalmáról legalábbis a technikáiról másképpen vélekedek a jó játékos sztem nem az aki hónapokig figyeli a másikat,hogy mikor nincs gépnél, hanem az aki igenis akkor (is) megveri amikor gépnél van,és ez a nem könnyü.
Más faj, más vélemény Aki nem ork, annak bizony nem sok esélye van ott fenn támadni 1-1be. Valami 80% barakk mellett talán megy. Neki marad a sunyizás, ha akkor akar földet, nem majd akkor, amikor kimennek rá, és okosba megy szembe.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #5888  
Old 05-06-2009, 15:21
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azért sokat lehet okoskodni, és szemből szembe kis sunyissággal mégis legyőzni...csupán ki kell gondolni, és elkövettetni vele a hibát.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #5889  
Old 05-06-2009, 19:23
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Azért sokat lehet okoskodni, és szemből szembe kis sunyissággal mégis legyőzni...csupán ki kell gondolni, és elkövettetni vele a hibát.
Na, ez érdekel. Akkor mondjunk mit csinálnál egy 40% barakkos termelő törpével, aki a támadandó 65% barakkos 10% tornyos gnóm alatt van 10k pontra, úgy hogy te vagy az agresszor. Mert ha én ülnék a gnómba, akkor kinevetnélek. Nem tudsz sokmindent csinálni, csak várni, hogy megtámadjanak, és akkor lehet esélyed plusz földet szerezni.
Vagy az, hogy sunyizol, figyeled az alkalmat, és amikor az ellen nincs otthon, akkor beütöd. Más esélyed nincs, mert akkor nem 70% barakkal jönnének a törpék is felfelé a topba, hanem 40% barakkból támadgatva.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #5890  
Old 05-06-2009, 19:44
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát nem egyszerű a helyzet...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu