Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 02-20-2011, 21:23
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem tudom, hogy most van-e minden csoportban ilyen, vagy sem, de nem is olyan nagyon régen voltak olyanok elég sok helyen, akik kifejezetten az ilyen országokra utaztak. Mármint azokra, akik a mészárlás-sorozatokat végzik, és ezzel keresztbetesznek a kezdőknek.
Ezt én sem tudom , hogy most van-e önkéntes rendcsináló ...

Viszont beszéltem most az egyik ismimmel és ő javasolta, hogy lehessen többszemes orival is kezdő csopiba menni ha max 2db többszemes van a szöviben és maguk mellé vesznek 2db kezdőt tanítani ...
Aki meg nem hajlandó tanítani az újoncokat több szemes létére az menjen a többszemes csopiba
Reply With Quote
Sponsored Links
  #152  
Old 02-20-2011, 21:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by papp2 View Post
Csak nem vedelemre szorul a Remy baratod?
Vedje meg magat ne te keljen megved.
Valószínűleg félreértetted az üzenet lényegét. Ezért leírom más szavakkal: mi köze KisPistike, vagy NagyJózsika üzeneteinek ahhoz, hogy egy totál más ember marad-e játszani, vagy sem?

Mi köze annak, amit Te írsz itt a fórumon ahhoz, hogy az 5 perc múlva regisztráló Gipsz Jakab holnapután is visszajön-e játszani?

Én személy szerint nagyon remélem, hogy semmi.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #153  
Old 02-20-2011, 21:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Viszont beszéltem most az egyik ismimmel és ő javasolta, hogy lehessen többszemes orival is kezdő csopiba menni ha max 2db többszemes van a szöviben és maguk mellé vesznek 2db kezdőt tanítani ...
Aki meg nem hajlandó tanítani az újoncokat több szemes létére az menjen a többszemes csopiba
Tapasztalatom szerint (és ez alól VANNAK kivételek) nem a többszemes országokra jellemző elsősorban ez a játékstílus, hanem azokra, akik úgy kb a 3. szint fölött nem tudnak már érvényesülni, emiatt plusz személyiséget se szereznek sose, az 5. szinten viszont "kiélik" magukat.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #154  
Old 02-20-2011, 21:31
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Tudásszint alapján kell őket szétválasztani .
Az sem jobb ha 1000 aranyért megy fosztani csak egy kicsivel (ici picivel )
hsz-ed többijéből meg az jön le nekem, hogy mindenképpen kell a korona .....
Már bocsi de ez szánalmas szerintem
Ha kell a korona megszerzem...
Biztos, hogy nem én vagyok a legjobb játékos, de hogy nem szarok be senkitől és ez így volt 7 éve is, az is biztos.
Akkor is voltak ún. profik, akik próbáltak elrémíteni, de soknak már az emléke is elhamvadt, én még itt vagyok
Hogy miért?
Mert nem kezdtem el mindenért rinyálni, próbáltam fejlődni és mindig picit jobb lenni...
Jah és időt/pénzt/energiát nem sajnáltam a játékra, kitartóan toltam/tolom évek óta...
Talán ilyen hozzáállás kellene sok kezdőtől, nem "5 nap alatt megváltom a világot" duma...

Lehet engem utálni, sokan meg is teszik, de egyvalamiben azért lehet követni is engem: Ez pedig a játék iráni rajongás, elhivatottság és alázat...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #155  
Old 02-20-2011, 21:33
papp2 papp2 is offline
Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: -----
Posts: 153
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Valószínűleg félreértetted az üzenet lényegét. Ezért leírom más szavakkal: mi köze KisPistike, vagy NagyJózsika üzeneteinek ahhoz, hogy egy totál más ember marad-e játszani, vagy sem?

Mi köze annak, amit Te írsz itt a fórumon ahhoz, hogy az 5 perc múlva regisztráló Gipsz Jakab holnapután is visszajön-e játszani?

Én személy szerint nagyon remélem, hogy semmi.
Elmagyarazom. Totyaval beszelgetek mikozben egy 3-adik szemely(Remy) beleszol. Ha nem kerdeztuk miert szol bele.
Minden ember szivesen jatszik, szivesen forumozik de ha azt tapasztalja hogy valaki egyfojtaba beleuti az orat es meg okoskodik is elobb utobb megunja es elhuz.
Hozatenem: akinek nem ingje ........
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to papp2 For This Useful Post:
  #156  
Old 02-20-2011, 21:35
papp2 papp2 is offline
Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: -----
Posts: 153
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Megjegyeznem nem kotekednni akarok csak siman ha engem nem kerdeznem nem szolok bele. Elolvasom es kesz.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to papp2 For This Useful Post:
  #157  
Old 02-20-2011, 21:35
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by papp2 View Post
Elmagyarazom. Totyaval beszelgetek mikozben egy 3-adik szemely(Remy) beleszol. Ha nem kerdeztuk miert szol bele.
Talan azert, mert nem a megfelelo topicban beszelgetsz vele?

Vagy a cukraszdaba is fallabdazni szoktal jarni a haveroddal, es csodalkozol, ha elkuldenek?
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #158  
Old 02-20-2011, 21:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by papp2 View Post
Elmagyarazom. Totyaval beszelgetek mikozben egy 3-adik szemely(Remy) beleszol. Ha nem kerdeztuk miert szol bele.
A privát beszélgetésetekbe senki nem tud beleszólni. Ami a fórumon történik, az viszont nem privát beszélgetés. Azért beszélgettek a fórumon, hogy bárki az égvilágon bele tudjon szólni. Ha nem ezért tennétek, akkor nyilván privátban beszélgetnétek, nem a nagy nyilávnosság előtt, egy olyan helyen, aminek az a lényege, hogy mindenki hozzászóljon az elhangzottakhoz. Sőt, holnapra már a Google keresőjében is benneleszel.

Ui: továbbra se látom, hogy mi köze annak, hogy egy nyilvános beszékgetésbe más is bekapcsolódik, ahhoz, hogy a mindjárt regisztrálók holnapután is fognak-e játszani még. Szerintem semmi.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #159  
Old 02-20-2011, 21:52
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Igen igazatok van tényleg elkanyarodtunk a témától kicsit ..
Viszont közben írtunk azért építő jellegű beírásokat is , amit nem mondhat el mindenki magáról
Reply With Quote
  #160  
Old 02-20-2011, 21:53
papp2 papp2 is offline
Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: -----
Posts: 153
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A privát beszélgetésetekbe senki nem tud beleszólni. Ami a fórumon történik, az viszont nem privát beszélgetés. Azért beszélgettek a fórumon, hogy bárki az égvilágon bele tudjon szólni. Ha nem ezért tennétek, akkor nyilván privátban beszélgetnétek, nem a nagy nyilávnosság előtt, egy olyan helyen, aminek az a lényege, hogy mindenki hozzászóljon az elhangzottakhoz. Sőt, holnapra már a Google keresőjében is benneleszel.

Ui: továbbra se látom, hogy mi köze annak, hogy egy nyilvános beszékgetésbe más is bekapcsolódik, ahhoz, hogy a mindjárt regisztrálók holnapután is fognak-e játszani még. Szerintem semmi.
En is uj jatekos vagyok hisz csak 1 eve jatszom fojamatosan.
A privat beszelgetes alig 2,2 sor volt nem ertem miert kel azert rogton valakit leteremtenni.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 21:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu