Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #911  
Old 01-08-2007, 07:09
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Káromkodok egy szaftosat, hogy kimaradok a hangok alapján igen egészséges verekedésből, de nem hagyom el az őrposztomat, az ajtót. (titkon reménykedek, hátha valaki erre támolyog, szívesen megfejelném)
A hangok alapján több mint negyedóráig tarthat lenn a móka, majd szép lassan elül a zürzavar. Az utcáról még később is hallasz kiáltásokat, de a foagadóban hallhatóan már nincs felfordulás. Az emeletig nem jut el a verekedés, csak egy két rendesen elpáholt vendég, aki épp a szobája felé tántorog.

Last edited by Chris; 01-08-2007 at 07:22..
Sponsored Links
  #912  
Old 01-08-2007, 10:08
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Igyekszem kikeveredni a sűrűjéből, ha bent voltam, a fal mellé húzódni. Ha nem muszáj, akkor fegyvert nem alkalmazok és inkább csak a védésre koncentrálok. A közelharc nem kenyerem, így igyekszem konfliktus, zűr nélkül csak a szükséges védésekkel megúszni az eseményeket.
Igyekszel kifelé a sűrűjéből, de nem nagyon megy, te is adsz rendesen a népeknek, de te is kapsz (10 FP).
A fölfordulás idővel lecsendesedik, amint két nagydarab fickó kipakolja a verekedők egy részét a fogadó elé.

Last edited by Chris; 01-08-2007 at 10:20..
  #913  
Old 01-08-2007, 12:15
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gren: te is megúszod a felforulást kisebb sérülésekkel (8 FP)

Alysium, Gren: miután lecsendesedtek a dolgok, megtaláljátok az egyik asztal alatt Stancilt, kicsit arrébb meg Entart, egyikük sincs valami jó bőrben. A gyerek láthatóan nincs magánál. Entar magánál van, de észrevehetően fájdalmai vannak, és nehezen mozdul, nem is sikerül felkellnie, hiába próbálkozik.
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
  #914  
Old 01-08-2007, 12:55
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Feldereng, mintha Gren és Alysium lent lett volna, mikor kitört a hepaj, de igazából nem aggódok értük. Gren biztos megállta a helyét, az elfre, meg úgyis ráfér némi verés, hadd erősödjön meg, me elég vézna.
Az örködés eseménytelenül telik. Éjközép után nem sokkal Morel vált le.

Last edited by Chris; 01-08-2007 at 13:17..
  #915  
Old 01-08-2007, 14:22
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

félhangosan morgolódok és szidom az embernépeket rendesen, hogy miért nem képesek rendesen játszogatni, vagy lealább egy rendes verekedést összehozni. Ellenőrzöm magam, hogy megvan-e minden tagom, felszerelésem, aztán Stancilt próbálom meg magához téríteni. Ha a kissebb pofonokra nem reagál (csak amolyan élesztgetős paskolás, mert nem akarom leütni a fejét) akkor kerítek egy pohár erős italt és a szájába töltök belőle. Ha magához tért megkérdem hogy érzi magát és nincs-e törött csontja. Megnézem az Entar fickót is mi van vele. Közben félszemmel az ivóban keletkezett károkat és az esetlegesen még ottlévőket méregetem.
Stancil nem tér magához. Véleményed szerint Entarnak lehet néhány törött bordája, és zúzódása. A fogadó berendezését rendesen összetörték, jóformán nem maradt semmi épen a pulton kívül. Az étkezőben csak néhány ember marad, azok is leginkább azért, mert nem bírnak felkelni.
Morogván veszem tudomásul hogy a kölyköt rendesen kiütötték. Megpróbálom a vállamra venni Alysium segítségével és felcipelni, hogy Morel vagy Deneira megvizsgálhassa mi baja van.
  #916  
Old 01-08-2007, 14:55
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Miután felvittem és "lepasszoltam" Stancilt, ellenőrzöm a Nagyúrék sértetlenek-e és ha igen akkor lemegyek és megnézem Entar-ral tud e kezdeni valamit Alysium és egyáltalán mi az általános helyzet odalent. A nagyúr szobájából az úrnő válaszol halkan, hogy minden rendben, de a szobába nem enged be, mert a gyerek alszik. Entarnak sikerült azóta felülni, és a falnak támaszkodni, de látszik, hogy nincs jobban.
(ha esetleg a roncsok között elgurult pénzt vagy bármi használhatót látok akkor azt alaposan "megvizsgálom". Találsz néhány réz, és egy-két ezüst érmét. Zsebre teszed? A még odalent lévőket megnézem kinek mijen sérülései lehetnek és a fogadóst megpróbálom rávenni, hogy szalajtson kirurgusért aztán egy sarokba hordom egymás mellé a sérülteket.

A zúzódásoktól, töréseken, a vágásokon át a szúrásokig mindenféle sebet találsz. A fogadóst viszont nem találod semerre.

Last edited by Chris; 01-08-2007 at 17:18..
  #917  
Old 01-08-2007, 15:19
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Grenhez, mikor előkerül:
-Itten röndbe mönden. Vút nagy hepaj udalönt?

Last edited by Chris; 01-08-2007 at 17:18..
  #918  
Old 01-08-2007, 20:12
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

A verekedés után végig vizsgálom magam, minden rendben-e, meg van-e mindenem. Körbenézek és Grenre pillantok, majd elmosolyodom, hogy rajta is vannak kék-zöld foltok. Ezután segítek neki Stancilt összeszedni, majd amíg fent van megnézem Entart. Ha nem veszi jó néven, hogy egy "hegyes fülü" próbál segíteni neki, akkor nem kéretem magam. Entarnak láthatóan nincs baja veled. Te is azt tudod megállapítani, amit Gren, hogy feltehetően eltört több bordája, és több zúzódás is van rajta. Amikor Gren visszaér segédkezek neki, közben a morgolódásán mosolygok, milyen kis durcás törpe, de legalább morgolódik és nem fekszik valamelyik asztal alatt.
Grenhez:
- Nem látom sehol a fogadóst, de ahogy elnézem némelyikre ráfér a gyógyítás? Szerinted kerítsünk orvost?

Last edited by Chris; 01-08-2007 at 20:38..
  #919  
Old 01-09-2007, 07:38
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Farkas-nak: - Semmi komolyabb. Némi verekedés, de nem az igazi. Ahogy elnéztem nem halt meg senki.
Alysium-nak: - Egyenlőre próbálkozzunk meg a fogadós, vagy az egyik legénye előkerítésével.
A talált pénzeket megnézem (hol verték őket, milyen fémtartalmúak (mennyire tiszta érc, nem hamis-e stb) és hasonlít e esetleg valamire amit már láttam. 1-1 darabot elteszek belőlük (minden különbözőből), a többit ha maradt viszonylag ép asztal, arra dobom.
Körbenézek, hogy példáiul a két rendrakó fickó merre lehet és a sejtésem szerint a konyha felé vezető ajtóhoz megyek, kinyitom és bekiabálok:
-Hahó! A háziak közül van itt valaki?

Az érmék nem hamisak, az ezüt szerinted toroni, de hogy a réz érmét hol készítették, fogalmad sincs.
A kiabálásodnak köszönhetően előkerül a fogadós.
Végigmérem a fogadóst, hogy őt is megverték-e. Aztán az egymás mellé hordott emberek felé intek:
-Azthiszem kirurgusra vagy papra lenne szükségük. Szalajtana értük valakit?

A fogadósnak csak egy jókora monokli van a jobb szeménél.
- Már megint... - sóhajt a fogadós - Többet sem engedem, hogy ide járjanak fogadni! Küldenék én kirurgusért, de ki fogja kifizetni neki a díjat?

Last edited by Chris; 01-09-2007 at 07:45..
  #920  
Old 01-09-2007, 07:56
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Odalépek Gren mellé és a fogadós felé intézem mondandóm, miután hallom a beszégetésüket:
- Azt hiszem a fizetség az Ön dolga lesz!
- Ön volt a szállásadója a játékoknak és a fogadásoknak! Feltehetően megfelelő bevétele származott az egészből, de ha nem hát akkor majd megtérítteti velük vagy fizetséggel vagy munkával, de némelyikre igen csak ráférne, hogy megkapja a gyógyítót, így döntésképtelenségével az életükkel is fizethetnek a vendégei és az nem vet jó fényt a fogadóra.
- Az, hogy a későbbiekben mit fog engedni és mit nem, az magán múlik!

- Én ugyan nem fizetek ki semmit! Nem én mondtam, hogy verjék össze egymást... Lehet kirurgus helyett a városi örséget kellene hívnom! Nekik kéne fizetniük nekem, mindent összetörtek itt! - látod, hogy igencsak sikerült felidegesítened a fickót, bár eredetileg sem volt a leg nyugodtabb.

Last edited by Chris; 01-09-2007 at 08:15..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu