Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-23-2007, 20:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ezeknek 1/A-hoz mi köze?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 01-23-2007, 21:00
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezeknek 1/A-hoz mi köze?
Bocsi, az eredeti kérdésemnek volt köze hozzá.:P
Tény, hogy a végének már nem sok.
Viszont ötleteket adott, hogy próbálhatok mégiscsak feljutni oda, most új eszközökkel próbálkozom.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #33  
Old 01-23-2007, 21:35
Croissant Croissant is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest és Vécs között
Posts: 847
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
szerintem nem
szerintem meg igen... nem könnyen, de feljutottam...
a problémák inkább az A-ban kezdődnek, ha nem sikerül nagy klánba kerülni...
immáron 3-szor újráztam az A-ban, de nem sok esélyt látok rá, h 90 napon belül le tudjak fordulni... főként, h egytagú klánt viszek...
__________________
Tükröt mutatok mindenkinek, hiszen mindenki másokon keresztül ismeri meg önmagát.
Reply With Quote
  #34  
Old 01-23-2007, 21:52
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Croissant View Post
szerintem meg igen... nem könnyen, de feljutottam...
a problémák inkább az A-ban kezdődnek, ha nem sikerül nagy klánba kerülni...
immáron 3-szor újráztam az A-ban, de nem sok esélyt látok rá, h 90 napon belül le tudjak fordulni... főként, h egytagú klánt viszek...
Hát legyen igazad.
70akárhány nap múlva nyilatkozok sikerült-e vagy sem.DD
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #35  
Old 01-27-2007, 15:06
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az angol A a jelenlegi rendszerben meghalt és ez megöli az egész játékot.

A 2 nagy elérte amit úgy ahogy ez lényegtelen. Az igazi gond,hogy kicsit az orik száma. ÉS mivel a top marad a szinten, esélytelenné válik,hogy más is forduljon.
A top pedig akkora távra van egy B-ből költöző orinak,ami kiöli a játékkedvet.

Nem túlzok 14 hódos haverom hagyta abba az angolt, pedig jó játékosok és vippel is mentek, mindent kihasználva. De nem tamagocsizni akartak.

Fel lehet másképp is jutni jelenleg is. De az egy kicsit undorító...

Kis oriszám miatt meg kellene fontolni az A-ban bevezetni a morál romlást.vagy egyéb módon motíválni az orikat a fordulásra.-ideglenesen, addig amíg nem töltődik fel a szint.
Ismerem Remedy véleményét a dologról: a hódító alapleírásában a legnagyobb országról beszél. De nem biztos hogy jó megoldás ha a szinten van pár legnagyobb ország, a játékban meg több száz ami nem játszik tovább.
Reply With Quote
  #36  
Old 01-27-2007, 15:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
Kis oriszám miatt meg kellene fontolni az A-ban bevezetni a morál romlást.vagy egyéb módon motíválni az orikat a fordulásra.-ideglenesen, addig amíg nem töltődik fel a szint.
Ismerem Remedy véleményét a dologról: a hódító alapleírásában a legnagyobb országról beszél. De nem biztos hogy jó megoldás ha a szinten van pár legnagyobb ország, a játékban meg több száz ami nem játszik tovább.
Hódban is voltak a "csúnya nagy topos orik", aztán amint valakik nekiálltak végre harcolni, egyből elkezdett cserélődni a mezőny.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #37  
Old 01-27-2007, 15:38
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nézd meg mekkora a légüres tér a top és a többi közt. És akkor ki lehet számolni hány kör nap hónap töketlenkedés mire vki felér.


És nem a csúnya nagy orik érdkelnek, hanem hogy a topba jutni csak az tud akit fentről húznak,de itt sincs nagy mozgás.

Még egy javaslat:meg kellene nézni hogy a topból hány ori fogalja a helyet itt már hosszú ideje- és ez hány %-a a topnak. Elég látványos lesz mekkora a forgási lehetőség.-ami miatt leáll a játék a többi szinten is.

Az egész megoldódna magától ha rengeteg ori költözne fel a szintre.De az angol nagy részét is a régi hódosk adják.Ezek kb ugyanakkor feljutottak az Aba, majd sokadik restart után megunták a játékot ebbe a formában.

Öszintén mi a jó abba hogy látom hacsak nem csalok fedeznem kell 1 hónapon át, akkor odaérek egyedül egy bivalyerős szövi széléhez? ha meg az egész szövi megy 1 év alatt ha felérünk.
Reply With Quote
  #38  
Old 01-27-2007, 15:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
Nézd meg mekkora a légüres tér a top és a többi közt. És akkor ki lehet számolni hány kör nap hónap töketlenkedés mire vki felér.
Magyarban mégnagyobb különbség volt.

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
Öszintén mi a jó abba hogy látom hacsak nem csalok fedeznem kell 1 hónapon át, akkor odaérek egyedül egy bivalyerős szövi széléhez? ha meg az egész szövi megy 1 év alatt ha felérünk.
Szerinted ők mennyi idő alatt jutottak oda? Az elmúlt 1 hétben kerültek oda? Szerintem nem. Szerintem az elmúlt másfél évet azzal töltötték, hogy biztosítsák, hogy ottlehessenek, és meg tudják tartani a helyüket.

Ugyanezt a "vitát" el tudod olvasni a Hód 1/A-ról szóló témáiban, pont ugyanezek az érvek jöttek ott is elő, hogy milyen szemét dolog, hogy nem tudom utolérni egy hét alatt azokat, akiknek 2-3 évbe telt, amíg felértek.

Lássuk be, hogy ez nonszensz. Ha első akarsz lenni, az idő. Nem leszel ott holnap. És ha zavar, hogy egy hónapnyi időt felfedezéssel kell ehhez töltened, akkor a magyar 1/A-t aztán végképp nem ajánlom, mert ott bizony nem egy hónap, amíg top klán leszel...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #39  
Old 01-27-2007, 16:07
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem az idővel van gond, hanem a fedezgetéssel.

Kevés az ori és nagy köztük a táv. Amikor a 21. ás a 19. hely közt 41 kör a táv és csak a 17 hely a top... az idő vagy szövi ütés. De azért a szövik közt is van némi táv ez is ritkán jöhet be.

És mire is hajtunk? Arra a 2 helyre amin nem a 2 top klán áll? Persze csak akkor ha nem jön meg valaki akit felhúznak magukhoz.

hány folyamatosan aktív játékosa lesz a játéknak, ha
- 90 nap alatt lépni kell nem maradhatsz a szinten
- a topból 2 ori fordul-
- és a topnak még van 15 wember aki orid forgathat a B-ből?

biztos ilyen hosszú távú játékos számot akarsz (akarunk) az angolban?

én minden szinten állok. hónapok óta. ismerek másik 50 orit ami ugyanígy lejárt. de gyanítom te is ismersz sokakat. ÉS nem a játék szeretete és a rászánt idő hiányzik hanem a megfelelő játékkörülmény.

ami a magyart mássá teszi a 90 napos korlát hiánya hiánya. Itt sürgetve vagy és a restart szám korlátozott, de az A befagy. tehát leáll rengeteg ori a töbi szinten, mivel nem akarnak tovább vipelni és nincs távlati kilátásuk.
Ha pl nem lenne a 90 nap már akkor sokkal többen játszanának, ami a felköltözők és a jelenleg álló A-s orik miatt önmagában megolhatná az A fő gondját
Reply With Quote
  #40  
Old 01-27-2007, 16:17
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

meg annyit au írásodhoz, hogy te a top klánokról beszélsz. Sajanos igazad van.
ez ugyanaz amit én írtam.

DE én a top %-ról beszéltem! És a magyarban a top 30%ba kissé kevesebb idő is elég a felkerüléshez...
Nem a top klánba akarok kerülni, hanem a topba.


szerintem gondold át egy kicsit amit írtam. Igazán nem kritikának szántam, szeretek játszani. Ezért is sajnálom hogyha körülményak a játék ellen szólnak.- és ez több éves játék tapasztalattal is igaz. Egy új külföldi játékos pedig-aki ugye a cél közönség lenne- már rég világgá szalad és hagyja az egészet a fenébe.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 17:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu