Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 11-13-2009, 07:26
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Akkor viszont mi értelme a 24 körös szabályozásnak, ha nem szabályoz semmit?
Feljebb leírtam Fegya.

Vegyük pld a Big Gunt (bocs mindenkitől de a méretei miatt szemléletes példa) és ütni akar 3 tagja.

1. Kilépnek SZK-ra ahol 3 körig nem tudnak uj klánba lépni...

2. Számol egyet a környezetük és X klán azt veszi észre, hogy a 3 kilépő pont az ő seggét készül szétrugni...

3. Mielött összerendeződne a nagy "bakancs" amivel szétrugják a seggét kidob 2-3 orit ő is.


De hagy kérdezzek én is vissza... Miért kell nekünk, hogy szinte azonnal ki tudjunk tenni valakit? Ha nem azért, hogy gyorsan ráálljuk valakire vagy gyorsan elmeneküljünk valahonnan? Sztem tökmindegy, hogy 24 kör vagy 3 a kiléptetés mindkettő jobb mint most, de...

Azért jobb a 24kör mert az előre átgondolt lépéseket követel ebben a döntésben. Nincs olyan, hogy elalszom és reggelre ki vagyok dobva, mert a "főnök beparázott"...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 11-13-2009, 08:23
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Monro, valamit félreértettél. Én nem a Te módosító javaslatodról írtam, hanem a szavazásra bocsájtott javaslat 3. pontjáról. Ezt is idéztem be.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #83  
Old 11-13-2009, 10:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Örömmel olvasnám a hasonló témák nyitóinak véleményét is. Ebben a témában látom egyelőre a legnagyobb előrehaladást.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #84  
Old 11-13-2009, 12:11
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Monronak igaza van. Ha azt is meg akarjuk engedni, hogy ne csak ugy lehessen raallni egy klanra, hogy az anyaklanbol kidobunk mindenkit(ami olcsobb ugyan, hiszen amugy a tamadoklannak kell ketszer foldet leadni, viszont ok kapnak is foldet cserebe jo esetben), akkor a 2 kor keves, es legalabb 6 kor kell, ha jol szamolok. Fegya meg mar megint tulzasokba esik, mint mindig.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #85  
Old 11-13-2009, 12:51
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Monronak igaza van. Ha azt is meg akarjuk engedni, hogy ne csak ugy lehessen raallni egy klanra, hogy az anyaklanbol kidobunk mindenkit(ami olcsobb ugyan, hiszen amugy a tamadoklannak kell ketszer foldet leadni, viszont ok kapnak is foldet cserebe jo esetben), akkor a 2 kor keves, es legalabb 6 kor kell, ha jol szamolok.
Ezt a hozzászólást nem értem. Magyarázd el légyszi egy kicsit jobban.
Miben van igaza Monronak?
Mihez kevés a 2 kör?
Mihez kell legalább 6 kör?
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #86  
Old 11-13-2009, 12:59
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Vegyük pld a Biggun példáját...
Kitesznek 3 nagyorit. Én vagyok X klán összeadom a 3 ori pontjait és látom hogy célpont klán vagyok nekik, megnézem az orijainkat mindegyiken térkapu... Ergo 3 kör mulva rámjön 3 76% barakos ork és nekem 10 milliárdom sincs hogy feltöltsem magam... Mit is fogok tenni? Másrészről pedig ha az alsóbb szinteken 24 kör a szövi kilépés ugy lenne kompatibilis a szabályozás ha itt is annyi lenne. És akkor nincs min gondolkodni, hogy kit hogyan lehet kiléptetni menekülés céljából.
Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Ezt a hozzászólást nem értem. Magyarázd el légyszi egy kicsit jobban.
Miben van igaza Monronak?
Mihez kevés a 2 kör?
Mihez kell legalább 6 kör?
Ehhez. Igy sem ertheto?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #87  
Old 11-13-2009, 13:16
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ehhez. Igy sem ertheto?
Értem már!
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #88  
Old 11-13-2009, 14:18
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Vegyük pld a Biggun példáját...
Kitesznek 3 nagyorit. Én vagyok X klán összeadom a 3 ori pontjait és látom hogy célpont klán vagyok nekik, megnézem az orijainkat mindegyiken térkapu... Ergo 3 kör mulva rámjön 3 76% barakos ork és nekem 10 milliárdom sincs hogy feltöltsem magam... Mit is fogok tenni? Másrészről pedig ha az alsóbb szinteken 24 kör a szövi kilépés ugy lenne kompatibilis a szabályozás ha itt is annyi lenne. És akkor nincs min gondolkodni, hogy kit hogyan lehet kiléptetni menekülés céljából.
No ha jól értem..
pl van 1 kis klán, akit egy nagyobb be akar verni.. a nagy klánnak, ha 10 fő ~43 mrd kp-ja lehet.. a kicsi ha 4-5 fős, akkor fele annyi kpja max..(sokkal kevesebb lehetőség)
ha a kisebb klánban van törpe aki kicsit is termel, akkor máris csökken az esély, hogy visszakisérjenek vagy védjenek..(mivel a nagy csak a támadó orikat állítja rá.. többnyire orkot)
és ha nincs épp bent max kpjuk, és nincs bent épp a tartalékjuk, vagy nincs épp a piacon kint, akkor esélyük sincs bármit is reagálni..
a másik klán kapásbol vehet be tagokat a 24 körös szabály egyértelműen kijátszható..
és nem is kell, hogy a kisebb klán szarul legyen felépítve, vagy termelő legyen, vagy üres.. lehet a környéhez tökéletessen felépítve..
nem készülhetek fel arra sehogy, hogy a semmiből alámesik egy klán 70-80-90% barakkal.. max elffel megyek, de az megintcsak nem fokozná a játékélményt..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #89  
Old 11-13-2009, 15:18
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Fegya meg mar megint tulzasokba esik, mint mindig.
Rámutattam arra, hogy semmit sem ér, ha a támadó klán 24 körig nem veheti vissza a támadás előtt kizárt tagokat. Úgy gondolom, jó lenne, ha biztosítanánk, hogy a támadó klán 24 körig tényleg ne tudjon eltávolodni. Ezért javasoltam, hogy új tagot a támadás indításától kezdve 24 körig nem lehet a szövetségbe bevenni. Így tényleg biztosítani lehet, hogy a védekező fél kis átépüléssel visszatámadjon.

Mások azt javasolják, hogy akadályozzuk meg a jövőben esetleg létrejövő klántól az eltávolodást, én meg a támadó támadás utáni eltávolodását akadályoznám meg.
Ki esik túlzásokba?
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #90  
Old 11-13-2009, 15:20
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Rámutattam arra, hogy semmit sem ér, ha a támadó klán 24 körig nem veheti vissza a támadás előtt kizárt tagokat. Úgy gondolom, jó lenne, ha biztosítanánk, hogy a támadó klán 24 körig tényleg ne tudjon eltávolodni. Ezért javasoltam, hogy új tagot a támadás indításától kezdve 24 körig nem lehet a szövetségbe bevenni. Így tényleg biztosítani lehet, hogy a védekező fél kis átépüléssel visszatámadjon.

Mások azt javasolják, hogy akadályozzuk meg a jövőben esetleg létrejövő klántól az eltávolodást, én meg a támadó támadás utáni eltávolodását akadályoznám meg.
Ki esik túlzásokba?
Nem tudom, ez egyaltalan miert problema. Ha az en tamado klanomra barki raallna az utesem utan, oromunnepet ulnek, hogy lehet meg egy-ket jo utesem, az az igazsag...

(Amugy egy stabil, 10 fos klan szerintem nem fog random bevenni embereket, csak hogy vkitol eltavolodjon... De ha Ti ezt problemanak erzitek...)

(Ja, es ugyanolyan raallasrol van szo, ezt Te is pontosan tudod... csak kot a 3 koros klanbalepesi limit...)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-13-2009 at 15:22..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 14:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-22-2007 23:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 09:07


All times are GMT +1. The time now is 05:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu