Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Segítség az Anarchista csoporthoz
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség az Anarchista csoporthoz Az Anarchista csoportban merőben más játék zajlik, mint a normál csoportokban, a profi Anarchistások itt segíthetnek a frissen belevágoknak

View Poll Results: Szerinted jó az anarch???
igen 60 51.28%
nem 27 23.08%
tartózkodok, nem tudom 33 28.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 117. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 05-10-2006, 11:50
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

engem az iskolai klikkekre emlékeztet.vannak akik bennevannak,és akik nem...ők az áthelyezettek,az üthetők.itt az országok nagy többségének a falkában rejlik az ereje (de ők is félnek tőle,különben nem kérdezgetnék állandóan egymást,hogy ez-vagy az üthető-e.te látod! ha bírsz vele,üssed,ha nem, ne...)tisztelet a kivételnek...csakhogy az nem valami sok
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 05-10-2006, 12:06
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Nekem soha nem került anarchba orim, én mindet oda indítottam... és az távolról sem igaz, hogy a "kiéhezett falka" rárohan az átkerültekre... a legtöbb ori ugyanúgy tud játszogatni anarchban mint bárhol másutt, egyedül a 30% max lakossági morál fogja őket zavarni az első 1 hónapban, na meg persz a 90 napos határidő...
ha nem volt még áthelyezett országod,nem sok tapasztalatod lehet a sorsát illetően.nekem sajna van saját is,meg szövetséges és más áthelyezett országok keserű sorsát is ismerem...a történet minden esetben ugyanaz---lefegyverezve átkerült,és számtalan támadás érte egyszerre,több ország részéről,rengeteg sereggel...én is indítottam egy országot itt az anarchistában.kevéssel több,mint 3 hét alatt 600 hektáron vagyok vele,és valóban nem ért támadás a fórumosok részéről,mert feljutás közben láttam eleget,és nem csodálkozom,hogy az áthelyezetteket ütik...az erejük kizárólag a nagy tömegben,meg a klikkben rejlik,a nagyon régi sorszámú országok kivételével általában gyengék a helyezésen,ahol állnak--meg még néhány,akinek tiszteletem--többségükben könnyen legyőzhetők.normál csoportban sokkal több küzdelem és ráció kell,hogy valaki felvigyen egy országot.

Last edited by kopaszkutya; 05-10-2006 at 12:18..
Reply With Quote
  #83  
Old 05-10-2006, 13:53
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by kopaszkutya
ha nem volt még áthelyezett országod,nem sok tapasztalatod lehet a sorsát illetően.nekem sajna van saját is,meg szövetséges és más áthelyezett országok keserű sorsát is ismerem...a történet minden esetben ugyanaz---lefegyverezve átkerült,és számtalan támadás érte egyszerre,több ország részéről,rengeteg sereggel...

Nos, hidd el, attól függetlenül, hogy nekem nem rakták át orimat anarchba nagyon jól tudom milyen a helyzetük... de először is a legtöbb ilyen orit kicsit sem sajnálom, hisz másoknak, akik szabályosan játszottak a normálban, azoknak nagy károkat okoztak a legtöbben (tisztelet a kivételnek)... másrészt pedig, az, hogy mennyire esnek nekik, függ attól, hogy mekkora hekin vannak...

Quote:
Originally Posted by kopaszkutya
engem az iskolai klikkekre emlékeztet.vannak akik bennevannak,és akik nem...ők az áthelyezettek,az üthetők.itt az országok nagy többségének a falkában rejlik az ereje (de ők is félnek tőle,különben nem kérdezgetnék állandóan egymást,hogy ez-vagy az üthető-e.te látod! ha bírsz vele,üssed,ha nem, ne...)tisztelet a kivételnek...csakhogy az nem valami sok
Hát én elég régóta játszom anarchban és egyértelműen félreérted a helyzetet... ez a szokás, hogy megkérdezik a fórumon, hogy támadható e, nem azért van, mert félnek, hanem azért, mert a barátok ott nem szokták csak úgy se szó, se beszéd lerohanni egymást és így ha nem az ismerősük, akkor nyugodt szívvel harcolnak vele, függetlenül annak erejétől... és mivel azt mondod hamar felértél 600 hekire te is, akkor valószínűleg te sem az erősebbekbe kötöttél bele, hanem a gyengébbekbe, ami teljesen érthető, hisz minden harcnál ez szokott történni...
Az, hogy ki mennyire tud játszani, egy teljesen más téma és azzal ellentétben, amit sokan gondolnak, a falka taktika sem működik, ha valaki nem tud játszani...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.

Last edited by aúú; 05-10-2006 at 13:55..
Reply With Quote
  #84  
Old 05-10-2006, 17:09
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nos, hidd el, attól függetlenül, hogy nekem nem rakták át orimat anarchba nagyon jól tudom milyen a helyzetük... de először is a legtöbb ilyen orit kicsit sem sajnálom, hisz másoknak, akik szabályosan játszottak a normálban, azoknak nagy károkat okoztak a legtöbben (tisztelet a kivételnek
ohh igen,a bélyeg...hiába teszed a szememre a hányást,nem érzem bűnösnek magam,annak ellenére,hogy az áthelyezés jogos volt.semmi olyat nem tettem,amivel jogtalan előnyhöz jutottam volna a többiekkel szemben.de az áthelyezés tabutéma,és nem szeretnék sem 168-at,sem írásjogot,úgyhogy erről ennyit...
Reply With Quote
  #85  
Old 05-10-2006, 17:20
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Smile

de ha már felhoztad a témát,a szabályos játék védelmének valóban sokan örülnénk,ha megvalósítható lenne,de szerintem legtöbbször csak azokon csattan az ostor,akik pl szövetségben belépnek a másik országába amikor annak internetszolgáltatója bemondja az unalmast pont támadás alatt,és elindítanak egy hazakisérést.ezzel semmi olyan pluszhoz nem jutnak ugyan,ami normális esetben ne állt volna rendelkezésre,mégis áthelyezés jár érte.ellentétben azokkal,akik valóban külső segítséget használnak,csak éppen őket nehezebben lehet fülöncsípni,ha nem is lehetetlen....
Reply With Quote
  #86  
Old 05-10-2006, 17:33
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

nem egyszer olvastam anarchista fórumon,hogy valaki "ismit" keres,akinek x-y csoportban ennyi-meg ennyi hektáron erős varis ,v. tolis országa van... valószínüleg szövetségest keres sürgősen...kíváncsi lennék ilyenkor hány esetben jut az "ismi"előre nem kalkulálható jogtalan előnyhöz azáltal,hogy véletlenül erős vari,vagy tolitámadás éri az ellenfelét.természetesen a JKSZ nem bizonyítható,a baj csak az,hogy a moderátor nem tiltja,vagy törli az ilyen hirdetéseket...sokunknak vannak az ilyen "ismikkel" kapcsolatban érdekes tapasztalataink...
Reply With Quote
  #87  
Old 05-10-2006, 19:38
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

kopaszkutya sztem ha van orid Yban 600hekin akkor játszhatunk egyet 1vs1 ben
Kajak, ott már megoldható hogy senki nem fog belénk kötni. De hidd el vagy még 20an mondanák kapásból ugyanezt. És lehet különbség van a normálos és anarhos orik között, de az azért van, mert az anarhos orik jobban élezve vannak!
Reply With Quote
  #88  
Old 05-10-2006, 19:39
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

na nézzük...
ha anarchos fórumon keres vki normálos szövit,orit,stb,akkor azt általában ugyanígy kitiltják mint ha ezt normálban tette volna.
az áthelyezett orik ütése pedig csak 800 heki fölött van, mert ott már főleg termelők vannak,azt pedig nem engedhetjük hogy egy áthelyezett magas hekijű ori csapdosni kezdjen ott.
én így vélem.
Reply With Quote
  #89  
Old 05-10-2006, 20:23
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by kopaszkutya
ohh igen,a bélyeg...hiába teszed a szememre a hányást,nem érzem bűnösnek magam,annak ellenére,hogy az áthelyezés jogos volt.semmi olyat nem tettem,amivel jogtalan előnyhöz jutottam volna a többiekkel szemben.de az áthelyezés tabutéma,és nem szeretnék sem 168-at,sem írásjogot,úgyhogy erről ennyit...
Tényleg nem jutottál előnyhöz? Szerinted miért vannak a szabályokban lefektetve, hogy az anarchon kívül NEM lehet azonos csoportban 1-nél több orid? Szerinted nem jutottál előnyhöz? Miért? Minden alkalommal, mikor beléptél a másik oridba, csináltál egy teljes memóriatörlést magadon és elfelejtettél minden infót amit az előző oridban szereztél????? Ha nem, akkor máris előnyben vagy ahhoz képest, aki betartotta a szabályokat.

Quote:
Originally Posted by kopaszkutya
de ha már felhoztad a témát,a szabályos játék védelmének valóban sokan örülnénk,ha megvalósítható lenne,de szerintem legtöbbször csak azokon csattan az ostor,akik pl szövetségben belépnek a másik országába amikor annak internetszolgáltatója bemondja az unalmast pont támadás alatt,és elindítanak egy hazakisérést.ezzel semmi olyan pluszhoz nem jutnak ugyan,ami normális esetben ne állt volna rendelkezésre,mégis áthelyezés jár érte.ellentétben azokkal,akik valóban külső segítséget használnak,csak éppen őket nehezebben lehet fülöncsípni,ha nem is lehetetlen....
Tudod, minél kevesebb olyan ember van, aki megszegi a szabályokat, annál több erőforrás fordítható a maradék kiszűrésére... és szerinted az nem normál eset, hogy valakinek esetleg elmegy a nete? Dehogynem, hisz az ellenféllel is megtörténhet ugyanez és ekkor ő sem tud nethez menni, sőt ez pontosan az az effekt, mintha nem lennél otthon és akkor támadnának éppen rád. Ráadásul van lehetőség wap-ról is belépni az orikba, sőt szövisegítséget nem csak behívni lehet, hanem küldeni is, így még csak be sem kell lépned a szövihez... és szerinted mitől nem külső segítség az, ha nem TE lépsz be az oridba, hanem más, akinek ugyanúgy van orija mint neked?


Quote:
Originally Posted by kopaszkutya
nem egyszer olvastam anarchista fórumon,hogy valaki "ismit" keres,akinek x-y csoportban ennyi-meg ennyi hektáron erős varis ,v. tolis országa van... valószínüleg szövetségest keres sürgősen...
Az ilyeneket én magam szoktam kitiltani a fórumról és nem egyszer volt már törlés amiatt, hogy valaki a normálos dolgokat behozta az anarchba...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #90  
Old 05-10-2006, 21:04
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azért van némi igazság kopaszkutyánál sztem
Tudnék mondani nem is 1 példát olyanra,aki csak azért "éli" túl az anarchot,mert fórumozik.Egyik orija sem túl jó,összehangolni sem tudja őket,de azért elvan simán,hiszen fórumozik
Ha pedig vki megkérdezi az egyik oriját a fórumon,hogy kié,mindenki írja,hogy nem kéne belekötni,mert leírt Közben meg nem tud megkülönböztetni egy varist egy tolistól.
Ez persze kis túlzás volt,de a lényeg érthető
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A Herbicid klán anarchista fóruma. [HTPA]GeeForce Segítség az Anarchista csoporthoz 98 03-21-2008 07:38
Anarchista csoport Shievone Segítség 26 10-01-2007 14:36
ANARCHISTA klánszint! Stoky(Gárdi) NEXUS Elvetett javaslatok 328 07-16-2007 09:04
Ország átadása nem anarchista csoportokban Goldy Megbeszélések 238 03-16-2007 19:13
Anarchista játék Petya Általános beszélgetés Hódítós témákban 33 10-22-2006 22:17


All times are GMT +1. The time now is 05:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu