Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-25-2008, 14:16
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default Össze- és szétkapcsolás

Üdv! Olvastam lentebb az összekapcsolásos témát. Az én problémám az lenne hogy ugyebár van két normálos orim meg pár anarchos. A normálos orikat kötelező összekötni, az anarchosokat viszont nem. Namost nekem az első orim ugye az anarchos Erendor. A második és harmadik meg normálos ori. Ezzel csak az a baj hogy így nem tudok részt venni hétvégi játékba. Orit átadni csak anarchba lehet, a láncból pedíg csak átadással lehet kivenni. Na most én arra gondoltam hogy az Erendort "eladom" egy másik anarchos orimnak, ami ha jól tudom nem sért szabályt és így eltűnik az eredeti láncból. Az összekapcsolásnál ha jól emlékszem le is van írva hogy ilyenkor a következő ori lesz a fő ori. Nem tudom mennyire érthető a probléma, a kérdés az hogy ez megengedett e és hogy meg tudom e ezt így csinálni!? A választ előre is köszönöm!
Sponsored Links
  #2  
Old 09-25-2008, 18:31
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 1%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Üdv! Olvastam lentebb az összekapcsolásos témát. Az én problémám az lenne hogy ugyebár van két normálos orim meg pár anarchos. A normálos orikat kötelező összekötni, az anarchosokat viszont nem. Namost nekem az első orim ugye az anarchos Erendor. A második és harmadik meg normálos ori. Ezzel csak az a baj hogy így nem tudok részt venni hétvégi játékba. Orit átadni csak anarchba lehet, a láncból pedíg csak átadással lehet kivenni. Na most én arra gondoltam hogy az Erendort "eladom" egy másik anarchos orimnak, ami ha jól tudom nem sért szabályt és így eltűnik az eredeti láncból. Az összekapcsolásnál ha jól emlékszem le is van írva hogy ilyenkor a következő ori lesz a fő ori. Nem tudom mennyire érthető a probléma, a kérdés az hogy ez megengedett e és hogy meg tudom e ezt így csinálni!? A választ előre is köszönöm!
Úgy tudom, anarhos orit le lehet kapcsolni, meg ki is lehet venni ha nincs rajta VIP.De ez nem biztos!
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
  #3  
Old 09-25-2008, 19:00
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én úgy emlékszem főorit nem lehet leválasztani, akkor sem ha anarchos.
  #4  
Old 09-25-2008, 19:27
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Korlátozás: A hétvégi játékban csak olyan emberek vehetnek részt, akiknek a rendes játékban van országuk, és az az ország már legalább 1 szintlépésen túlvan.

Ha valaki a szabályok megszegése miatt a normál csoportból az anarchista csoportba áthelyezésre került, akkor a hétvégi játékban nem vehet részt.

Nem kell főország ahhoz hogy hétvégizni tudj, viszont ezeknek a feltételeknek meg kell feleljen az az ország amelyikkel játszani akarsz a hétvégi játékban.

Az arénában van az a korlátozás hogy csak főországgal lehet játszani.


Tehát ha a második vagy a harmadik országod megfelel a feltételeknek azokkal is hétvégizhetsz.
  #5  
Old 09-25-2008, 22:40
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Korlátozás: A hétvégi játékban csak olyan emberek vehetnek részt, akiknek a rendes játékban van országuk, és az az ország már legalább 1 szintlépésen túlvan.

Ha valaki a szabályok megszegése miatt a normál csoportból az anarchista csoportba áthelyezésre került, akkor a hétvégi játékban nem vehet részt.

Nem kell főország ahhoz hogy hétvégizni tudj, viszont ezeknek a feltételeknek meg kell feleljen az az ország amelyikkel játszani akarsz a hétvégi játékban.

Az arénában van az a korlátozás hogy csak főországgal lehet játszani.


Tehát ha a második vagy a harmadik országod megfelel a feltételeknek azokkal is hétvégizhetsz.
Ha jól sejtem ezt idézted! Ebben viszont az áll hogy ember! Vagyis nem oritól függ hanem az ori gazdájától. Ha én szabályt szegek akkor egyik orimmal se vehetek részt a hétvégi játékba mivel a tulajdonos én vagyok és szabályt sértettem.
  #6  
Old 09-26-2008, 12:05
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Üdv! Olvastam lentebb az összekapcsolásos témát. Az én problémám az lenne hogy ugyebár van két normálos orim meg pár anarchos. A normálos orikat kötelező összekötni, az anarchosokat viszont nem. Namost nekem az első orim ugye az anarchos Erendor. A második és harmadik meg normálos ori. Ezzel csak az a baj hogy így nem tudok részt venni hétvégi játékba. Orit átadni csak anarchba lehet, a láncból pedíg csak átadással lehet kivenni. Na most én arra gondoltam hogy az Erendort "eladom" egy másik anarchos orimnak, ami ha jól tudom nem sért szabályt és így eltűnik az eredeti láncból. Az összekapcsolásnál ha jól emlékszem le is van írva hogy ilyenkor a következő ori lesz a fő ori. Nem tudom mennyire érthető a probléma, a kérdés az hogy ez megengedett e és hogy meg tudom e ezt így csinálni!? A választ előre is köszönöm!
Foorit nem lehet lekapcsolni. Vagy torold, es ha ugy sem megy, irj supportra, hogy nagyon szeretnel hetvegizni, vagy zerozd at normalba, es szinten support. Ezeket ajanlom...
__________________
Remedy
  #7  
Old 09-26-2008, 13:27
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Foorit nem lehet lekapcsolni. Vagy torold, es ha ugy sem megy, irj supportra, hogy nagyon szeretnel hetvegizni, vagy zerozd at normalba, es szinten support. Ezeket ajanlom...

Nem szívessen törölnék egy 176k sorszámú orit! Azt tudom hogy főorit lekapcsolni nem lehet, de elvileg eladni el lehet mivel anarchba van. Azt sem tiltja tudtommal semmi hogy saját magamnak adjam el. Azt hiszem ezt megpróbálom és ha sikerült, megírom ide.
  #8  
Old 09-27-2008, 13:19
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Nem szívessen törölnék egy 176k sorszámú orit! Azt tudom hogy főorit lekapcsolni nem lehet, de elvileg eladni el lehet mivel anarchba van. Azt sem tiltja tudtommal semmi hogy saját magamnak adjam el. Azt hiszem ezt megpróbálom és ha sikerült, megírom ide.
Főorit is el lehet adni így szerintem működnie kell...
  #9  
Old 09-27-2008, 18:55
Gyuresz's Avatar
Gyuresz Gyuresz is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Ezzel nem értek egyet
nekem is anarchos a fő orim, a második gyors csopiban van, és nekem megy a hétvégi...
(a főorim át lett helyezve; saját hibámból...)
  #10  
Old 09-28-2008, 00:04
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Próbáld meg eladni magadnak, nem bukhatsz vele, a VIP saját magadnak megy, és az orijaid is megmaradnak... De ha kipróbálod, és működik, mindenképp írd meg, mert a 9 láncomból 8 láncom anarchos országgal kezdődik... Igazán sokat segítenél vele. Még azt is megfontolom, hogy kisegítelek valamelyik csoportban cserébe az infóért.

(Nem normálos csoportra gondolok, én ott a templom egeréhez járok alamizsnáért esedezni...)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchban össze kell kapcsolni az orikat? Redback Segítség 16 12-04-2007 19:05
Összekapcsolás, Szétkapcsolás, Anarch, VIP Non Omnis Moriar Elvetett javaslatok 6 06-25-2006 11:25
dobás! dobás? laziga Elvetett javaslatok 2 03-26-2006 10:25


All times are GMT +1. The time now is 13:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu