Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik ötleteteket tartanád jónak, a hulla erősítésére?
tripla szintenkénti hadibónusz 29 21.64%
dupla szintenkénti hadibónusz 27 20.15%
gyújtás elleni rezisztencia 33 24.63%
minden mágikus és tolvaj akció elleni reziszdetencia (szintenként +5%-ot növekszik) 29 21.64%
férőhelye szintenként +2-vel növekszik 12 8.96%
férőhelye szintenként +10%-ot növekszik 65 48.51%
nem kell erősíteni, vagy ezek közül egyiket se tartom jónak. (alapos kifejtést igényel!!!) 19 14.18%
Multiple Choice Poll. Voters: 134. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #821  
Old 11-28-2009, 01:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by chappel View Post
Nekem a jelenlegi haderővel csak annyi bajom van, hogy hétvégi játékban és az alsóbb szinteken az esélytelenek önbizalmával lehet nekimenni hullaként kész országgal egy kész országnak, ahol a tudománytekercsek már meg vannak írva.
A hétvégi játékon nulla írott tekerccsel indul mindenki.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #822  
Old 11-28-2009, 08:12
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by chappel View Post
Sziasztok! 3,4,5 szinteken a hulla teljesen védtelen a környezetébn, gyakorlatilag alig tud fejlődni.
Ez feljebb is igaz, nem csak 3-4-5 szinteken...

Quote:
Originally Posted by chappel View Post
Folyamatosan belőle élnek, mert akár 1 tolvaj is le tudja lopni. Betámadni sem probléma, mert ha megbetegszel, majd lelopod az elhullottakat tőle, amíg épülnek a kórházak.
Én javasolnám, hogy mindenképpen legyen lehetősége felderíteni a térkapukat és esetleg automatikusan észlelje ha sereg indul felé.
De, mint írtad, az is probléma, hogy gyenge a hadereje, így semmi értelme nincs annak, hogy tudja, hogy ki lopott, mert nem tudja bántani...És a seregeket sem tudja kivédeni, és ha kísér, vagy keresztbe megy, akkor is nagy eséllyel lepattan egy jól felépített orival szemben...Meg amúgy is már le lett írva, hogy nem fog tudni varázsolni.

Quote:
Originally Posted by chappel View Post
A nyersanyag, stukker problémát az viszont sajna nem oldja meg, hogy tudom, hogy ki lopkod. Ha foszotogatni megyek, sem jön nyersanyag.
Javaslom, hogy erre találjatok ki valami megoldást.
Van. Piacnak hívják.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dus For This Useful Post:
  #823  
Old 12-05-2009, 16:16
bubuman1's Avatar
bubuman1 bubuman1 is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: UK
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Sziasztok!

Nagyon jó a férőhely növekedés!!
Támogatom!!
A betegség erején is lehetne növelni,mert hát a pestis szerintem nem kis dolog!!
Egy ötlet,de ezt már vagy önállóan csak egyedül bevezetni,vagy ezekkel együtt.A zombik elég elvadult és vérmes faj,akiket semmi nem érdekel,fejjel mennek a falnak és mivel nagy tömegekben járnak (gondolok itt at 60 férőhelyre a barakkokban) sokkal nagyobb a gyilkolás vágyuk,adjunk nekik a vérszomjra nagyobb százalékot.
Így az eggyik csak támadásnál érne valamit,a másikat meg mindenki eldönthetné,h. inkább védelemre fordítja,vagy a támadást erősítí a nagyobb létszámmal.
mit szóltok?
Reply With Quote
  #824  
Old 12-07-2009, 11:10
szinkoly szinkoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Hungary, Balaton:)
Posts: 91
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by bubuman1 View Post
Sziasztok!
A betegség erején is lehetne növelni,mert hát a pestis szerintem nem kis dolog!!
Szerintem ez nem fog sokaknak tetszeni.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to szinkoly For This Useful Post:
  #825  
Old 12-07-2009, 12:02
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Lightbulb Nyersi gond.

Szerintem a nyersanyag problémáját valamelyest megoldaná az, ha beláthatna a raktárakba, a fosztogatását pedig a nyersikre is(A mostani [arany, rúna, gabona]fosztási lehetőségen túl a raktár teljes tartalmának az ürítését értem ugyan abban a százalékban mint jelenleg) kiterjesztenénk.
Eddig volt akinek tetszett az ötlet, de a többség véleményét még nem tudom.
Szerintem nem lennének olyan tulkok az élőhalottak, ha tudnák, hogy érdemes kockáztatni. Mert ugye manapság az van, hogy vagy bejön, vagy nem....persze ennek is vannak előnyei, konkrétan a "hulla-feeling"-re utalandóan, de egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy ezt alárendelve elvegyünk tőle mindennemű információszerzési lehetőséget, ezáltal pedig korlátozzuk a haladását.(építkezését)
__________________
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge,ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Ex-országaim:
Rotziel The Soul Reaver (#504659)[2/B]Ha megtámadsz sikítok (#528766)[2/B],Pozitron[5/Q]

Last edited by Rotcsa; 12-07-2009 at 12:05..
Reply With Quote
  #826  
Old 12-07-2009, 15:50
bubuman1's Avatar
bubuman1 bubuman1 is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: UK
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by szinkoly View Post
Szerintem ez nem fog sokaknak tetszeni.
És a többi ötlet?
Reply With Quote
  #827  
Old 12-07-2009, 19:21
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
Szerintem a nyersanyag problémáját valamelyest megoldaná az, ha beláthatna a raktárakba, a fosztogatását pedig a nyersikre is(A mostani [arany, rúna, gabona]fosztási lehetőségen túl a raktár teljes tartalmának az ürítését értem ugyan abban a százalékban mint jelenleg) kiterjesztenénk.
Eddig volt akinek tetszett az ötlet, de a többség véleményét még nem tudom.
Szerintem nem lennének olyan tulkok az élőhalottak, ha tudnák, hogy érdemes kockáztatni. Mert ugye manapság az van, hogy vagy bejön, vagy nem....persze ennek is vannak előnyei, konkrétan a "hulla-feeling"-re utalandóan, de egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy ezt alárendelve elvegyünk tőle mindennemű információszerzési lehetőséget, ezáltal pedig korlátozzuk a haladását.(építkezését)

Quote:
Originally Posted by Súgó
Az önálló gondolkodásra szinte képtelenek...
Egy hulla nem tud taktikázni... Gondolkodásra képtelen... Pont arra van, hogy vakon támadjon... Kell valamit változtatni rajta, legyen erősebb, de azt nem preferálom, hogy mindenféle vari-, toliakció nélkül tudjon meg dolgokat másokról...
Reply With Quote
  #828  
Old 12-10-2009, 05:35
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Hulla legnagyobb hátrányai:

1. hadilag gyenge
2. nem lát, kénytelen vakon támadni és nem tud semmit felderíteni
3. szétlopják

1. az egész topik gyakorlatilag erről szól, szerintem is erősíteni kéne kicsit, de azért ne hozzuk már fel az ork szintjére.
2. nem baj, legyen valami hátránya is
3. ez veszi el a kezdő játékosok életkedvét, alsóbb szinteken ezért lesz egyre kevesebb hulla. (felsőbb szinteken a gyenge hadereje miatt). Erre javaslatom: terjessze a pestist a lopott áru és ember is. Életszerű, elvégre a fertőzés ragályos, (ha már logikát keresünk, sosem értettem, ha megtámadom és csatázok vele, elkapom a betegséget, ha embert lopok tőle, azok nem terjesztik??), és a folyamatos lopás ellen védelmet nyújtana. Hogy ne legyen túlerősítve ez a dolog, legyen szabály, hogy lopásnál (támadásnál nem) 5% működő kórház "fertőtleníti" a lopott cuccokat, embereket.
Reply With Quote
  #829  
Old 12-10-2009, 14:44
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Hulla legnagyobb hátrányai:

1. hadilag gyenge
2. nem lát, kénytelen vakon támadni és nem tud semmit felderíteni
3. szétlopják

1. az egész topik gyakorlatilag erről szól, szerintem is erősíteni kéne kicsit, de azért ne hozzuk már fel az ork szintjére.
2. nem baj, legyen valami hátránya is
3. ez veszi el a kezdő játékosok életkedvét, alsóbb szinteken ezért lesz egyre kevesebb hulla. (felsőbb szinteken a gyenge hadereje miatt). Erre javaslatom: terjessze a pestist a lopott áru és ember is. Életszerű, elvégre a fertőzés ragályos, (ha már logikát keresünk, sosem értettem, ha megtámadom és csatázok vele, elkapom a betegséget, ha embert lopok tőle, azok nem terjesztik??), és a folyamatos lopás ellen védelmet nyújtana. Hogy ne legyen túlerősítve ez a dolog, legyen szabály, hogy lopásnál (támadásnál nem) 5% működő kórház "fertőtleníti" a lopott cuccokat, embereket.

jól van életszerű mi? egy kitalált internetes játékba ahol elfek meg hullák élnek.. miért kéne életszerűnek lenni? inkább legyen követhető.. ez pedig nem az.. engem nem zavarna.. mint ahogy sok mindenk mást sem.. de van pár alap irány amit a játék készítője elmondott már párszor.. olvass utánna..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #830  
Old 12-14-2009, 15:23
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
Egy hulla nem tud taktikázni... Gondolkodásra képtelen... Pont arra van, hogy vakon támadjon... Kell valamit változtatni rajta, legyen erősebb, de azt nem preferálom, hogy mindenféle vari-, toliakció nélkül tudjon meg dolgokat másokról...
Oké, ne lásson be a raktárakba, mivel egyik központi eleme, h teljesen vak és ez maradjon is így. Rendben. De ettől függetlenül még a nyersiszerzés kiterjesztésének akadáját a raktárakra nem látom.
__________________
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge,ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Ex-országaim:
Rotziel The Soul Reaver (#504659)[2/B]Ha megtámadsz sikítok (#528766)[2/B],Pozitron[5/Q]
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
egy apro tuning hullahoz exair Megvalósult javaslatok 970 03-01-2010 17:40
hulla orilistája hulla Országlisták 72 05-04-2009 12:23
Hulla és a súgó összhangba hozása Valezius Megvalósult javaslatok 18 04-04-2008 12:34
Hulla faj, és egy fontos észrevételem! fandras73 Segítség 26 02-22-2008 13:14
Hulla elleni akciókor minimális hírnév. Kisbér Elvetett javaslatok 0 02-06-2007 09:45


All times are GMT +1. The time now is 15:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu