Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #891  
Old 08-04-2008, 21:01
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

lehet idelye lenne a piac sugot átfogalmazni mert mindenki aki piacon tárol egységet , tekit , nyerse....stb az szabálytalan szal anarch jár érte legalábbis ahogy én értelmezem
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #892  
Old 08-04-2008, 21:05
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,634
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
lehet idelye lenne a piac sugot átfogalmazni mert mindenki aki piacon tárol egységet , tekit , nyerse....stb az szabálytalan szal anarch jár érte legalábbis ahogy én értelmezem
Szerintem meg túl sokan vagyunk szerencsétlenek,hogy a tengernyi árunkat mindig túl magas áron rakjuk ki és így nem veszik meg .. aztán meg csak gyűlik,gyűlik ..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #893  
Old 08-04-2008, 21:08
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Szerintem meg túl sokan vagyunk szerencsétlenek,hogy a tengernyi árunkat mindig túl magas áron rakjuk ki és így nem veszik meg .. aztán meg csak gyűlik,gyűlik ..
a rablok meg L lophatnák mind
csak aza baj h Pl.: kint vn 3 milla paci 17k ért és kint vn 80 milla 35k ért és a 40k s paci se veszik L
és aki a jelen ár 2* éért teszi nemondja senki h L akarja adni
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #894  
Old 08-04-2008, 21:11
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,634
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
a rablok meg L lophatnák mind
csak aza baj h Pl.: kint vn 3 milla paci 17k ért és kint vn 80 milla 35k ért és a 40k s paci se veszik L
és aki a jelen ár 2* éért teszi nemondja senki h L akarja adni
Nem kérdezi senki
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #895  
Old 08-04-2008, 21:11
Zounok Zounok is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szolnok
Posts: 154
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En nem ertek ezzel egyet, ez nem variacios lehetoseg, hanem bunkosag. Legalabbis szerintem.

Természetesen sikerült elferdítened a mondandómat....te is tudod, hogy nem erről beszéltem a piaccal kapcsolatban, hogy az a jó, ha teljesen ki lehet szedni a piacot ! Ne lehessen teljesen kiszedni, de én inkább arra szerettem volna rámutatni, hogy az sem jó, ami most van már !

Pl.Nézzük a következőt....rátok áll a TOPklán...és az egységeitek alá kiteszi a mag x millió egységét. Esélyetek sincs arra, hogy hozzájussatok a sajátjaitokhoz, mert éppen a 4,2-es limit miatt meg tudtok venni x mennyiséget és kifújtatok....az általad is emlegetett bőség éppen az ellenkezőjére fordul. Megöli a piacot. Egy nagy klán kivégzi a piacot, és azt tesz az ellenfelével, amit akar utána! Ez fordítva is igaz! Ti is megtehetitek! Nem hinném, hogy ezt tovább kellene ragoznom. Azt ugye nem kell ecsetelnem, hogy több klán összejátszása esetén lehet csak ez ellen tenni valamit, ami ugye teljesen szabályellenes, és unfair....egyetértünk??? Vagy szerintetek ez az út a járható? Hogy a TOP-ot így lehet és kell kivégezni, nem pedig harccal?

Na azt hiszem ez a bunkóság, nem az, hogy a piacnak legyen értelme is!
Reply With Quote
  #896  
Old 08-04-2008, 22:08
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem ezt mondtam.

Pl van egy kisklan. Egyseget nem tart benn, hanem keszpenzt, mert draga a kaja. Erre egy nagyklanbol 2-3 tag raall, es a nagy klan kiveszi az egysegeket a piacrol. Igy a kisklan hiaba tudna vedeni az utest, nem tud egyseget venni, ezert beverik oket. Visszatamadni sem tud. (ezt tartom bunkosagnak)

Na ezt, most mar nem lehet megcsinalni, es en ennek orulok. Remelem igy mar ertitek, bar azt hittem eddig is vilagosan beszeltem.
Már miért ne lehetne ezt megcsinálni?
Reply With Quote
  #897  
Old 08-04-2008, 22:10
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zounok View Post
én nem annyira örülök ennek....a seregek végeláthatatlan sora, a millió, sőt tízmilliószámra piacon lévő egységek nem hinném, hogy egészségessé teszik a játékot....érdekes, mikor nem volt íjas a piacon, akkor is meg lehett oldani sokmindent pl. elittel....gyanítom jelenleg nincs az egész csoportnak annyi készpénze, amivel ki lehetne vásárolni az egységeket...márpedig akár tetszik, akár nem, ez a játék a piacról is kellene hogy szóljon, ez a része pedig már ki van iktatva a játék variációs lehetőségei közül
Zou nincs igazad, én kiszámoltam 6 év alatt 10 restartos orival és persze 4 milliárddal (restartonként) pont ki lehetne vásároln ia piacot, de feltétel, hogy közbe senki ne termeljen. Menni fog?
Reply With Quote
  #898  
Old 08-04-2008, 22:17
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zounok View Post
Természetesen sikerült elferdítened a mondandómat....te is tudod, hogy nem erről beszéltem a piaccal kapcsolatban, hogy az a jó, ha teljesen ki lehet szedni a piacot ! Ne lehessen teljesen kiszedni, de én inkább arra szerettem volna rámutatni, hogy az sem jó, ami most van már !

Pl.Nézzük a következőt....rátok áll a TOPklán...és az egységeitek alá kiteszi a mag x millió egységét. Esélyetek sincs arra, hogy hozzájussatok a sajátjaitokhoz, mert éppen a 4,2-es limit miatt meg tudtok venni x mennyiséget és kifújtatok....az általad is emlegetett bőség éppen az ellenkezőjére fordul. Megöli a piacot. Egy nagy klán kivégzi a piacot, és azt tesz az ellenfelével, amit akar utána! Ez fordítva is igaz! Ti is megtehetitek! Nem hinném, hogy ezt tovább kellene ragoznom. Azt ugye nem kell ecsetelnem, hogy több klán összejátszása esetén lehet csak ez ellen tenni valamit, ami ugye teljesen szabályellenes, és unfair....egyetértünk??? Vagy szerintetek ez az út a járható? Hogy a TOP-ot így lehet és kell kivégezni, nem pedig harccal?

Na azt hiszem ez a bunkóság, nem az, hogy a piacnak legyen értelme is!
Régen ritkaság számba ment volna az ilyen az biztos, de teljesen egyet kell értsek Zou-val. Ehhez még hozzáteszem azt, hogy ilyen sereg mennyiség mellett lehet 100% barakkos orikkal is harcolni, pusztán a fokozásokra építve és egy 100% barakkos orit elég necces védeni vagy beverni is. Márpedig ilyen orik ellen a harchoz komoly barakk mennyiség kell, ahhoz meg haderő és ezen a piacon ha nincs 200 milliárdod, vagy éppen nem haver a TOP a seregedhez hozzá sem tudsz jutni, pont ahogy Zou írta.
Reply With Quote
  #899  
Old 08-04-2008, 22:23
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
sokkal kisebb orikkal ,klánnal megfogtunk 2 milla lovat tőletek miből gondolod hogy 6 milla ló gondot jelentene?
Öööö talán mert akkor hadi orikkal játszottatok, nem termelő orikkal, no meg a kis bányászok sem voltak jelen a hadi klánotokban. Szval 6M lovi tuti beverné az egész klánt úgy ahogyan van. Főleg egy 04-05h közti támadás...felétve hogy Miki már nincs veletek
Reply With Quote
  #900  
Old 08-04-2008, 22:30
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egyébként csak szólok Remy, hogy kissé elterelődöt a szó a rekesz sörről. Szval?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 21:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu