Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #9781  
Old 12-28-2010, 19:28
chillin' chillin' is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

Quote:
Originally Posted by csákány View Post
2010-12-28 17:01:05 Csak egy maradhat ... (#2643) támadást indított A kis láma vadász(ok) (#4044) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 6041 hektár földet.

grat
Nincs orim A-ban,nem értek hozzá,csak amit itt olvasok...!!
Annyira téma volt ez a hiénázás...ahogy figyelem az Olümposzos ütés idejét és ennek.... hát
Én sem csípem a hiénázást,a játék része ez van....de azért ekkora mértékben,nekem ez már pofátlanság!

Ha előre megtervezett bla bla.... volt az ütés akkor bocsi a "Csak egy maradhat... -tól" Bár lehet rosszindulatú vagyok,de nem sok esélyt látok rá.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #9782  
Old 12-28-2010, 19:31
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by csákány View Post
2010-12-28 16:01:10 < macska > (#4001) támadást indított Olümposz (#3735) ellen, de a csatát elvesztette.

Úgy néz ki csak az egyik hiéna támadás jött össze
így már érthető miért nem ment ki az olümposz a csak egy maradhat klánra amikor beverték a kislámákat ahogy néztem pont két körre voltak egymásnak az ütés után
Reply With Quote
  #9783  
Old 12-28-2010, 19:31
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by csákány View Post
Úgy néz ki csak az egyik hiéna támadás jött össze
Én azért azt is figyelembe venném, hogy 2 nagy klán harcánál, ha a ráállást elmulasztottad, és oda-vissza ütés volt, akkor nem egyszerű észrevenni azt a 3-3000 hektáras emelkedést.
A szóban forgó 5 nagy országnál is csak mindössze 600 hektár pluszról beszélhetünk. Nem feltétlenül észrevehető. Mert ugye én a ráállást nem láttam, de utána se tűnt fel semmi az egyéni pontlistán. Ha a lámák így kerülnek mellénk, akkor nekem is az az első, hogy azt feltételezem, hogy ránk álltak. És mondjuk térkaput nem akarok nyitni, mert azt szeretném, hogy az ellenfél kicsit megnyugodjon, és egy kis bontás, és mehet a sereg...

Tehát egy ilyen hiénát többféleképpen is lehet értelmezni.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #9784  
Old 12-28-2010, 19:33
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
így már érthető miért nem ment ki az olümposz a csak egy maradhat klánra amikor beverték a kislámákat ahogy néztem pont két körre voltak egymásnak az ütés után

Nem hiszem, hogy ez miatt nem jöttek. De erre, csak ő tudna felelni. Ha valakit esetleg majd érdekel, leírom, hogy én hogy láttam a támadásunkat. Vagy akit érdekel, esetleg zöldben.
Reply With Quote
  #9785  
Old 12-28-2010, 19:35
Akár Akár is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csákány View Post
2010-12-28 16:01:10 < macska > (#4001) támadást indított Olümposz (#3735) ellen, de a csatát elvesztette.

Úgy néz ki csak az egyik hiéna támadás jött össze
Szemét hiénák!

Inkább várniuk kellett volna, amíg megtámadja őket a 2 körös klán, majd elbont, hogy kísérni se lehessen őket, és malmozzanak csak...

Szerintem, ha valakihez 2 körre esik egy klán, és úgy érzi, nem tudna hárítani, támadjon keresztbe.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Akár For This Useful Post:
  #9786  
Old 12-28-2010, 19:35
csákány csákány is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Üllő
Posts: 229
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Én azért azt is figyelembe venném, hogy 2 nagy klán harcánál, ha a ráállást elmulasztottad, és oda-vissza ütés volt, akkor nem egyszerű észrevenni azt a 3-3000 hektáras emelkedést.
A szóban forgó 5 nagy országnál is csak mindössze 600 hektár pluszról beszélhetünk. Nem feltétlenül észrevehető. Mert ugye én a ráállást nem láttam, de utána se tűnt fel semmi az egyéni pontlistán. Ha a lámák így kerülnek mellénk, akkor nekem is az az első, hogy azt feltételezem, hogy ránk álltak. És mondjuk térkaput nem akarok nyitni, mert azt szeretném, hogy az ellenfél kicsit megnyugodjon, és egy kis bontás, és mehet a sereg...

Tehát egy ilyen hiénát többféleképpen is lehet értelmezni.
igen,lehet én csak megállapítottam,nincs ezzel semmi bajom
Reply With Quote
  #9787  
Old 12-28-2010, 19:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Én azért azt is figyelembe venném, hogy 2 nagy klán harcánál, ha a ráállást elmulasztottad, és oda-vissza ütés volt, akkor nem egyszerű észrevenni azt a 3-3000 hektáras emelkedést.
A szóban forgó 5 nagy országnál is csak mindössze 600 hektár pluszról beszélhetünk. Nem feltétlenül észrevehető. Mert ugye én a ráállást nem láttam, de utána se tűnt fel semmi az egyéni pontlistán. Ha a lámák így kerülnek mellénk, akkor nekem is az az első, hogy azt feltételezem, hogy ránk álltak. És mondjuk térkaput nem akarok nyitni, mert azt szeretném, hogy az ellenfél kicsit megnyugodjon, és egy kis bontás, és mehet a sereg...

Tehát egy ilyen hiénát többféleképpen is lehet értelmezni.
Persze azt sem mondom, hogy nincs ezeregy árulkodó jel, mert mondjuk biztos észrevettem volna 1-2-t, de ha felületesen figyeled, akkor nem látod meg.

Mindezt csak azért írtam le, mert mikor befért a csak egy maradhat írtam hex-nek, hogy csakugyan könnyebb-e megtartani a földet, aztán beszélgettünk kicsit, és kv-nál derült ki neki is, amikor kikerült az események közé, hogy ez bizony hiéna lett...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #9788  
Old 12-28-2010, 19:37
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Nem hiszem, hogy ez miatt nem jöttek. De erre, csak ő tudna felelni. Ha valakit esetleg majd érdekel, leírom, hogy én hogy láttam a támadásunkat. Vagy akit érdekel, esetleg zöldben.
Bocsi, én leírtam szerintem részleteket, igen picit, ha gondolod kiszedem.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #9789  
Old 12-28-2010, 19:38
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Bocsi, én leírtam szerintem részleteket, igen picit, ha gondolod kiszedem.
maradjon

Lacinak ajánljuk ezt az ütést
Reply With Quote
  #9790  
Old 12-28-2010, 19:41
csákány csákány is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Üllő
Posts: 229
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Persze azt sem mondom, hogy nincs ezeregy árulkodó jel, mert mondjuk biztos észrevettem volna 1-2-t, de ha felületesen figyeled, akkor nem látod meg.

Mindezt csak azért írtam le, mert mikor befért a csak egy maradhat írtam hex-nek, hogy csakugyan könnyebb-e megtartani a földet, aztán beszélgettünk kicsit, és kv-nál derült ki neki is, amikor kikerült az események közé, hogy ez bizony hiéna lett...
Akkor szembesült vele,de kár,h csak 1 sereg ment
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu