Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #901  
Old 01-03-2007, 13:31
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah, akkor az előző részek tartalmából:
Farkas: egész délelőtt az úrnőt és a gyereket kísérgeti a városban
Alysium: Stancillal gyakorol kora délutánig
Gren: őrködik
Morel: pihen
Deneira: (feltehetőleg) pihen

Hogyan töltitek a délutánt és az estét?
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Sponsored Links
  #902  
Old 01-03-2007, 13:51
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ha délutánra nincs konkrét feladat, akkor gyakorlok, erősítek, edzek. Vacsorakor majd társaimmal tervezek beszélgetni, az első őrséget meg elválalom éjközépig. Egyébként ha valaki/valami el nem rontja a kedvem, akkor egész vidám vagyok egésznap.
Az udvaron tudsz gyakorolni. Közepesen fáradsz el.
Vacsoránál megpillantod Entart, amint belép a fogadóba. Ő is észrevesz téged, és int feléd, majd odamegy hozzád:
- Remélem ma is ráérsz, jó móka készül itt estére - közli lelkesen.
Barátságosan üdvözlöm Entart.
- Nucsak má megen lösz valami dalus torkú? Vagy míg izgalmasabb dulog ígérkezik?

- Ma szerencsejáték est lesz, dalnok nem jön, de így se fogunk unatkozni.

Last edited by Chris; 01-03-2007 at 14:10..
  #903  
Old 01-03-2007, 15:33
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

A gyakorlás során dícsérem Stancilt, ne érezze, hogy ez az egész csak kínszenvedés. Természetesen, ha valamit nem jól csinál, akkor kijavítom és ha nem figyel, akkor megszídom. A kimerítő gyakorlás után megmondom a kölyöknek, hogy most azt csinál, amit akar, de reggel szeretném látni, hogy ismét gyakorol. Visszaveszem a tőrömet tőle. Ezután egy jó fürdőt veszek, majd egy nagyot ebédelek. Esetleg, ha valamikor találkozok Grennel vagy Farkassal megkérdem, hogy hogy gondolják az őrködést, ma fogok-e őrködni, mert akkor úgy fogom intézni teendőim. Azután egy délutáni pihenést tervezek, hogy kipihenjem az előző estét és mert számítok a következő esti alváshiányra is.
Az este folyamán lent leszek, iszogatok, de csak módjával. Egy sarok asztalt nézek ki magamnak és ott töltöm az estét. Esetleg, ha a program jó lesz, akkor abba is majd belefolyok. Este éjközép tájt elvonulok lefeküdni, vagy őrködni, attól függően mit hoz a sors.

Stancil láthatóan nem túl lelkes, de az első dícséret után, úgy tűnik javul a helyzet és onnantól kezdve igyekszik mindent úgy csinálni, ahogy elvárod. Megígéri, hogy holnap is gyakorolni fog.
Vacsoránál te is látod Entart.
Az esti eseményekről akkor írok bővebben, ha kiderül ki mit és hol fog csinálni akkortájt.

Last edited by Chris; 01-03-2007 at 20:17..
  #904  
Old 01-03-2007, 20:13
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

- Míg nöm beszíltem a társaimma, me elvileg nökem is kéne ürködnöm ma este.
- Remélem mégsem kell majd örködnöd, igazán jó móka lesz, és tegnap is olyan jót szórakoztunk - mosolyog rád.

Last edited by Chris; 01-03-2007 at 20:17..
  #905  
Old 01-05-2007, 14:27
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Látom ez most nem nagyon megy és két lelkes játékosnál többen nem járnak erre... szóval, hogy ne álljon meg az élet, döntsétek el ki örködik (akár olyat is küldhettek örködni, aki mostanában nem járt erre), utána elersz el a hajamat... (na jó, ez még nem az az említett esemény, de azért... )
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
  #906  
Old 01-05-2007, 15:23
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Lássuk csak, ha jól emlékszem és jól számolok, akkor összesen vagyunk 5+1-en. Deneira elvileg kilőve az őrködésből és sztem Stancil is. Marad Morel, Gren, Farkas és én. Ebből 3-an őrködtek előző este, így elég nehéz elosztani, ráadásul, sztem Farkasra mindenképpen sor kerülne.
Én elvileg jeleztem, hogy du.-n pihenek, egyrészt az előző esti őrködést és álom helyetti álmatlanságot, másrészt, ez nem tom mire volt elég, de amolyan erre az éjszakára is pihentem, ha belefért a pihenésbe, így én úgy gondolom, hogy első körben Farkas, bevállalom és a 3. Gren vagy Morel lehetne, én mondjuk Grenre gondoltam))

Sikerült pihenned délután, de azért ez nem pótol kétnapi alvást.

Last edited by Chris; 01-05-2007 at 16:06..
  #907  
Old 01-05-2007, 16:15
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A délelőttöt és a kora délutánt a Nagyúr mellett őrködve töltöm, utánna pihenek pár órát a szobámban, ha leváltanak. Nem alszom hanem inkább meditálok és úgy frissítem fel magam.
  #908  
Old 01-05-2007, 20:52
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Akkor némi gyors beszéd után a társakkal, elvállalom az örködést kezdetét.
Közlöm Entarral, hogy sajna ez almás nekem, de ki tudja meddig leszünk még itten.

Entar kissé csalódott, hogy nem érsz rá, de megérti hogy dolgod van, és reményét fejezi ki, hogy legközelebb nem leszel elfoglalt.

Alysium: napnyugta után kisebb tömeg verődik össze a fogadóba, asztalokat tolnak össze és italokat rendelnek a vendégek, majd az egyik csoport kártyázni kezd, egy másik kockázni, egy különálló asztalnál meg mintha fogadásokat kötnének, valamilyen emberekre, de hogy kikre, és miért azt nem érted. A te asztalodon kívül mindet "hasznosították". Időnként kérdő pillantásokat vetnek rád.

Last edited by Chris; 01-06-2007 at 13:22..
  #909  
Old 01-06-2007, 19:03
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha valaki felvált akkor lemegyek vacsorázni Alysium-mal egy időben, vagy kicsit később.
  #910  
Old 01-07-2007, 23:06
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Grennel, ha odajön és még az étkem fogyasztom, akkor odainvitálom. Miután jót ettem és látom a fejleményeket, megkérdemGrent, hogy áll a szerncsejátékkal.
Ezután felállok és körbenézek a játékok között, igyekszem felmérni, amennyire tudom, ki milyen nyerés-vesztés állapotú. A körbejárásnál, ha feltűnik - koncentrálok rá - ki hogy mismákol, akkor azt igyekszem megjegyezni, leleplezni nem. Igyekszem a játékszabályokat megérteni és a taktikákat megfigyelni.
Mindezek közben jól vigyázok a pénzes szütyőmre

Mire éjközép felé közeledik az idő, úgy érzed, hogy egész jól sikerült kiigazodnod a játékosok taktikáin, és a játékszabályokon. Azt is megfigyeled, hogy a fogadó asztalnál különböző harcosokra lehet fogadni, és hogy a tétek megtétele után a vendégek, mind egyirányba mennek egy bizonyos ajtóhoz. Stancil is az asztaloknál sündörög.
Épp a kártyázókat figyeled, mikor egy nagydarab vörösarcú fickó feláll, és Entarra mutat, aki épp a nyereményét söpöri össze az asztalon.
- Csaló! Láttam, hogy csaltál! - kiabálja felé eltorzult vonásokkal - Add vissza a pénzem!
Entar értetlenül pislog, majd összekapja magát:
- Úgy játszottál, mint a nagyanyám, úgyhogy ne rám fogd a saját ügyetlenségedet! Nem csaltam.
Erre a nagydarab mellett ülő férfi is felpattan:
- Én is láttam, hogy csaltál! Csaló vagy!
A nagydarab valahonnan egy hosszabb kést vesz elő (nem figyelted honnan, csak azt vetted észre, hogy a kezében van).
- Add vissza a pénzem, vagy különben megjárod! - fenyegeti Entart.
Erre Entar is fegyvert ránt, majd még ketten az asztalnál, de láthatón ők sincsenek Entar oldalán.
Te amennyire megfigyelted, nem láttad, hogy Entar csalt volna.
Figyelemmel követem a fajleményeket, de Entar nem több nekem, mint egy ember, így részemről nem is nagyon tulajdonítok figyelmet, hogy vele mi történik. A kezemet a tőrömre és a kardomra helyezem és Grenre pillantok, várva az ő reakcióját, vajon kell nekünk egy felesleges harc, ellenség, stb. vagy esetleg jól jöhet az ember hálája majdan.
Míg nézelődsz, az események hirtelen felgyorsulnak. A fegyveresek egymásnak esnek, van, aki így meglök másokat, azok meg meglöknek egy harmadikat, aki nyakonvágja azt, aki meglökte, és így tovább. Rövid úton azt veszed észre, hogy egy csinos kis tömegverekedésbe keveredtél. Van, akik fegyverrel küzdenek, de a többség puszta kézzel, sörös korsóval, székkel és egyéb alkalmatossággal csépeli a közelében állókat.

Last edited by Chris; 01-08-2007 at 06:44..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu