Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 06-19-2010, 14:02
BimmBimm's Avatar
BimmBimm BimmBimm is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Hódmezővásárhely
Posts: 1,448
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mitől jobban ezek a meghívós szerverek, mint bármilyen más publikus szerver?
Ha valamit magyarul akarsz megszerezni nem feltétlen van ilylen egyszerű dolgod, pl ha a Family Guy eddigi évadait szeretnéd szinkronosan megszerezni.

Amúgy meg jelentősen szűrik a feltöltéseket az igényesebb helyeken. Kikötések a feltöltés címére vonatkozóan, hogy könnyű legyen megtalálni, film esetén képkockák a filmből, hogy tényleg olyan minőségben van e fent amint ahogy állítja. Nem eredeti realese-ok esetén kötelező tech infó.

ez főleg az nCore volt, a többit annyira nem ismerem.

Jah és van seeder, ellenben a népszavában megjelent "mint 10 ezer felhasználója van" szöveggel az nCore-on 113.900 user volt.

http://asva.info/hazai-tracker-felme...s-2010-06.html
__________________
Mert ott van az erő, az egyszerű magyarban
Egyenes derékkal, áll minden viharban

BimmBimm (#233333)

Éplista számító
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to BimmBimm For This Useful Post:
Sponsored Links
  #82  
Old 06-19-2010, 14:05
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mitől jobban ezek a meghívós szerverek, mint bármilyen más publikus szerver?
Bármely más publikus szerverről nehezebben kaparsz le magyar zenét/filmet/könyvet/stb.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to szamóka For This Useful Post:
  #83  
Old 06-19-2010, 14:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bimmbimm View Post
Ha valamit magyarul akarsz megszerezni nem feltétlen van ilylen egyszerű dolgod
Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Bármely más publikus szerverről nehezebben kaparsz le magyar zenét/filmet/könyvet/stb.
Köszi, ezekre nem gondoltam.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #84  
Old 06-19-2010, 14:46
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Amiket írtál mind fent vannak. Caprica mondjuk nem sorozatként, csak egy teljes filmként, de nem ismerem, hogy annak minek is kéne lenni pontosan
A Caprica az egy sorozat ami a BSG elözményeit taglalja..Jellemzö a magyar "kereskedelmi " adókra , hogy szerintem remény sincs arra , hogy valamikor lássuk ezt a sorozatot, mint ahogy szerintem arra is kicsi az esély / max ha az AXN Sci-fi nem gondolja másképp / . hogy a Stargate : Universe szinkronizálva a magyar közönség elé kerül..persze a maradandó élményt nyujtö Gyözike vacsoracsata, és tsai mellé hogyan is kerülhetne be egy országos sugárzású csatorna müsorába ????

N aregeltem a Dark-Angelre mert a design nagyon nagyon megtetszett van valami koncepciózus kinézete de sajna a belbecs még nem olyan mint a Külcsín.... Az NCore - t meg sem közelíti sajna sem mennyiségileg sem minöségileg, de remélem majd folyamatosan fejlödni fog...
Reply With Quote
  #85  
Old 06-19-2010, 14:53
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Szerintem pszichológia... Ahova nehéz bekerülni, oda minél többen szeretnének bekerülni
Egyik ilyen nehezen bejutós oldalnak sem voltam a tagja, pedig megérné nekik, ahova Tsobitól kaptam meghívót, ott fél év alatt 6 terás feltöltést és 526-os arányt produkáltam
Szerintem meg attól, hogy pl az NCORE-on volt ha jól emlékszem az adatokra 113.000 körüli felhasználó 50.000 torrent és kb 2-2,5 petabájnyi adatmozgás le és feltöltési szinten....Míg a nyílt torrentek pedig sem minöségben sem mennyiségben meg sem közelítették például az Ncore-t..Azért erröl beszélek mert itt voltam tag és hidd el a 6 terra feltöltés az egy "átlagos "mennyiség volt

Nem beszélve arról, hogy az NCOre-on azért többségében Minöségi feltöltések voltak, köszönhetöen az utobbi idök igen szigorú szabályainak ..A Silány dolgokat kiszorták...Utoljára még sikerült a bezárás elött leszednem a babylon 5 4 évadját DVD-rip -ben a TV FOX -os változatot ami azért nagy szó , mert eleddig a torrentoldalakon meg úgy bárhol is csak a TV-rip volt elérhetö.....ÉN nagyon nagyon szerettem aNCORE-t...
Reply With Quote
  #86  
Old 06-19-2010, 14:54
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Igen, sajna a dark egy elég kicsi oldal, nemrég indult ha jól tudom.
Reply With Quote
  #87  
Old 06-19-2010, 15:07
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Puplikus torrent oldallal még nem találkoztam, mondj egy címet, megnézem és aztán leírom mi a különbség
Demonoidot is meglesheted. Én anno nagyon sok dolgot, főleg zenét töltöttem le innen. Mostanában inkább animét!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #88  
Old 06-19-2010, 15:22
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Jellemzö a magyar "kereskedelmi " adókra , hogy szerintem remény sincs arra , hogy valamikor lássuk ezt a sorozatot, mint ahogy szerintem arra is kicsi az esély / max ha az AXN Sci-fi nem gondolja másképp / . hogy a Stargate : Universe szinkronizálva a magyar közönség elé kerül
Ismerve a kereskedelmi adók által rendelt szinkronok minőségét, ez szerintem nem olyan nagy veszteség. (Pl.: BSG: Csillagközi romboló, True Blood: Inni és élni hagyni. És ezek még csak a címek voltak...). A sorozatok szerencsére eredeti nyelven "beszerezhetők" kismillió publikus trackerről.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #89  
Old 06-19-2010, 15:40
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Szerintem meg attól, hogy pl az NCORE-on volt ha jól emlékszem az adatokra 113.000 körüli felhasználó 50.000 torrent és kb 2-2,5 petabájnyi adatmozgás le és feltöltési szinten....Míg a nyílt torrentek pedig sem minöségben sem mennyiségben meg sem közelítették például az Ncore-t..Azért erröl beszélek mert itt voltam tag és hidd el a 6 terra feltöltés az egy "átlagos "mennyiség volt

Nem beszélve arról, hogy az NCOre-on azért többségében Minöségi feltöltések voltak, köszönhetöen az utobbi idök igen szigorú szabályainak ..A Silány dolgokat kiszorták...Utoljára még sikerült a bezárás elött leszednem a babylon 5 4 évadját DVD-rip -ben a TV FOX -os változatot ami azért nagy szó , mert eleddig a torrentoldalakon meg úgy bárhol is csak a TV-rip volt elérhetö.....ÉN nagyon nagyon szerettem aNCORE-t...
Nekem az nem tetszett az ilyen helyeken, hogy annyira nehezen lehetett meghívót szerezni, hogy néhányan ÁRULTÁK... (nem nyílt torrentre gondolok, hanem olyan oldalra, ahol a meghívó küldője nem egy kb forintban mérhető szívességet tesz )
Nekem ezek a számok nem mondanak túl sokat, mivel nem láttam az ncoret.
Pl az az adatmozgás napi szinten volt annyi?

Last edited by Andrew; 06-19-2010 at 15:49..
Reply With Quote
  #90  
Old 06-19-2010, 15:49
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Nekem az nem tetszett az ilyen helyeken, hogy annyira nehezen lehetett meghívót szerezni, hogy néhányan ÁRULTÁK...
Nekem ezek a számok nem mondanak túl sokat, mivel nem láttam az ncoret.
Pl az az adatmozgás napi szinten volt annyi?

a föoldalon volt egy táblázat amin összesítve voltak, hogy mennyi seeder, mennyi peer van mennyi torrent stb stb...Én ezzel nem foglalkoztam egyszer rápillantottam azt kész..Engem az érdekelt hogy amit kerestem 99% ban az Ncore-on megvolt...Az Ncore azért is volt annyirra jó, mert például arra is figyeltek / mondjuk meg nem mondom hogyan tudtak rájönni / hogy ha kiderült hogy valaki manipulál a meghívókkal akkor bizony nagyon súlyos büntetést kapott..örökös kitiltás stb stb..ne kérdezzd hogy müködött Én nagyon figyeltem arra , hogy még egy figyelmeztetést sem kapja..az a borzasztó, hogy meg volt a pontom a meghívó küldésére és úgy nézett ki hogy pár hét múlva ujra lehetett volna hívni embereket erre meg hupssz konyec.....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Torrent oldalak Mackosajt Egyéb 4 11-15-2006 09:19
Torrent Sakkmester Egyéb 1 02-21-2006 16:15


All times are GMT +1. The time now is 07:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu