Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-17-2010, 01:20
Fanatixxx Fanatixxx is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default Életút karakterek és időszakos Reset, kezdeti könnyítések

Sziasztok!

Nem akartam ezt a témát illetve hozzászólást a hogyan tegyük érdekesebbé a MUD-ot c. fejezetbe beszúrni, mert szerintem egy külön témát is megérdemel.

A jelenlegi ötletek ugyan vinnék előre a játékot, de a jelenleg remeteségben játszó maroknyi karakteren kívül nem sokan örülnének neki, hiszen nincs is nagyon ki örülne. Nincs tömeg.

A legfontosabb szerintem, hogy az emberek be legyenek csábítva és kapjanak egy kezdő löketet.

Egy kezdőt az érdekli, hogy gyorsan fejlődjön legalább az első pár szinten és ne kelljen kimászni a halál labirintusából 5 percenént. Ezzel kellene valamit kezdeni. Nagyon kiábrándító, ahogyan az alsóbb szinteken már kivűlről vágod a labirintus útvonalát ami a fényre vezet vissza.

Kettőt rád nyávog a macska, a kutya csahol egyet és Te már mész is le gombászni a föld alá. Az meg csak hab a tortán, hogy a mozgáspont nullázódik... Az alsóbb szinteken ezt totál ki kellene venni, mert jelenleg úgy néz ki, hogy széttaknyolnak, majd a labirintusban találod magad és kezdődik a malmozás. Hurrá megkapod az első mozgáspontjaid, de ez a sarokig se elég, szóval itt szerintem sokaknál elszakad a cérna... Az ipse pedig reflexből az x-et nyomja. Majd belép egy fél nap múlva és mit lát? Mozgáspont ugyanannyi. Szívderítő. A kezdő karaktereknek pl. 1-5 szint ne váljon hátrányukra a halál a mozgáspontok tekintetében.

Amikor valaki elkezd egy ilyen játékkal ismerkedni akkor játszani akar, nem várakozással tölteni az időt.

Másrészről az elején egy promóció keretében összekapcsolnám a Hódos Vip-et a MUD-ossal. Elindítanék egy számlálót és az az ori aki onnantól mit is tudom én 1000 körüli körrel feltöltötte a VIP-jét, kapna egy üzenetet: Szia! Országod rendszeres Vip tag ezért szeretettel meghívunk hogy a MUD-ban is próbára tedd magad. Ajándékunk amennyiben jelentkezel egy 14 napos VIP csomag.

Valami ilyesmi. Szerintem jönne a nép!

Korábban olvastam olyat, hogy a MUD grafikailag meg úgy minden téren sehol nincs, de én azt mondom a Hódosoknak nem is erre van szüksége hanem inkább a közösségre. Ha a MUD-ban nincsenek játékosok akkor hiába az über fejlesztések. Az embereket kell berángatni először.

Az időnkénti Reset, pedig elgondolkodtató lenne (fél év). Azok a karakterek pedig akik előző alkalommal kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, extra vagyonnal, különleges egyedi tárgyakkal, ereklyékkel és + képességekkel indulhatnának Reset után. Persze itt nem csak néhány karakterre gondolok. Létszámtól függően akár több tucatra vagy százra.

Pl minden 35+ kari megkapná a kedvezményeket.

Természetesen azt is ki kellene dolgozni, hogy az ezt követő Resetek alkalmával ez az életút karakter tovább és tovább és mégtovább fejlődjön. Ne érezze a gazdája elvesztegetettnek a vele töltött időt

Valahogy a MUD-ban is meg kellene oldani azt a rendszert mint a Hódban. Mert jelenleg ugyan létezik a MUD-os 1/A, de nincs fordulás. Ez a hatalmas baj...

Szerintem ezen áll vagy bukik...
Sponsored Links
  #2  
Old 05-28-2010, 12:55
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Mikor elindult a MUD, akkor mindenki kapott fél év vipet ha jól emlékszem, kezdeti lelkesedésként volt is elég sok játékos.
Azt jó ötletnek tartanám én is, hogy 5. szintig a labirintusba ne vegye el a mozgáspontot, de ezen a resetelésel vagy nagyon ötletelni kéne, vagy inkább felejtsük el.
November óta nem játszottam vele, most kicsit kedvet kaptam megint, de nem tudom meddig fog tartani.
Egyelőre megint az ismerkedéssel megy el az idő, szinte mindent elfelejtettem. Főleg a küldiket...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kezdeti stratégia maccos Stratégia & Tippek 34 08-27-2008 15:42
1A kezdeti klánvédelem -Fegya- Megvalósult javaslatok 272 02-28-2008 10:00
Diablo2 (LoD) - ladder reset King Fantasy, szerepjátékok 21 06-26-2007 00:05
Időszakos MNT (az egészségünkért) :) monro Elvetett javaslatok 0 02-03-2007 12:32
Kezdeti csoportválasztás Reni Segítség 28 02-13-2006 12:08


All times are GMT +1. The time now is 18:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu