Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 01-27-2006, 18:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Ahogyan ezt levlistán is írtam, amikor ez szóbakerült: a top30%-ba be lehet jutni. Nem azt mondom, hogy 3 naponta elég hozzá belépni, de napi 2-3-4 belépéssel megoldható belátható időn belül, kevesebb belépéssel tovább tart, de szintén megoldható. Ne akart első lenni napi 1-2 órányi játékkal, mert nem fog menni. Forduláshoz viszont bőven elég.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 01-27-2006, 18:51
Ákos
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ati: Megnyugtató, hogy nem lesz restart.

Macal: Midnen kornak meg vannak a maguk nehézségei. Nálunk még nagyon koptak a tekik és irdatlan összegekbe került az építkezés. Jó szövikkel és jó stratégiával nem szabadna, hogy problémát okozzon a "kis kék kettes". A játék önmagát szabályozza. És jó látni, hogy demokratikusan. (Persze vannak dolgok, amiken már nem lehet változtatni, de ez egy ilyen állam.. ..vagyis inkább már bolygó a maga sokszázezer országával és globális alkotmányával.)
Reply With Quote
  #83  
Old 01-27-2006, 18:53
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld
Akkro meg kell ekresni, hogy mi az ami hiányzik a hatékony klánból. amitn megvannak a hiányzó dolgok, pótolni kell és lehet fölfelé menni
tudjuk Zoli mi hiányzik, és ha meglesz, megyünk felfele

de ettől még nem vagyok meggyőződve arról hogy sikerülni fog. mindenesetre megpróbáljuk...
Reply With Quote
  #84  
Old 01-27-2006, 18:58
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Wanax
Ez nagyon jooo!
Felre ismertelek... azt hiszem itt be is fejezem ezt az eszmecseret veled errol!
"-Tehát a 2. klán nem jelent ránk veszélyt. Feltételezhetően soha nem lesz klán ami veszélyt jelentsen ránk."
Mellebeszelsz es nem vagy hajlando elismerni tenyeket! Ha Feltetelezhetoen soha nem fognak beutni benneteket akkor vissza kanyarodok az elso kerdesemre! Miert nem mentek akkor SZK-ra vagy barmi??? Es fentebb azt irtad hogy konnyebb most feljutni barkinek mint nektek volt anno!
Hogy is van ez akkor???
"-Sereg csere soha nem lenne gond." Ez se fedi teljesen a valosagat!!! Egyedul a masik klan nelkul akar nem is menne!!! Szomoru hogy okosabbnak kepzelitek magatokat a jatekos tarsaitoknal!


Minden esetre jo volt veled beszelni errol... Vegere jot szorakoztam!
Udvozlom Flangant, ha eccer beszelsz vele add at neki: Nem illik koszones nelkul beleszolni egy beszelgetesbe a forumon ugy hogy nagyon ritkan jelenik meg, es az meg hogy mas helyett valaszol ezek utan, haat nem is tudom!!! :P

Örülök, hogy jól szórakoztál. Sajnos te és még nagyon sokan egyáltalán nem vagyto ksem jó játékosok ,sem pedig kitartóak. így legfeljebb csak szórakoztok, közben meg várnád, hogy mi eltűnjünk. Igazából azt sem értem miért zaavr téged bárki is, főleg mi? :-D
Reply With Quote
  #85  
Old 01-27-2006, 19:02
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Senki
Zoli, itt nem biztos hogy az országokra kellene gondolni.... miondjuk az egész játékban egy ilyen 0zás kellene, mégpedig úgy, hogy reggelre a teljes piac kiürül, minden kinttartott sereg, tekercs és egyebek..... és akkor nem lenne az, hogy az egyszeri játékos aki ki akarja tenni piacra a 700 millányi tekercsét amit nehezen terelgetett össze, és jön egy nagyobb piaci "mamut" és az egész bukóra megy.... Nagyon sok csoportban ez megy.
És mielőtt bárki félreértene: én nem mutogatok senkire!
Hali!

Ez is elég nehezen megvalósítható. Történt már ilyen az 1/A-ban a túltöltés idején. az egész lovas piac eltűnt, fel lett vásárolva. Nekem szerencsém volt, mert észrevettem és bevettem őket. a másik meg, hogy egy olyan ori ami 1M ponton van simán képezhet napi 50k lovast. azaz 20 nap alatt visszatermel 1M lovit, és innentől megint a kicsik járnak rosszul.
Reply With Quote
  #86  
Old 01-27-2006, 19:09
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Való igaz, hogy a piacon lehet rengeteg tartalékod, de az nem KP!! És ha sürgősen az kellene ki tudja mikor tudsz abból pénzt csinálni... Most ne 2k hekis oriban gondlkozz! Hanem egy 10k hekisben ahol 350-400ks sereget kell bevenni! Számold csak ki mennyibe kerül ha csak 18k/lóval számolunk!
A TOP klán sosem fog onnan lejönni, mert túl gyávák ahhoz, hogy elölről kezdjék. Hisz kapásból 20-30 ember regelne oda és 50 heki felé nem mennének soha, nemhogy 1/A-ba feljussanak még 1x.
+ ha lejönnének kapásból én lennék a 4. jelen állás szerint.
Ez tecc!
Arwyl én már minden csoportban ott vagyok, tehát lemenni nem tudok. Szval ha valamelyik csoportban csatázni akarsz és úgy gondolod, hogy sikeres lennél, szólj. :P
Reply With Quote
  #87  
Old 01-27-2006, 19:12
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by godgod2
Mondjuk azért, mer aki régóta ott van nagyon megeerősödött, és az ifjaknak nincs esélye, hogy feljussanak,mer a nagyok gondolom nem hagyják. Én sem hagynám... Ez tény. Nem tudom elképzelni, hogy mi a szórakoztató abban ,hogy fent trónolsz azt senki nincs a közeledben. Igenis kell egy max idő miután a rendszer ledobja őket az ötödik szintre. Ha olyan nagy legények vagytok inkább gyűjtsetek magatoknak még 1 kék számot a nevetek mellé
Jó igen ez remek ötlet. :-D
Akkor szerinted ha mi nem lennénk, mégis kikről szólna minden? Kiket akarnátok állandóan leevrni, megtámadni, keresztbe tenni nekik? Mindíg a legnagyobbaknak :-D
Már párszor mondtam, mi sem ekkoraként kezdtük és nálunk sokkal nagyobbak ellen játszottunk, mégis nyertünk
Reply With Quote
  #88  
Old 01-27-2006, 19:18
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Lásd a 67. hozzászólást! Ott leírom miért nem jönnek le. És hiába jönnének 2/B-ből fel másik orival, nem engednénk fel őket még egyszer az tuti.
Arwyl akkor és olyan orival mennék fel amikor és ahogyan kedvem tartaná. Hidd el bőven meglenne a gazdasági kiépítettsége, ha kell ennél sokkal komolyabb.
Jah 1x már Monro is mondta ezt, akkor elfről restartoltam cca 450k pontról, és mégis feljöttem, sőt Monrot meg is vertem és még sorolhatnám a sok pattogó kis emberként, akinek csak a szája volt nagy, a tettei meg nagy 0-a
Érdekesség volt, hogy ahol éppen pontban voltam ott furcsa mód mindenki íjjászra állt be, de fullra, így szarrá kerestük magunkat a gabonán is
Reply With Quote
  #89  
Old 01-27-2006, 19:21
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation :d

Quote:
Originally Posted by Északföld
Ez tecc!
Arwyl én már minden csoportban ott vagyok, tehát lemenni nem tudok. Szval ha valamelyik csoportban csatázni akarsz és úgy gondolod, hogy sikeres lennél, szólj. :P
Ugy gondolom nyilatkozhatom Arwyl neveben is hogy szeretettel varunk a 3/I-ben es eljaccodazhatunk...

"Örülök, hogy jól szórakoztál. Sajnos te és még nagyon sokan egyáltalán nem vagyto ksem jó játékosok ,sem pedig kitartóak. így legfeljebb csak szórakoztok, közben meg várnád, hogy mi eltűnjünk. Igazából azt sem értem miért zaavr téged bárki is, főleg mi? :-D"

LOL Ezek szerint Ti jo jatekosok vagytok!!! Valaki megint csak megemlitette hogy egesz mas volt evekkel ezelott a jatek mint most... es ezt be kellene latni, hogy egesz mas hadakozni 1M erteken meg 200k erteken!

Nem tudom miert fordult szemelyeskedesre a dolog??? Itt nem rolad volt szo egyedul hanem osszesegeben akik fent vannak, azert szallj le kozonk is es ne hidd azt hogy korulotted fordul meg minden! Amint lathatod az en jatekomat nem sokban zavarja hogy Ti fent ucsorogtok, ezert nem is abbol kifolyolag zaklatlak hogy a helyedre/helyetekre szeretnek lepni, hanem maga a teny hogy nagysagrendileg mas a jatek most mint regen!
Emlekszel a forma1-es hasonaltra???
Ennyi a problemam es nem az hogy Tifent vagytok!!!
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
  #90  
Old 01-27-2006, 19:25
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Macal
Hali!
Erre szeretnék reagálni. Nekem nincs kis kékem, de szeretnék. Sajnos nem lehettem az élbolyban, értem ezt azokra akik a játék alapításakor indították az orijukat. Mostanság azt érzékelem, akiknek megvan a kis kékjük, esetleg 3-4-5 személyiségük is van, nem nehezedik nekik annyira a játék, mint nekünk. Félreértés ne essék, nem sajnálom tőlük, de fél évvel ezelőtt még akárki megcsinálhatta, hogy fellép az 1-be, lazán rá se néz 1000 körig az orijára, majd fordil a számocskájával, vagy, felverekszi magát a 2-ben, beáll sündisznóállásba, és fordul onnan. Tőlünk elvették ezt a lehetőséget, azoknak, akik ilyen módon jutottak a sok (több) személyiségükhöz, azoknak meghagyták az előnyüket. Nem érzem ezt korrektnek. Ha én szeretnék több személyiséget, és ki ne szeretne, akkor vért kell izzadnom, ő meg lazázik a 4-5 személyiségével, és egyszerűen fogja, végiggyalogol az 1-ben a top30-ig, és ott beül, vár és fordul. Pl ork tudós, harcos, tábornok kombót egyszerűen képtelen voltam megfogni azonos hekin. Nagyon elkeserít, és kiábrándít ez a helyzet. Harcolnék én a kékért, de nem látom értelmét, mert akárhányszor feljebb tornászom magam, vernek le, mint Süsü a vadkörtét. Nekem nem volt tapasztalatom, hogy milliárdokkal kell lépni az 1-be, végig MF voltam, és a 2-ből szerettem volna fordulni. Hát nem jött össze.

Ebben van némi igazság. Sajnos azonban egy változásnak mindíg vannak nyertesei és vesztesei. Játszom a 2/b-ben is, egy iszonyat könnyű csoport. Piciként léptem fel és simán elértem 155 kör alatt a TOP 30%-ot, tehát aki onnan akar fordulni annak bőven van esélye. A 2/b-ben lévő orik meg érdekes módon sokkal kevésbé agresszívak, mint mondjuk a 3/g-ben, féltik amilyük van. Gyakori az 500 könyvtáras vagy a sok bányás pénzgyűjtő központocska is, a piacon meg jókat lehet keresni
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 09:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu