Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

View Poll Results: Blizzlike vagy fun? Esetleg eredeti?
blizzlike 8 29.63%
fun 8 29.63%
eredeti 11 40.74%
Voters: 27. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 11-14-2007, 09:55
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cricketkate View Post
Köszönöm, majd ha aktuális lesz, megnézem
Egy a lényeg: szervertől függetlenül csakis egy frakciót válassz: Allience, Allience és Allience. Aztán amint meglátsz egy hordást, pusztuljon(kivéve, ha halálfejes, akkor talán meghagyhatod az életét kegyelemből).

Itt jön ugyebár a gankelés kérdése: ha meglátsz egy magadnál 10-20-30-akárhány szinttel kisebb hordást, gondolkodás nélkül taposd a földbe. Nem azért, mert ez örömet okoz, hanem mert fordított esetben ő is megtenné.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 11-14-2007, 16:21
slayer slayer is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Kőszeg /vas megye/
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

hmm... én elhatároztam h megkereslek téged Bee Lordna akkor msot áttérek arra a szerora amin te vagy:Pugy lealázzlak h csak na^^ bár leeht csak a szám nagykészülj fel h 1 Tauren berserker warrior elfog tiposni T6 cuucal insta nélkül:PPPP ja és én általban aki 60szint alatt van nem bntom ennyire gonosz nem vagyok ja és ezen a BP szeron eddig csak 1angollal taliztam BP= Budapesti szerver nem hiszem h sok külföldi játszana rajta és nagyon segítökészek is rajta
Reply With Quote
  #83  
Old 11-14-2007, 16:22
slayer slayer is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Kőszeg /vas megye/
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

huuu de sok smile lett! bár ez "rossz" szokásom
Reply With Quote
  #84  
Old 11-14-2007, 17:09
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hmmm, kb. 15 nap kihagyás után ma beléptem, lejött az új patch... hát, srácok, akinek a gyors előrejutás a buli, annak most szüret van, 60-as szintig nagyon meggyorsították a fejlődést (kevesebb tp kell a következő szinthez, és több tp jön a küldetésekért).

(persze a sokszoros tp-s változatokhoz képest még így is csigalassú lehet )
Reply With Quote
  #85  
Old 11-14-2007, 21:20
slayer slayer is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Kőszeg /vas megye/
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

lejöt az uj patch és nem tok játszani:SSS mert csak 2.2 vagy 2.5-el lehet:S:SSezt a szívst nálam..ne mtudjtok lehet törölni vhoyg a patchet?
Reply With Quote
  #86  
Old 11-14-2007, 22:46
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by slayer View Post
lejöt az uj patch és nem tok játszani:SSS mert csak 2.2 vagy 2.5-el lehet:S:SSezt a szívst nálam..ne mtudjtok lehet törölni vhoyg a patchet?
Nem értem... miért nem tudsz játszani? A korábbi patchek amúgy nem jöttek le eddig?
Reply With Quote
  #87  
Old 11-15-2007, 09:24
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by slayer View Post
lejöt az uj patch és nem tok játszani:SSS mert csak 2.2 vagy 2.5-el lehet:S:SSezt a szívst nálam..ne mtudjtok lehet törölni vhoyg a patchet?
Na most az első probléma, hogy a most kijött patch a 2.3-as. Ergo nem értem a kiemelt mondatot.

Ez meg hogy 60-as szint alattit nem bánt az emberfia... Pár napja Western Plaguelandsben egy 70-es mage 3szor ölt le és campelt a hullám felett, pedig én akkor csak 51-es voltam.(most is csak 53-as, de ez lényegtelen) Mi ilyenkor a megoldás, ha nem hagynak questezni? Elkezdtem csapatot keresni Sunken Temple-be és közben átmentem Hillsbrad Foothills-be. Kb egy órán keresztül köröztem a megyében és ahány hordást láttam, annyit gankeltem le. Persze egyszer meg is jártam: ugye ilyen helyzetben amint meglátsz egy ellenfelet, kapásból bekapcsolod a ragegenerálót és mehet az Intercept. Hát én is így tettem - sikerrel nekimentem egy halálfejes tauren warriornak...
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope

Last edited by BeeLord; 11-15-2007 at 09:29..
Reply With Quote
  #88  
Old 11-15-2007, 11:47
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezért nem játszom én PvP szerveren, nem kell nekem hogy egy macerás küldetés közben még hátrafele is figyelnem kelljen a Hordásokra (vagy ha a Hordás karaktereimmel játszom, akkor a Szövetségre)
Reply With Quote
  #89  
Old 11-15-2007, 11:51
Cricketkate Cricketkate is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Egy a lényeg: szervertől függetlenül csakis egy frakciót válassz: Allience, Allience és Allience. Aztán amint meglátsz egy hordást, pusztuljon(kivéve, ha halálfejes, akkor talán meghagyhatod az életét kegyelemből).

Itt jön ugyebár a gankelés kérdése: ha meglátsz egy magadnál 10-20-30-akárhány szinttel kisebb hordást, gondolkodás nélkül taposd a földbe. Nem azért, mert ez örömet okoz, hanem mert fordított esetben ő is megtenné.
Jó is, hogy említed (bocs, hogy ilyen nagyon alap dolgot kérdezek, de nyilván mindenki közüllünk elkezdte valamikor )
Szóval mi ez az Alliance - Horda dolog? Azt láttam, hogy mások a választható fajok vagy kasztok vagy mi a görcsök. De valakitől azt is hallottam, hogy a kettő csapat nem is egy világban játszik... Akkor ez most hogy is van?

Én egy Alliance-os warlock akármivel játszogattam eddig párszor (valami 20as szintig), de már alig emlékszem mi hogy merre, hónapok óta nem láttam csórikámat Ott dekkol valami krimóban
Reply With Quote
  #90  
Old 11-15-2007, 12:50
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cricketkate View Post
Jó is, hogy említed (bocs, hogy ilyen nagyon alap dolgot kérdezek, de nyilván mindenki közüllünk elkezdte valamikor )
Szóval mi ez az Alliance - Horda dolog? Azt láttam, hogy mások a választható fajok vagy kasztok vagy mi a görcsök. De valakitől azt is hallottam, hogy a kettő csapat nem is egy világban játszik... Akkor ez most hogy is van?

Én egy Alliance-os warlock akármivel játszogattam eddig párszor (valami 20as szintig), de már alig emlékszem mi hogy merre, hónapok óta nem láttam csórikámat Ott dekkol valami krimóban
Deee, ugyanazon a világon játszódik, csak más küldetéseik vannak, és más-más területeik (kivéve a közös térképeket és közös küldetéseket ). Igazából a Warcraft sztorija megy itt tovább (tudod, a 3 részes stratégiai játék), ahol a Horda (orkok, taurenek, élőhalottak stb.) harcolt a Szövetség ellen (elfek, törpék, emberek stb.), de itt már nem oszlik fel a dolog rosszakra és jókra, csak van 2 oldal hogy a játékosok beleéljék magukat és utálhassák a másik felet

Last edited by laci; 11-15-2007 at 12:54..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
World Soccer Winning Eleven 9 Rém Fantasy, szerepjátékok 2 05-29-2006 11:51


All times are GMT +1. The time now is 12:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu