Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 03-02-2006, 17:51
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Akkor a szex is sport
Miért? Te nem űzöl belőle sportot?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 03-02-2006, 19:28
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Davalon Biztos hallotta a tévébenvagy a neten, hogy miaz

pl. a gördeszka a világon az egyik legnehezebb sport ki is fejtem szivesen , de mégsem olimpiai sportág a Gyurásnak is megvannak a nehézségei azis sport szerintem. a Sakk is az minden lehet sport amit profin lehet üzni és nyerni lehet benne
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #103  
Old 03-02-2006, 19:36
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
nincs ebben semmi probléma...szerintem. asszem az elején hangsúlyozva lett, (legalábbis részemről) hogy az egész gyurás dolg teljes mértékben szervezet függő.van akinek ez üt be van akinek az
ezt nem lehet szabálxozni. ismertem embret aki natur "paraszt " erővel lejött a terembe és begugolt 240 kiloba.
elkzdték gyuratni, és vissza esett
tök relativ a dolog szerintem. láttam csodákat,és anti csodákat
7 éve gyurt a srác, amiko kellett a legjobb cuccokkal, saját termet üze,eltetett, és 49 es kartol nem birt feljebb menni.
a guta veregette aki hozzá járt, mint a gomba ugy nőtt...egyén függő minden
ezért montam h. sztem edzéstervet vakon csinálni paliság, v. pézlehuzás...

Láberősitésre tudok elég durva kis edzés tervet sosem volt erőm végig csinálni, de már az elején érezhető. pár hónapőos azthiszem. És sportok mellé ajánlott. Szerintem vakon is müxik. (Talán ha gyurt lábra akkor nem...)
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #104  
Old 03-02-2006, 19:37
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Davalon Biztos hallotta a tévébenvagy a neten, hogy miaz
Davalon majd mindjárt téged fejt ki szomorú és egoista kisfiam Hidd el, hogy ezen a téren (is) jóval nagyobb tapasztalattal rendelkezem mint te, már csak az életkorunkból adódó különbség révén is Még sokat kell "gyúrnod"...
Reply With Quote
  #105  
Old 03-02-2006, 19:46
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Davalon majd mindjárt téged fejt ki szomorú és egoista kisfiam Hidd el, hogy ezen a téren (is) jóval nagyobb tapasztalattal rendelkezem mint te, már csak az életkorunkból adódó különbség révén is Még sokat kell "gyúrnod"...
A fene mégvalami amiben lemaradtam akkor ráhajtok
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #106  
Old 03-02-2006, 21:14
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Elmondtam már. Kokszoltok, el tudom képzelni, milyen durva anyagokkal. Gondolom, nem banánturmix-szal Mesterségesen fújjátok magatokat, lényegében ha úgy értelmezem, doppingoltok, ami minden sportnál kizárás... Még ha sokan űzik is (pl. kerékpár). Az egyetlen szempont, a méret. Meg gondolom, a menő napszemüveg mellé, izompóló, nyáron strandon feszítés, (Ti irtátok... és a többi. Én nem ítélem el a gyúrósokat, de ha egy gyúrós magát meri hasonlítani egy olyan sportemberhez, aki nem művackok által kisportolt, még én is szólok.
Ismerek itt egy olyan gyúróst, aki olyan, mint egy élére állított háromszög. Baromi hatalmas. És közben úgy megy, mint egy csípőficamos (mert az is). Az emberek szánakozva fordulnak meg utána...
kisfiam ne szépitsük. hülye vagy. és nem kivánok küzdeni a komplexusaiddal. hidd csak azt hogy hogy koxolok és mesterségesen fel vagyok fujva ha te ettöl megnyugszol barátom akkor hidd azt.

amugy igen a testépités elsösorban a látványrol szol. foci meg arrol hogy egy kapuba berugják a labdát na és akkor mi van? félelmetes.
Reply With Quote
  #107  
Old 03-02-2006, 23:05
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

huuu ez egy kicsit durva volt
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #108  
Old 03-03-2006, 01:36
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Kedves Davalon!

ERRE A KOXFELFÚJÓS elmebeteg szövegedre azért én is mondanék valamit...
Az összes élsportoló koxol!!! ezek tények. Lehet az futó, diszkoszvető, kosárlabdázó. A testépités egy életforma. Te 50 évesen már lötyögő bőrű vén öreg trotyli leszel, és nem futod 10.2 alatt a 60métert, Én viszont még mindig karban tudom majd tartani a testemet és az izomzatomat
Másrészt pedig: Ha egy testépitő koxol akkor nem felfújja magát te balfék...
Ugyanúgy meg kell küzdeni minden egyes kilóért...
A kox nem olyan, hogy ,,nem gyúrunk csak szúrunk,, ezt csak a hozzád hasonló hozzánemértő ,,ájronmenek,, mondják.
Nincs semmi jogod lefikázni más embert, semmivel sem vagy több nálunk.
Az más kérdés, hogy a hölgyek legnagyobb hányada inkább minket választana és nem az olyanokat mint te...
A sakkozókat is utálod ? Mindenkit utálsz aki nem azt a sportot űzi mint te???
És még azt mondják, hogy a testépitők egoisták... NE MÁÁÁ
Reply With Quote
  #109  
Old 03-03-2006, 01:38
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
Arra azért kíváncsi lennék hány ilyen felfújt alak használ kardiogépeket.
Ég és föld a különbség egy pár éve edző, felfújt gyúró, és kisportolt alak között.
Természetesen az utóbbira esküszöm.

Arven!
Erre meg annyit tudnék mondani, hogy gyere le és csináld végig egy napunkat... Le fogod pipilni a bokácskádat... Majd akkor meglátod ki a felfújt...
Másrészt pedig ha felkoxolod magad és abbahagyod, akkor az úgy eltűnik mint a fene...
Reply With Quote
  #110  
Old 03-03-2006, 08:04
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jól van, hozzátok a színvonalat
Olvassatok vissza már, a topic fele arról szól, hogy ki milyen cuccal tömje magát és mennyivel van egy jó ötletem, szerintem fogjatok össze ti 3-an, és menjetek el együtt gyúrni, és közben mondogassátok, hogy milyen eszelősen izmosak vagytok és ez milyen tuti jó. Ja és engem lehet nyugodtan bántani, nem zavar, de azért egy lánnyal illendőbben kellene beszélni. Most valószínűleg a szívébe zárt benneteket.
Örülök, hogy azért a szög csak kibújt a zsákból, és a jól ismert "én vagyok a legerősebb, a gyúrósok a legjobbak" szöveg felszínre bukott. Nem sokáig sikerült rejtegetni. Ami pedig a lányokat illeti, akik az ilyenekre buknak, nos, azokat egy csöppet sem irigylem tőletek Szerintem Ti nagyon rosszul ismeritek a nőket, ha szerintetek ezek számítanak nekik. Azokat pedig akiknek igen, csak vigyétek. A másik: ironman nem én vagyok, kevered a neveket, de hát tőled azért ezt látom, muszáj már elfogadni. ÉS még egy: ha lesz legalább két olyan mondatotok egymás után, ami nem hemzseg a helyesírási hibáktól, nos, akkor talán mások sem lesznek előítéletesek veletek... Legközelebb igyekezzetek a beírásokra reagálni, és valami érveket felhozni magatok mellett, mert bár zima sokat ír, de a szerintem, ne már, és hasonló, meggyőző erejű indoklásoknál (ja, meg hülye vagy kisfiam, ez tetszik a legjobban) többre nem futotta. Eddig ahogy elnézem, nem sikerült senkit meggyőznötök. Sőt...
A kosárlabdázók pedig nem kokszolnak, már megbocsáss, de hány kosarast láttál te már életedben? Csak azért, mert nálatok ez általános dolog, nem kell minden sportot beszennyezni. Főleg, hogy élsportolókat említesz, azaz magadat hozzájuk hasonlítod. Tudom, hogy sok igazi élsportoló valóban használ tiltott szereket, nekem vannak olyan hallgatóim, akik tesisek is, és ők is mondják. Na de ti nem vagytok élsportolók, könyörgöm... És azért vannak tiszta élsportok, de itt nem is róluk van szó. Ja, és eláruljam, a testnevelés szakosok hogy tekintenek a gyúrósokra?.... Ti nagyon el vagytok tévedve...

Last edited by Davalon; 03-03-2006 at 08:23..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu