Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 05-07-2007, 14:01
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Szerintem meg nem. Mondd meg, mit tennél, ha beütnék az elfedet? Tolvajokkal ártani szinte egyáltalán nem tudsz a tettesnek, varázslókkal alig, marad az, hogy nekiállsz visszafedezgetni az elvesztett területet.
Erről van szó! Alsó csopikban úgyis beverik (a fél-elf belop, a varis leártózza).
1/A-ban viszont képtelenség beverni! Így hát ne is ártogassa nekem akkor a hadikat!
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 05-07-2007, 14:01
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Érdekes. Nem elég, hogy kiírtották az elfet, valakinek ez még mindig nem elég...

Gratulálok "Tisztelt" Hadisok.

Komolyan, annyira szánalmas lett, hogy már csak azért nem verek be több elfet, mert halottba nem szép dolog belerúgni...

Érdekes, az elfet 20% és 30% védőerővel si be lehet verni. (Minden szinten!) De most nagyjából minden MF elf restartolhat, vagy szintet léphet, mint akármi más faj...

Szerintem is durva volt ez a negatív 'bónusz'.

És továbbra sem vagyok elf, még mielőtt valaki meggyanusít azzal, hogy magamnak harácsolok előnyöket.

Ez nem tamagocsi faj. A tamagocsi legalább amíg laposelemet cserész benne, életben marad. Ez életképtelen.

Hozzáteszem, óriás hadissal agyon lehet ütni egy elfet 1/A-n kívül mindenhol. És odafönt eddig is történtek elf beütések.
Aki azt állítja, hogy nem lehet beverni egy elfet, az egyszerűen hazudik. De most ahogy mondták többen is: INGYENFÖLD.
Reply With Quote
  #83  
Old 05-07-2007, 14:01
Artúr's Avatar
Artúr Artúr is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Érdekes lenne egy statisztika arról most hányan játszanak elfel (1/A-ban és normál csopikra bontva) és hányan fognak 1-2 hónap múlva.
__________________
I am a man who walks alone...

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták kínaiul; mi realisták meg lőni.

Eladó egy kitűnő állapotban lévő II. világháborús francia karabély. Sosem lőtek vele, egyszer leejtették.
Reply With Quote
  #84  
Old 05-07-2007, 14:02
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kíváncsi lennék, hogy nem túlélő gnómból most mennyi hullik 1 akcióval? Mindegy, mekkora területen, majd számolunk.
Reply With Quote
  #85  
Old 05-07-2007, 14:02
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Az volt csak nem találtál ellenfelekre. Alsóbb szintekes secc/perc alatt ki lehet csinálni egy elfet. (max MF orik nem tudnak neki mit csinálni)
Mégis sírt a sok 80%barakkos ork tudós tábornok...
Ezt nem értem. Elmagyaráznád kérlek?

De még mindig nem fogom fel ésszel, hogy az "A" miatt miért kellett az egész játékban ezt megkapnia...
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #86  
Old 05-07-2007, 14:02
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Szerintem meg nem. Mondd meg, mit tennél, ha beütnék az elfedet? Tolvajokkal ártani szinte egyáltalán nem tudsz a tettesnek, varázslókkal alig, marad az, hogy nekiállsz visszafedezgetni az elvesztett területet.
Mást nem tud csinálni És mivel ugye még a felfedezés is nehezítve lesz ez jóval többe fog neki kerülni és valószínű a 3.-ik leütés után beleun és töröl vag y újrázik és marha ritkák lesznek az elfek
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #87  
Old 05-07-2007, 14:03
skyline skyline is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

hallottatok.. ne sirjatok.. megvan a +10% vedelem (ami X eve mar ki volt irva).. lehet fajt valtani ezerrel.. mondjuk egy statisztikara kivancsi lennek majd elfe szamara most, es mondjuk 2-3 het mulva..
Reply With Quote
  #88  
Old 05-07-2007, 14:03
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Erről van szó! Alsó csopikban úgyis beverik (a fél-elf belop, a varis leártózza).
1/A-ban viszont képtelenség beverni! Így hát ne is ártogassa nekem akkor a hadikat!
Nem mindegy, hogy nehéz beütni, és aztán még vissza is tud rúgni, vagy nehéz beütni, és tenni sem nagyon tud ellene.
Reply With Quote
  #89  
Old 05-07-2007, 14:03
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Mégis sírt a sok 80%barakkos ork tudós tábornok...
Ezt nem értem. Elmagyaráznád kérlek?
Majd megtudod mennyi pénz egy olyat fenntartani!
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #90  
Old 05-07-2007, 14:04
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Érdekes. Nem elég, hogy kiírtották az elfet, valakinek ez még mindig nem elég...

Gratulálok "Tisztelt" Hadisok.

Komolyan, annyira szánalmas lett, hogy már csak azért nem verek be több elfet, mert halottba nem szép dolog belerúgni...

Érdekes, az elfet 20% és 30% védőerővel si be lehet verni. (Minden szinten!) De most nagyjából minden MF elf restartolhat, vagy szintet léphet, mint akármi más faj...

Szerintem is durva volt ez a negatív 'bónusz'.

És továbbra sem vagyok elf, még mielőtt valaki meggyanusít azzal, hogy magamnak harácsolok előnyöket.

Ez nem tamagocsi faj. A tamagocsi legalább amíg laposelemet cserész benne, életben marad. Ez életképtelen.

Hozzáteszem, óriás hadissal agyon lehet ütni egy elfet 1/A-n kívül mindenhol. És odafönt eddig is történtek elf beütések.
Aki azt állítja, hogy nem lehet beverni egy elfet, az egyszerűen hazudik. De most ahogy mondták többen is: INGYENFÖLD.
Ne a Hadisoknak gratulálj nem ők csinálák
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Faji varik Szecsa Általános beszélgetés Hódítós témákban 146 07-21-2007 21:28


All times are GMT +1. The time now is 21:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu