Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > A fórumról... :)
Register Stats Members List Today's Posts

A fórumról... :) Tippek, észrevételek ezzel a fórummal kapcsolatban.

View Poll Results: Tetszik neked az új fórum?
igen 22 95.65%
nem 1 4.35%
Voters: 23. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 01-11-2007, 20:49
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jaaaaaaaajj, a múltkor összefutottam egy oldallal, ahol dettó ugyan ez a fórum volt Minden stimmelt. A keret, a szöveg, a szinek, a szmájlik... csak nem hódítórol szólt Mármint szerkezetileg. Nemtom miért tartom fontosnak ezt megjegyezni
Olyan furi volt első pillanara Le is mentettem, de az óta újra húztam a windózt és elveszett.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 01-11-2007, 20:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,200
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Jaaaaaaaajj, a múltkor összefutottam egy oldallal, ahol dettó ugyan ez a fórum volt Minden stimmelt. A keret, a szöveg, a szinek, a szmájlik... csak nem hódítórol szólt Mármint szerkezetileg. Nemtom miért tartom fontosnak ezt megjegyezni
Olyan furi volt első pillanara Le is mentettem, de az óta újra húztam a windózt és elveszett.
Ez a vBulletin alap designja, ilyennel kismillió helyen találkozhatsz. Ez jön a fórummal, amikor valaki megveszi.

Majd egyszer ha nagyon ráérek, akkor összehozom az új Hódos designnal, de azt hiszem erre még várni kell. Előbb Hód v 6.2 lesz
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #83  
Old 01-11-2007, 20:57
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Majd egyszer ha nagyon ráérek, akkor összehozom az új Hódos designnal, de azt hiszem erre még várni kell. Előbb Hód v 6.2 lesz
Akartad írni 7.2

Hogy nehogy off legyen, nekem is tetszik a fórum.
Reply With Quote
  #84  
Old 01-11-2007, 20:59
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez a vBulletin alap designja, ilyennel kismillió helyen találkozhatsz. Ez jön a fórummal, amikor valaki megveszi.

Majd egyszer ha nagyon ráérek, akkor összehozom az új Hódos designnal, de azt hiszem erre még várni kell. Előbb Hód v 6.2 lesz
Mondjuk ez a fórumsztájling bomba 5let lenne Szerintem. Bár szokás szerint kapni fogsz hideget meleget, amig meg nem lessz szokva, de hát Istenem... ez van
Ezzel a V6.2 vel + nem kéne így dobálózni, hiszen sokak azt se tudják jelenleg melyik verzi van És ha új verzió , akkor változás, és ha változás, akkor a régi megszokott elvesztés, ami fájdalommal jár
Reply With Quote
  #85  
Old 01-11-2007, 21:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,200
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Mondjuk ez a fórumsztájling bomba 5let lenne Szerintem. Bár szokás szerint kapni fogsz hideget meleget, amig meg nem lessz szokva, de hát Istenem... ez van
Ezzel a V6.2 vel + nem kéne így dobálózni, hiszen sokak azt se tudják jelenleg melyik verzi van És ha új verzió , akkor változás, és ha változás, akkor a régi megszokott elvesztés, ami fájdalommal jár
6.1 van most (címlapon ki van írva :P ), és igen, rengeteg szidalomra kell készülni, amikor jön, pedig most lényegi változásokat nem is tervezek. (Hogy miket igen, az totál publikus itt: http://forum.queosia.com/forumdisplay.php?f=22)

A fórum design meg... Ha nekem nem tetszik, akkor úgyse lesz. Ha nekem tetszik, akkor meg rossz nem lehet, elég sznob vagyok ilyen téren.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #86  
Old 01-11-2007, 21:06
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
6.1 van most (címlapon ki van írva :P ), és igen, rengeteg szidalomra kell készülni, amikor jön, pedig most lényegi változásokat nem is tervezek. (Hogy miket igen, az totál publikus itt: http://forum.queosia.com/forumdisplay.php?f=22)

A fórum design meg... Ha nekem nem tetszik, akkor úgyse lesz. Ha nekem tetszik, akkor meg rossz nem lehet, elég sznob vagyok ilyen téren.
Nah kivi vagyok mi az amit sikerült kiboxolni a V6.2höz
Alapjába véve ze is jól néz ki. Mondhatni ritka jól, ráadásul könnyen kezelhető is. Ha meg + Hódítós dizájnt is kap ... sztem rossz nem lehet, mivel maga a játékkörnyezet is jól néz ki.
Reply With Quote
  #87  
Old 03-07-2007, 16:33
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Ötlet

Ati: Lenne egy hatalmas nagy javaslatom, de nem nyitnék neki témát mert tök felesleges. A megbeszélések réssszel kicsit tele a hócipőm Lett ott már nyitva kb 6000téma és igy sokszor tényleg nem csoda hogy aki újat indit az nem nézi hogy amit ő inditott arrol már három topic is szól csak kudarcba fulladt, és nem veszi észre a lista végén.

Nem lehetne a megbeszélésekbe altopicokoat csinálni?


1/A-val kapcsolatos ötletek, javaslatok.
Alvilág....
Beállítások....
Betegség....
Diplomácia....
Építés
Események
Fajok
FAQ - Gyakori kérdések és válaszaik
Felfedezés
Feljutás
Fórum
Főmenü
Háború
Hadsereg
Hadüzenet
Használati útmutató
Helytartó
Hétvégi játék
Hírnév
Intéző
Jegyzetek
Karaván
Keresés
Kincstár
Morál
Országod
Párbaj
Pénzügy
Piac
Pontok
Személyiségek
Szövetségek
Szövetségi Karaván
Tanácsadók
Tudomány
Üzenetek
Üzenetek olvasása
Varázslatok
Vérdíj
VIP
VIP Aréna
VIP hétvégi játék

Valahogy így, talán áttekinthetőbb lenne az egész mert most már kicsit anarhikusnak tünik az a része a fórumnak.

Régen úgy tudom volt lehetőség topicot lezárni, most már nincsen? Abulik topicban szerettem volna én is zárni a régi gödölye klántali topicot, szerintme már nem igen fog oda irni senki. Egyébként a Buliknál is egyre több felesleges topic van, amiböl jópár akár törlésre is kerülhetne.

Gyula
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #88  
Old 03-07-2007, 16:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,200
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Nem lehetne a megbeszélésekbe altopicokoat csinálni?
Mivel a megbeszélések többségének az a lényege, hogy új, eddig még nem létező dolgot vet fel, ezért hiába van 30 altéma, és 1 "egyéb", minden az "egyéb"-ben lesz.

De alapvetően nem látom, hogy bármi gond lenne a mostani felállással, új téma indítása előtt elég a keresőt használni, és beírni a kulcsszavakat, hogy volt-e már valami, nem kell mindent egyesével végigolvasni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #89  
Old 03-07-2007, 16:43
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mivel a megbeszélések többségének az a lényege, hogy új, eddig még nem létező dolgot vet fel, ezért hiába van 30 altéma, és 1 "egyéb", minden az "egyéb"-ben lesz.

De alapvetően nem látom, hogy bármi gond lenne a mostani felállással, új téma indítása előtt elég a keresőt használni, és beírni a kulcsszavakat, hogy volt-e már valami, nem kell mindent egyesével végigolvasni.
csak egy ötlet volt, igy a tolvajlással kapcsolatos ötletek a tolvajlással kapcsolatos altémába kerülhetnének, a varázslókat érintő vagy pl a törpe faji varit érintő topic a varózslók, varázslatok altémába kerülnének. Szerintem ettöl áttekinthetőbb lenne az egész.

Nem kellene feltétlen 30altéma sem, azt a súgóbol copyztam csak a példa kedvéért. Én bizok benne hogy a legtöbbbünknek lenne annyi esze hogy nem az egyébbe hanem a megfelelő helyre tenné az ötletét.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #90  
Old 03-07-2007, 17:32
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nem mond hulyeseget a Gyula.
Alapvetoen a legtobb uj javaslatot vmelyik felsorolt altemaba bele lehet tenni.
De szerintem jo a mostani is ...alapvetoen olyan sok tema nincsen a megbeszelesekbe.

A strategia & tippek vagy a segitseg uj jatekosok topicba lehetne esetleg szetszedni nehany alpontba:

Haboru
Magia
Alvilag
Fajok
Felállások
Személyiségek


esetleg aki specifikusan erdeklodik vmelyik strategia utan annak igy konnyebb lenne, talan.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Egy újabb fórum bezárása. Tsobi Általános beszélgetés Hódítós témákban 32 02-11-2008 17:00
X fórum Synkel Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 06-17-2007 08:53
Fórum váltással kapcsolatos kényelmi funkció Déé Elvetett javaslatok 1 09-30-2006 09:53
Fórum leállások... Ati A fórumról... :) 3 02-09-2006 20:56
Milyen a fórum? track A fórumról... :) 18 02-06-2006 23:53


All times are GMT +1. The time now is 22:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu