Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 11-13-2011, 21:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Fórumon kitiltották, vagy klánban ütött valakivel vagy valami ilyesmire gondoltam
Nem, semmi ilyesmi nem volt. Ez egy tiszta ütés volt, mindenkinek adott volt a lehetőség arra, hogy befolyásolja a végeredményt.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
  #152  
Old 11-13-2011, 21:33
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem, semmi ilyesmi nem volt. Ez egy tiszta ütés volt, mindenkinek adott volt a lehetőség arra, hogy befolyásolja a végeredményt.
Reméltem, hogy tiszta ütés volt, de mivel ott fent nem sok tiszta ütés szokott lenni, ezért kérdeztem meg.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #153  
Old 11-13-2011, 22:01
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Reméltem, hogy tiszta ütés volt, de mivel ott fent nem sok tiszta ütés szokott lenni, ezért kérdeztem meg.
Ez nem igaz. Ott fent inkább nem szokott ütés lenni. Szerintem kevesebb hiéna és kitiltott ország ütése van ott, mint bárhol máshol. Csak alapból kevés az esély nemhogy csak az ütésre, hanem arra is, hogy bármennyit is elhozz.

Először is piszok drága ott fent egy ütés. 7-8-900k lovast nem könnyű előszedni csak úgy pikk-pakk. Aztán ehhez jön még az is, hogy általában nem 2-3k pontra vannak egymástól az országok, bele kell fokozni egyszer vagy 200k egységet, meg aztán az ellenfél lépésétől függően akár még 500-700k-t bele lehet tolni.
Ebben az esetben az ütés 700k egységbe került, pénzben mérve 10mrd felett van. És akkor ez csak egy ütés, ami messze se biztos, hogy sikerült, mert az, hogy elfokozzák-e az ellent vagy sem, mekkorát fokoznak rajta vagy kibontják a 100k pont távolságból igencsak szerencsejátékká teszi a fenti egyéni ütéseket.

Remélem kicsit változott a véleményed. Ha nem tiszta az ütés fent, azt is értékelni kell, ha dicsérni nem is, mert egy olyan alternatíva a földszerzésre, ami nem kerül a fokozás lehetetlensége miatt plusz pénzbe. Legyen olyan kedves, és ne tiltassa ki magát. Nem lesz belőle problémája.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #154  
Old 11-13-2011, 22:10
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ez nem igaz. Ott fent inkább nem szokott ütés lenni. Szerintem kevesebb hiéna és kitiltott ország ütése van ott, mint bárhol máshol. Csak alapból kevés az esély nemhogy csak az ütésre, hanem arra is, hogy bármennyit is elhozz.

Először is piszok drága ott fent egy ütés. 7-8-900k lovast nem könnyű előszedni csak úgy pikk-pakk. Aztán ehhez jön még az is, hogy általában nem 2-3k pontra vannak egymástól az országok, bele kell fokozni egyszer vagy 200k egységet, meg aztán az ellenfél lépésétől függően akár még 500-700k-t bele lehet tolni.
Ebben az esetben az ütés 700k egységbe került, pénzben mérve 10mrd felett van. És akkor ez csak egy ütés, ami messze se biztos, hogy sikerült, mert az, hogy elfokozzák-e az ellent vagy sem, mekkorát fokoznak rajta vagy kibontják a 100k pont távolságból igencsak szerencsejátékká teszi a fenti egyéni ütéseket.

Remélem kicsit változott a véleményed. Ha nem tiszta az ütés fent, azt is értékelni kell, ha dicsérni nem is, mert egy olyan alternatíva a földszerzésre, ami nem kerül a fokozás lehetetlensége miatt plusz pénzbe. Legyen olyan kedves, és ne tiltassa ki magát. Nem lesz belőle problémája.
A hiéna ott fent is hiéna, és ott fent is utálom, utálni fogom. A kitiltott orit ütni pedig szerintem simán lehet ütni, anélkül, hogy szégyellni kellene, viszont egy tiszta ütés, sokkal nagyobb dicsőség, szerintem
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #155  
Old 11-13-2011, 22:28
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Csak alapból kevés az esély nemhogy csak az ütésre, hanem arra is, hogy bármennyit is elhozz.
Szerintem a szurkeseg a fo gatlo tenyezo, nem az elfokozastol/elbontastol valo felelem. Az ilyen extrem dolgokhoz nyulo ellenfeleket altalaban meg lehet buntetni. Valamint a katmoralt nem erdekli, hogy 0 hektar lett utve.

Beni beirasai elott meg teljesen ertetlenul allok a tiszta utesek ugyeben.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #156  
Old 11-26-2011, 00:45
ergar's Avatar
ergar ergar is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2011
Location: Kisudvarnok
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 71%
Default

Végigolvastam mindet, eddig nem is vettem észre, bár ez nem csoda, mert keveset töltök a fórumon.
Szép és érdekes történeteket tudtam meg, köszönet érte.
Egy két embertől fura megnyilvánulásokat is láttam, kár volt érte, egy világ tört össze benne.
Sok sikert.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to ergar For This Useful Post:
  #157  
Old 11-26-2011, 03:11
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by ergar View Post
Végigolvastam mindet, eddig nem is vettem észre, bár ez nem csoda, mert keveset töltök a fórumon.
Szép és érdekes történeteket tudtam meg, köszönet érte.
Egy két embertől fura megnyilvánulásokat is láttam, kár volt érte, egy világ tört össze benne.
Sok sikert.
akkor a híradót nem ajánlom öreg, ha ezek miatt összetört benned egy világ
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #158  
Old 11-28-2011, 08:04
ergar's Avatar
ergar ergar is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2011
Location: Kisudvarnok
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 71%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akkor a híradót nem ajánlom öreg, ha ezek miatt összetört benned egy világ
Nem is nézem, mert azt már végképp nem tudná elviselni az én patyolattiszta fehér lelkem...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to ergar For This Useful Post:
  #159  
Old 11-30-2011, 14:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by NewLife View Post
"Mivel Gergő lefordult a támadáskor, így hiányzott egy ország, na meg a pattanás miatt egy ország támadóereje. Kutattunk aktívan, hogy kit lehetne becsábítani, amikor is egy a hódítót szüneteltető volt klántársunkat megkerestük, hogy beállna-e egy ütésre. Ő azt mondta, hogy nem, állandóra jönne."

Mi tortent Petikevel? Csak kivancsi vagyok, hogy szegeny miert totolte magat amikor allandora ment...
Uhh, bocsi, ezt nem vettem észre, akkor, amikor írtál, mert ha valaki ír, azt elolvasom, és Ati utána engedélyezi az üzeneted, akkor nem jelöli olvasatlannak. (Csak most kerestem egy infót, amit ide kiírtam, ezért láttam meg.)

Sajnos mondanám, hogy kérdezd meg Petikét, hogy miért törölt, mert nekünk nem mondta meg. Nem is értettük, mert végig lelkes volt Skype-on azt ecsetelte, hogy pont ez hiányzott neki, ez az izgalom.

Amit tudok, hogy a barátnője miatt hagyta abba régen, valószínűleg újra ez lehetett. Ha esetleg ezt olvasod, Petike, akkor írhatnál. Köszi!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #160  
Old 12-30-2011, 01:16
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Szóltam a srácoknak, hogy nem leszek, valaki rakja már be, ha elértük a bűvös számot:

Szövetséged: Black Dragon (#3270) (10 ország)

Kor: 33.008 kör

Nem sikerült maradéktalanul A lényeg, hogy boldog 33k kört a klánnak
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
In memoriam Pééékek! vs Black Dragon II. rész Pool Chat 37 08-24-2012 09:15
In memoriam Pééékek! vs Black Dragon Pool Chat 211 12-24-2009 12:14
Dragon Dragi Országlisták 66 10-25-2009 19:35
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 00:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu