Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Fontos események
Register Stats Members List Today's Posts

Fontos események Nagyobb anarchista háborúk, vagy csak kisebb viták lerendezése -- itt nem válik az idő martalékává...

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 07-24-2006, 00:23
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én most búcsúzom reggel munka még1x elismerésem anarch miatt akárhogy csináltátok. jóéjt üdv Tamás
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 07-24-2006, 00:23
Figaro Figaro is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 51
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szerintem 1-2 ev mulva,ha még jatszol,kicsit maskepp fogod ezt nezni.Nem kell ehhez jksz,az embber egyszerüen ismeri a baratai orszagait,felettem B ben,a legtöbb jatekos A beli klantagom,vagy az elözö klanom tagjai,na most ezekkel nekem nem kell megbeszelni,hogy ne üssük egymast,alapbol tutti nem fog egyikünk se tamadni
Reply With Quote
  #43  
Old 07-24-2006, 00:25
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Orilistát nem adok, hogy leüssetek, de ha valaki békülni akar veletek úgyis megadja. jóéjt még1x
Reply With Quote
  #44  
Old 07-24-2006, 07:26
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Figaro
szerintem 1-2 ev mulva,ha még jatszol,kicsit maskepp fogod ezt nezni.Nem kell ehhez jksz,az embber egyszerüen ismeri a baratai orszagait,felettem B ben,a legtöbb jatekos A beli klantagom,vagy az elözö klanom tagjai,na most ezekkel nekem nem kell megbeszelni,hogy ne üssük egymast,alapbol tutti nem fog egyikünk se tamadni

Ettől lesz az, hogy egy idő után csak egy bizonyos kör tud majd ezzel játszani mert aki nem klán tag vagy nem régi játékos az repül. Te nem így látod ?
Reply With Quote
  #45  
Old 07-24-2006, 08:02
Figaro Figaro is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 51
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem igy latom,jatszani mindenki tud.Hidd el en sokkal jobban szeretnem ha nem lenne ennyi haver...
Reply With Quote
  #46  
Old 07-24-2006, 08:03
Monaco Monaco is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 48
Activity: 0%
Longevity: 98%
Smile

Quote:
Originally Posted by Never
Igen,anarchban ez szabályos És ahhoz,hogy ezt megtehessem,1 évig elég keményen kellett jáccanom,termelők,és utalgatások nélkül.
Normált nem tudom,mert abban annyira nem vagyok képben
De tudom,hogy mikor L-ben voltam a Lopi-féle szövivel,és alattunk volt a Monaco -féle szövi,Monaco zöldben kérte,hogy had mehessenek fel békében,mert csak termelgetni akar Magyarul,hogy ott is csináltam hekihatárt Meg még mondott egy orit,ami szerinte biztos,hogy az enyém,csak mert benne volt az a szó,hogy Never.Ha multiznék,tuti,hogy minden orimba beletenném,hogy Never

Igen Utána jöttem rá hogy mégse never És ezt a hekihatárt hogy az L-be húztak egy olyan embertöl hallotam akit régen never leütöt és ellene akart ugrasztani......
Reply With Quote
  #47  
Old 07-24-2006, 08:06
Monaco Monaco is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 48
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by SiMON
Leuven féle szövit ki védi be attól, hogy ne menjenek a közelükbe vajon ? hm

Sztem őket nem kell bevédeni Tomiék elégé jól nyomják és tudtomal több körökre mennek ki ütni
Reply With Quote
  #48  
Old 07-24-2006, 08:10
Monaco Monaco is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 48
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Najó remélem ennek a kis vitának vége.....
Ugymond fogózni nem fogunk se tamás se én.....max olyan áron teszem ki amit tegnap lopival és szecsával beszéltem.

Na utazok Szolnokra nemzetközi tornára, szombaton jövök! sziasztok
Reply With Quote
  #49  
Old 07-24-2006, 08:51
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mik vannak itt:S
Reply With Quote
  #50  
Old 07-24-2006, 10:09
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szép napot Mindnekinek!

Hát végig olvastam ezt a csodálatos írás sorozatot és mit ne mondjak, kifeküdtem tőle...

Simon (Tamás)!
Te tényleg össze-vissza vagdalkozol és nem ritkán marhaságokat írogatsz. Örülök, hogy kiállsz a véleményed mellett, de úgy látom néha az nem is a te véleményed, hanem valakitől hallottál valamit, ami vagy úgy van, vagy nem és aztán ezt vágdosod mások fejéhez... az pedig külön csúcs volt, mikor arról írsz, hogy micsoda jksz folyik az anarchba... Hosszú évekkel ezelőtt volt olyan, mikor az anarchban elkezdtünk tevékenykedni Fly barátommal, hogy rohantak az emberek a support-ra, hogy több orink van anarchban, csak mert nem olvasták el a szabályokat... sőt, mivel anarchban NEM kötelező játszani, ezért végképp érthetetlen, hogy miért olyasmi miatt esel neki pár játékosnak, ami egyébként ott szabályos és amit te is bevállaltál mikor oda mentél játszani...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós Dühöngő Half Chat 2095 08-20-2013 10:04
Hoditos tali Erdélyben Atti Bulik 1 04-26-2006 16:35


All times are GMT +1. The time now is 18:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu