Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #8291  
Old 05-04-2010, 21:57
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Nah, még én vok paranoiás...
Arra sem emléxem, mi volt fél éve itt, nemhogy 5 éve, de hála Neked, ez mindig is megmarad, Reaktorral (mert akkor Ő volt az egyik szövim) jót is nevettünk ezen nemrég...
A másik dolog, hogy gondolom, Te sem szereted, ha sértegetnek, ahogy én sem...
A harmadik meg, hogy ezt becumiztad, de rendesen, második üzeneted után már arra ment a téma, hogy gyűljön egy kis jelentenivaló (amiről mindenki azt gondol, amit akar, letojom). Írhatsz bármit, fordítva ugyanezt teszed, 100%
De azért, remélem, nincs harag?
Mi az a kevés föld Neked, majd visszaütöd...
Jó éjt!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #8292  
Old 05-04-2010, 22:00
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Innen indult ez a tegnapelötti kitiltásos sztori is.
Pool barátunk szokásos "monrokukkolóban" hatalmas profizmussal észrevette, hogy kimentem ütni. Mivel az országomban 12% ház volt kiraktam a varikat, hogy menjenek a barakjaim amennyire kell.

Nos 2009 nagyágyúja kihasználva, hogy beleszólhat mások dolgába egy 5 éves sérelme miatt gyorsan "rámsunnyogott" 36kör vihart 43-48 kör távolságból. (ezt írta ki az esemény) Kettő ország volt ilyen messze, egy vadidegen és egy régi tarzan...
Sok orit figyelek privi listán, de csak olyanokat, akiket tartok valamire, akikre érdemes figyelni...

Semmi köze az 5 éves témához a viharnak, támadtál Te már klántársamra, amiért épp járhatott, meg csak úgy unalomból is elfért...

kb. ennyi
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #8293  
Old 05-06-2010, 21:01
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-05-05 03:01:06 lelkibeteg kutya (#302215) elfoglalt 455 hektárt Démonföld2 (#347266) országától.

Grat!
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #8294  
Old 05-07-2010, 18:01
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Egy picit szemezgetek abból a kb 100 üzenetből, amit láttam. Véletlenül mind Iron "tollából" származott.

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Vityu most erre mi szükség? Láttuk mit tesztek nyomás alatt...bealszotok, meg ránk külditek Gárdi tesót kárpótlásul.
Most kár volt ez a nagystílű üzeneted igazán...de ha veled csak igy lehet kommunikálni akkor szólj, és felveszem a kesztyűt, nem puhánykodok, és nem próbálok meg hozzád kedveskedő levelet címezni.
Csak újra szeretném én is leszögezni, semmi, de semmi közöm ahhoz, hogy ment rátok Gárdi. Sőt, soha életben még csak itt külsőn se beszélgettem Gárdival... Te azt mondod, hogy rátok uszítottam, miközben képesek vagytok tényleg bármit megtenni, hogy nagyobbak, szebbek legyetek...

Annyit mondok, hogy a pék klán 1 éven belül morálisan szét fog esni... Persze, hogy nem biztos, de szerintem 1 év és nem lesz pék klán.

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
csabi: És tedd, hozzá, hogy nem is kezdeményezel semmit egyénibe, csak klánütésekkor mikor kimentek a kicsiket ütögetni. Mi igencsak kezdeményezünk, ezt bárki láthatja, és nem mindig az van amit szeretnénk, de ezért szép a játék. Szal mi lehet elfokozgatjuk az orit, de mi legalább merünk ütni és lesz ami lesz....és le lehet ujjazni, mert biztos lesz olyan aki lefogja
Iron, te mint klánvezér, igazán ismerhetnéd azt, hogy a legnagyobb országok különbsége nagymértékben befolyásolja a foglalt föld mennyiségét. Minél nagyobb az országod, annál jobban szűkül azoknak a klánoknak a száma, akiket még megéri megtámadni. Ha Csabi üt, nem a kicsik, akik semmit sem befolyásolnak, akkor bizony kicsit gyorsabban csökkenne a potenciális ellenfelek száma.
Mondj egy olyan okot, ami ezt felülírja!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #8295  
Old 05-07-2010, 23:57
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ha Csabi üt, nem a kicsik, akik semmit sem befolyásolnak, akkor bizony kicsit gyorsabban csökkenne a potenciális ellenfelek száma.
Mondj egy olyan okot, ami ezt felülírja!



Látom nagyon megfogott benneteket ez a Gárdi féle ütés amit én sem gondoltam komolyan amúgy, csak gondoltam kicsit szúrkállak...jól sikerült.


Viszont ezt a mondatod én nem értem...lehet hülye vok és műveletlen de nem tudom felfogni.

Nem ez a cél, hogy csökkenjenek a potenciális ellenfelek? Vagy tényleg nem értem ezt...:S
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #8296  
Old 05-08-2010, 12:16
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Látom nagyon megfogott benneteket ez a Gárdi féle ütés amit én sem gondoltam komolyan amúgy, csak gondoltam kicsit szúrkállak...jól sikerült.


Viszont ezt a mondatod én nem értem...lehet hülye vok és műveletlen de nem tudom felfogni.

Nem ez a cél, hogy csökkenjenek a potenciális ellenfelek? Vagy tényleg nem értem ezt...:S
Klánra gondoltam.

Tehát vagy te 300k ponton ugye 0-t hozol klánban egy olyantól, ahol a legnagyobb tag 100k pontos. Ha mondjuk az illető, akit támdni akartok 200k pontos, akkor hozol még szépen földet, de ha úgy akartok ráállni, hogy neked kell ütnöd még 60k pontot, akkor a távolság nő, csökken a hozott föld mennyisége. Tehát miért veled álljanak rá, miért nem azzal, aki üthet úgy, hogy az nem befolyásol semmit?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #8297  
Old 05-08-2010, 16:24
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez egyértelmű, nem is tudom hol volt ez felvetés...én arra az időre gondoltam mikor még mindenki a Dragonban volt...akkor se volt semmi akció, csak visszatámadás, mi legalább próbálkoztunk és aligha lehet minket megszólni...


Amúgy mint klánvezér tisztában vagyok a dolgokkal, és tudom hogyan kell klántütni, és hogy kit érdemes.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #8298  
Old 05-08-2010, 17:25
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Ez egyértelmű, nem is tudom hol volt ez felvetés...én arra az időre gondoltam mikor még mindenki a Dragonban volt...akkor se volt semmi akció, csak visszatámadás, mi legalább próbálkoztunk és aligha lehet minket megszólni...


Amúgy mint klánvezér tisztában vagyok a dolgokkal, és tudom hogyan kell klántütni, és hogy kit érdemes.
Akkor én máshogy értelmeztem
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #8299  
Old 05-09-2010, 16:17
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-05-08 13:01:15 Absolut (#545200) elfoglalt 566 hektárt A Pusztító* (#333502) országától.

Grat, Monro.. a ketteshez is.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”



Last edited by Tsobi; 05-09-2010 at 16:21..
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #8300  
Old 05-09-2010, 16:48
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-05-08 13:01:15 Absolut (#545200) elfoglalt 566 hektárt A Pusztító* (#333502) országától.

Grat, Monro.. a ketteshez is.
Grat a forduláshoz Főni
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu